"Qualcomm" parodoje "ISC West" pristato naujausią išmaniosios kameros IoT sprendimą QCS7230

Paskelbta 2022-03-25


Apsaugos pramonei susirinkus į Tarptautinę saugumo konferenciją ir parodą (ISC West), "Qualcomm Technologies, Inc." šiandien pristatė naujausią bendrovės išmaniosios kameros IoT sprendimą. Sprendimu "Qualcomm QCS7230" išplečiamas "Qualcomm Vision Intelligence Platform" portfelis, skatinantis skaitmeninę transformaciją įmonių saugumo ir viešojo saugumo segmentuose, skirtas padėti apsaugoti aplinką naudojant išmaniuosius įrenginius prijungtame išmaniajame krašte.
 
Naujasis sprendimas užtikrina aukščiausios kokybės dirbtinio intelekto inferenciją pakraštyje, didina saugumą ir veiklos efektyvumą, naudodamas realaus laiko pakraščio skaičiavimus, dirbtinį intelektą (DI), mašininį mokymąsi (ML) ir analizę, kad būtų galima užtikrinti saugesnes ir labiau apsaugotas erdves, miestus ir įmones.
 
Per pandemiją organizacijos ir bendruomenės pasitelkė išmaniąsias kameras, kad iš naujo įsivaizduotų naują normalią situaciją. Skaitmeninė transformacija padėjo palaikyti socialinę distanciją, stebėti kaukes, sekti patalpų ir lauko užimtumo lygį ir tobulinti veiklos procesus. Išmaniosios kameros - aprūpintos ryšio, dirbtinio intelekto, analizės ir debesijos technologijomis - padeda miestams, įmonėms ir subjektams realiuoju laiku gauti informacijos, reikalingos geresnėms įžvalgoms, kurios galiausiai pagerina bendruomenių gyvenimo kokybę ir lemia geresnius verslo sprendimus bei rezultatus.
 
"Vykstant skaitmeninei pramonės šakų transformacijai, vis daugiau dėmesio ir poreikio skiriama didėjančiam išmaniųjų prietaisų skaičiui prijungtame išmaniajame krašte, - sakė Siddhartha Franco, "Qualcomm Technologies, Inc." verslo plėtros direktorius. "Šiuolaikiniams fotoaparatams reikia aukščiausios kokybės ryšio ir sąveikumo, galingų kraštinių skaičiavimų ir dirbtinio intelekto galimybių, taip pat saugumo ir privatumo apsaugos - visa tai "Qualcomm Technologies" gali užtikrinti. Platus "Qualcomm Technologies" išmaniųjų kamerų sprendimų portfelis palengvina įmonėms ir subjektams, norintiems diegti išmaniąsias kameras, kad jos padėtų įvairiems naudojimo atvejams įvairiose pramonės šakose - nuo saugesnių bendruomenių kūrimo iki geresnių verslo sprendimų priėmimo."
 
Naujasis sprendimas atitinka platesnius išmaniųjų kamerų poreikius įvairiose pramonės šakose, be to, juo remiami išplėsti išmaniųjų kamerų kompleksiniai sprendimai pagal daiktų interneto kaip paslaugos (IoTaaS) modelį. Tai padės klientams, kurie planuoja pereiti nuo tradicinių vaizdo valdymo programinės įrangos (VMS) modelių prie galutinių paslaugų teikimo galimybių su IoTaaS. Be to, tai paspartins "Edge AI" paslaugų teikimą, suteikiant pagrindinius blokus, reikalingus įmonėms ir subjektams, norintiems diegti išmaniąsias kameras ir išmaniuosius daiktų interneto įrenginius, skirtus vaizdo bendradarbiavimui, prieigos kontrolei, įmonių ir namų apsaugai, 360 vaizdo kameroms, prietaisų kameroms, dėvimoms kameroms ir kt.
 
Pirmaujanti "Qualcomm Technologies" išmaniųjų kamerų sprendimų teikėjų ekosistema dar labiau papildo ir išplečia "Qualcomm Technologies" daiktų interneto inovacijų vertę, didindama ir spartindama išmaniųjų kamerų sprendimų kūrimą ir diegimą įmonėse, miestuose ir kitur.
 
"Thundercomm" pristatė komerciniam naudojimui paruoštą "TurboX QCS7230 SOM", leidžiančią kūrėjams ir gamintojams greitai kurti išmaniąsias kameras ir išmaniuosius daiktų interneto įrenginius įvairiose srityse. Dabar galima įsigyti "TurboX QCS7230 SOM", kuri leidžia lengvai, saugiai ir našiai prijungti kamerą ir atlikti dirbtinio intelekto analizę. Daugiau informacijos apie "TurboX QCS7230 SOM" rasite "Thundercomm" produkto puslapyje.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį