Saugumo pramonė nori pereiti prie debesijos, bet nežino, su kuo?

Paskelbta 2022-01-12

Žinomas savaitinis naujienlaiškis Asmag.com (Security and IoT) atliko statistinį tyrimą. Iš prenumeratorių duomenų bazės atrinktų kanalų dalyvių buvo paprašyta atlikti debesų saugumo rinkos apklausą. Buvo surinkti 147 teisingi atsakymai, kuriais remdamasi parengtos išvados. Dauguma skaitytojų yra iš APAC ir EMEA šalių, tai atspindi ir apklausos respondentų pasiskirstymas: 44 % atsakymų gauta iš APAC, 42 % - iš EMEA ir 15 % - iš Šiaurės Amerikos.

Ką norėta sužinoti:

  •     Ar pramonės kanalų dalyviai domisi debesijos paslaugomis (vaizdo stebėjimas ir prieigos kontrolė)?
  •     Ar yra rinkoje pirmaujančių debesijos saugumo paslaugų teikėjų?

Ką parodė apklausa? Nemaža dalis apsaugos kanalų žaidėjų (45 %) šiais metais klientams tikriausiai įdiegs debesijos vaizdo stebėjimo sprendimą, BET nėra aiškaus rinkos lyderio.

Kuris debesijos apsaugos paslaugų teikėjas pirmiausia ateina į galvą?

apklausos duomenys

Naujienlaiškis savo skaitytojams uždavė atvirą klausimą: "Kuris debesijos saugumo paslaugų teikėjas (pvz., debesijos vaizdo stebėjimo ar debesijos prieigos kontrolės) jums ateina į galvą pirmiausia?".

Nagrinėjant atsakymus, įdomu pastebėti, kad dauguma (33 %) respondentų neturėjo konkretaus mėgstamiausio teikėjo. O iš visų įvardytų debesijos saugumo paslaugų teikėjų pirmoje vietoje atsidūrė "Hikvision", kurią kaip debesijos paslaugų teikėją įvardijo 10 % respondentų, antroje vietoje - "Amazon Web Services" (9 %).

Bendrovė "Hikvision" leidžia naudotis interneto prieiga prie savo įrenginių, kad juos būtų galima peržiūrėti nuotoliniu būdu (pvz., per programėlę "Hik-Connect"), tačiau apskritai jos įrenginiai nėra sukurti kaip debesijos paslaugų teikėjai. Amazon Web Services iš tiesų yra didžiausias debesijos paslaugų teikėjas pasaulyje, užimantis beveik 30 % pasaulinės rinkos, tačiau jis nėra susijęs su saugumo pramone.

Šie atsakymai rodo, kad kanalas nėra gerai susipažinęs su konkrečiai pramonei būdingomis debesijos galimybėmis, todėl pagal nutylėjimą imasi vardinti didžiausius jiems žinomus žaidėjus.

Eagle Eye Networks - pirmasis "tikrasis" debesijos paslaugų teikėjas

Trečiąją vietą atliktoje apklausoje užėmė "Eagle Eye Networks", kuris yra pirmasis respondentų paminėtas "tikrasis debesijos" tiekėjas, t. y. įmonė, kuri nuo pat pradžių sukurta debesijai. Ši bendrovė yra seniai įsitvirtinusi debesų vaizdo stebėjimo srityje, todėl nenuostabu, kad ši bendrovė atsidūrė sąrašo viršuje, tačiau nustebino tai, kokie fragmentiški buvo atsakymai.

Kur visi kiti, pavyzdžiui, Verkada, Cisco, Alarm.com ?

Penki pagrindiniai apklausos atsakymai sudaro du trečdalius respondentų (65 % visų atsakymų). Likusiuose atsakymuose buvo įvardyta daug įmonių be aiškaus favorito. Tai galėjo lemti kelios priežastys:

  1.     Pramonės aplinka yra susiskaidžiusi, nes daug pardavėjų siūlo tam tikrus debesijos sprendimus. Nėra aiškių rinkos lyderių, išskyrus "Hikvision", "Eagle Eye" ir "Dahua".
  2.     Pramonėje trūksta skirtumo tarp "tikrų debesijos" pardavėjų (t. y. bendrovių, kurių siūlomi sprendimai skirti debesijos darbo aplinkai) ir sprendimų, kurie tik prijungia įrenginius prie interneto. Tai leidžia daugeliui bendrovių save vadinti "debesijos paslaugų teikėjais".
  3.     Geografinės apklausos charakteristikos: skaitytojai daugiausia yra APAC ir EMEA šalių gyventojai. Tokios bendrovės kaip "Verkada" daugiausia veikia Šiaurės Amerikoje.
  4.     Apklausos dalyvių verslo pobūdis: prenumeratoriai yra kanalų dalyviai. Daugelis debesų kompiuterijos bendrovių tiesiogiai orientuojasi į galutinius vartotojus, todėl jos gali būti mažiau pažįstamos kanalų dalyviams.

Šiuo atžvilgiu "Eagle Eye Networks" į kanalus orientuotas įėjimo į rinką metodas - pasitelkti perpardavėjus ir integratorius savo pasiūlymams parduoti - atrodo, kad jiems buvo naudingasAC. Bendrovė jau kelerius metus veikia EMEA ir APAC rinkose, tiek organiškai augdama, tiek 2017 m. įsigydama "Panasonic" debesijos valdymo paslaugų bendrovę.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį