"Dahua" mažina išmetamų teršalų kiekį naudodama naujoviškas pakuotes

Paskelbta 2022-05-30


Hangdžou, Kinija / 2022 m. gegužės 11 d. - "Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti vaizdo ir išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, siekia teikti pasauliui išskirtines technines paslaugas ir kurti ekologišką, aplinką tausojantį, saugų ir pažangų pasaulį.


Praėjusiais metais "Dahua Technology" laikėsi savo misijos "užtikrinti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą". Naudodama pagrindines informacines technologijas, tokias kaip programinė įranga, didieji duomenys, dirbtinis intelektas ir AIoT, "Dahua" ir toliau prisideda prie nelaimingų atsitikimų keliuose miestuose mažinimo, aplinkos apsaugos, žaliosios energijos komunalinių paslaugų efektyvumo didinimo ir kt.


2021 m. "Dahua" gaminių, gavusių Kinijos energiją taupančių gaminių sertifikatą, skaičius pasiekė 126 - 39 proc. daugiau nei 2020 m. Medžiagų, gavusių RoHS sertifikatą, skaičius pasiekė 95 520.


Be to, aktyviai žvalgydama užsienio rinkas, "Dahua" naudojasi savo visapusiškais technologijų mokslinių tyrimų ir plėtros, sprendimų projektavimo, paslaugų palaikymo ir ekologiško veikimo pranašumais, kad toliau siektų ekologiškos plėtros ir verslo atnaujinimo pasaulinėje rinkoje.


Siekdama sustiprinti verslo operacijų atitiktį reikalavimams ir padidinti perdirbimo efektyvumą, "Dahua" sukūrė grąžinimo ir grąžintų prekių valdymo platformą, tradicinį verslo modelį pakeisdama skaitmeniniu informacijos valdymu. Ji leidžia internetu valdyti medžiagų grąžinimą, medžiagų priėmimą, apdorojimo schemos vertinimą ir apdorojimo schemos vykdymą, kad būtų užtikrintas viso proceso matomumas ir atsekamumas. Kartu ji panaudojo duomenis, kad sumažintų grąžinamų produktų kiekį iš šaltinio, užkirstų kelią aplinkos taršai, sumažintų atliekų susidarymą ir sumažintų veiklos sąnaudas.


Tvarkydama pakavimo medžiagas, "Dahua" daugiausia naudoja popieriaus, plastiko, medžio ir metalo pakavimo medžiagas bei kitas pagalbines pakavimo medžiagas, laikydamasi lengvos, perdirbamos ir tvarios pakuotės principo. Tuo tarpu pakuotės taip pat griežtai laikosi ES 94/62/EB pakuočių ir pakuočių atliekų direktyvos dėl pavojingų medžiagų kontrolės, užtikrinančios, kad bendras švino, gyvsidabrio, kadmio ir šešiavalenčio chromo kiekis pakuočių medžiagose neviršytų 0,01 % (100 ppm). Kartono gaminiai griežtai atitinka atitinkamus GBT 39084-2020 "Green Product Evaluation Express Packaging Products" reikalavimus.


Kurdama ekologiškas ir ekologiškas pakuotes, "Dahua" laikosi normalizuoto, lengvo, ekologiško ir perdirbamo dizaino principų. Taikydama technologines ir dizaino naujoves, "Dahua" skatina energijos taupymą ir vartojimo mažinimą pakuočių pramonės grandinės priešakinėse ir tolesnėse grandyse, įgyvendina standartizuotą ir pažangų pakuočių dizainą, mažina pakavimo medžiagų naudojimą, mažina plastiko panaudojimo dalį ir gerina sandėliavimo ir transportavimo erdvės panaudojimą.


Verta paminėti, kad "Dahua" sukūrė EHS popierinį padėklą, kuris pakeičia plastiką, pagerina pakuočių perdirbimą ir irimą, daugiau kaip 50 % sumažina svorį ir sumažina gamybos energijos sąnaudas. Be to, "Dahua Innovation" sukurtoje naujoje plėvelės kompozito pakavimo technologijoje naudojamos 100 % perdirbamos ir ekologiškos aplinkos apsaugos medžiagos, kurios gali 40 % sumažinti pakavimo medžiagų naudojimą, 30 % padidinti gamybos pajėgumus ir 50 % padidinti sandėliavimo ir transportavimo erdvės panaudojimo lygį.


Būdama pirmaujanti pasaulinės pramonės įmonė, "Dahua" ne tik skiria dėmesį technologinėms naujovėms, bet ir aplinkosaugos atitiktį įvardija kaip vieną svarbiausių savo gaminių atitikties pagrindų. Ateityje "Dahua" ir toliau daugiausia dėmesio skirs klientų poreikiams ir technologinėms naujovėms, o aplinkos apsaugą laikys savo atsakomybe. "Dahua" ir toliau vadovaus aplinkos apsaugos naujovėms, integruos aplinkos apsaugos reikalavimus į produktų mokslinius tyrimus ir plėtrą, gamybą ir gamybą bei išmaniuosius sprendimus, praktikuos ekologišką gamybą ir ekologišką plėtrą.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-ip-kameros.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-nvr-irasymo-irenginiai-.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį