"Dahua Technology" kuria atvirą ir išmaniąją NVR ekosistemą

Paskelbta 2021-10-06


Dėl dirbtinio intelekto ir daiktų interneto technologijų plėtros NVR šiandien nebėra tik tradicinis duomenų saugojimo centras vaizdo stebėjimo sistemose. Nuo trečiųjų šalių IPC ir PTZ tiekėjų pradinių prijungimo reikalavimų, signalizacijos jutiklių ir platformų gamintojų prijungimo reikalavimų iki algoritmų ir programėlių kūrėjų aljanso reikalavimų - NVR atlieka vis svarbesnį vaidmenį jungiant priekinius įrenginius, signalizacijos jutiklius ir kitą įrangą. Būdama pirmaujanti pasaulyje vaizdo orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, "Dahua Technology" aktyviai bendradarbiauja su trečiųjų šalių programinės ir techninės įrangos partneriais visame pasaulyje, siekdama atvirai integruoti NVR ir sukurti atvirą ir išmaniąją NVR ekosistemą.

Kartu kurdama vertę klientams ir naudotojams, NVR ekosistema taip pat suburia technologijų partnerius, kad jie galėtų išnaudoti daugiau galimybių. NVR padarymas prieinamu trečiųjų šalių įrenginiams ir platformoms ne tik leidžia trečiųjų šalių kameroms ir programinės ir techninės įrangos gamintojams prisijungti prie NVR atitinkamai per ONVIF ir CGI/SDK, bet ir leidžia naudotojams pritaikyti GUI stilių, paleisti savo algoritmus ir kurti programas NVR pagal savo poreikius ir biudžetą.

Atsižvelgdama į šiandieninius klientų sistemos kūrimo poreikius, "Dahua Technology" išleido NVR DHOP, kad trečiųjų šalių programas būtų galima atsisiųsti ir įdiegti į "Dahua" NVR įrangą. Turėdamas stiprias ir galingas dirbtinio intelekto funkcijas, NVR DHOP pasižymi tokiais privalumais kaip lankstus veikimas, saugumo garantija, patikima kokybė ir stiprus palaikymas, o tai suteikia verslo plėtros galimybių algoritmų ir programų kūrėjams, neturintiems aparatinės įrangos įrenginių, ir tiems, kurie turi NVR grafinės sąsajos pritaikymo reikalavimų. Siekiant apsaugoti klientų interesus, visos integruotos trečiųjų šalių programos praeis teisinę patikrą, o saugomi ar perduodami duomenys bus šifruojami.

Be to, "Dahua Technology" profesionali mokslinių tyrimų ir plėtros komanda teikia nuolatinę paramą viso proceso metu. Be to, išsiplėtęs saugumo srities taikymas paskatino NVR ir tradicinių signalizacijos gamintojų bendradarbiavimą. Sujungus vaizdo įrašus su tradicine signalizacija, galima susieti pavojaus signalus ir vaizdo įrašus, o tai gali padėti įspėti įsibrovėlius, kai suveikia pavojaus signalas. Kartu tai leidžia naudotojams ieškoti atitinkamų NVR saugomų pavojaus signalų vaizdo įrašų, taip užtikrinant vizualinę ir išmaniąją signalizaciją.

Iki šiol "Dahua NVR" jau baigė integraciją su daugeliu trečiųjų šalių VMS tiekėjų, tokių kaip "Milestone", "Axxon", "Digifort" ir kt. Be bendrųjų vaizdo įrašų saugojimo ir užklausų funkcijų, NVR taip pat gali padėti trečiųjų šalių platformoms pagerinti verslo operacijas ir valdymą, atliekant išmaniąją vaizdo įrašų analizę. Dahua NVR sėkmingai integruotas su Milestone platforma, teikiant temperatūros stebėjimo statistinę ataskaitą pandemijos metu ir veiksmingai valdant žmones, kurių temperatūra neįprasta.

Laikydamasi atvirumo koncepcijos, "Dahua Technology" ir toliau skatins AIoT eros įvairovę ir įtrauktį bei kurs ekosistemą, kuri, atvirai ir tarpusavyje bendradarbiaudama, užtikrins klientams abipusę sėkmę, leisiančią kurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį