Bekontaktis durų įeigos kontrolės sprendimas su "Algatec" vandeniui atspariais produktais

Paskelbta 2021-12-06

Įmonės visame pasaulyje imasi priemonių atnaujinti įprastą veiklą, o darbuotojai pradeda grįžti į darbo vietas. Tačiau 2021 m. birželio mėn. atlikto "Mckinsey" tyrimo duomenimis, beveik kas trečias į darbo vietą grįžęs darbuotojas teigė, kad grįžimas į darbą neigiamai paveikė jų psichinę sveikatą, nes jie nerimavo, ar fiziškai saugu grįžti į biurą. Jie taip pat labai nerimauja, kad gali užsikrėsti virusu ir perduoti jį savo artimiesiems namuose.
 
Taigi matome realų infekcijų prevencijos ir kontrolės poreikį viešosiose ir bendro naudojimo erdvėse. Nors yra nustatyti esminiai protokolai ir procedūros, taip pat yra nemažai naujoviškų būdų, padedančių sumažinti riziką ir Covid-19 poveikį.
 
Pristatome "Algatec" vandeniui atsparių elektromagnetinių užraktų (EM užrakto) seriją ir vandeniui atsparų išėjimo mygtuką be prisilietimo. Šie neliečiami durų įeigos kontrolės sprendimai padės sumažinti riziką ir sukurti saugią bei patikimą darbo vietą po Covid-19.

Įprastinė prieigos kontrolė, kurią turėjome anksčiau, reikalavo, kad keli naudotojai bendrautų su bendru išėjimo lietimu arba paspaustų išėjimo mygtuką bendroje zonoje. Nors išėjimo mygtukas yra nedidelis, tačiau jį liečia ir naudoja daug žmonių. Taigi, jis gali tapti tiltu, kuriuo virusas gali užkrėsti daugybę žmonių.

Covid-19 virusas gali plisti tarp žmonių per artimą sąlytį ir per lašelius, kurie iškvepiami kalbant, kvėpuojant ar kitaip iškvepiant viešose ar privačiose vietose. Be to, šis virusas taip pat gali būti perduodamas, kai mažyčiai lašeliai ir dalelės, kuriose yra viruso, patenka į akis, nosį ar burną, visų pirma per purslus ir purslus, pavyzdžiui, kosint ar čiaudint. Jūsų darbuotojai taip pat gali užsikrėsti, kai paliesdami akis, nosį ar burną virusu užsikrečia rankomis. Taigi, "Algatec" praverčia norint apsaugoti savo darbuotojus, nesvarbu, ar jie yra tiek lauko, tiek vidaus aplinkoje.
 
Naudojant vandeniui atsparų išėjimo mygtuką be prisilietimo, nebereikia fiziškai liesti mygtuko, norint atrakinti duris. Taip sumažinama rizika, kad mikrobai ir virusai gali būti perduodami per sąlytį tarp žmonių.

Algatec

"Algatec" vandeniui atsparių elektromagnetinių spynų serijoje su spynos būsenos stebėjimo funkcija (LSM) yra įmontuotas nendrinis jungiklis. Galima pasirinkti 12/24 V nuolatinės srovės maitinimą. Šios serijos spynos turi elektroninį skydelį, paslėptą magloko spynelėje su nerūdijančio plieno korpusu; tinka naudoti lauke ir patalpose.
 
Kaip visi žinome, neliečiamasis sprendimas yra nauja norma. Daugelis žmonių yra atsargūs, kai reikia liesti ar spausti mygtukus. Taigi jie vengia liesti bet kokius paviršius ir jungiklius, kol nėra jų dezinfekavę. Geriausias būdas judėti į priekį - naudoti bekontakčius prieigos kontrolės sprendimus, kad būtų sumažintas Covid-19 perdavimas. Algatec vandeniui atsparių gaminių serija tinka visoms įėjimo ir išėjimo durims, įskaitant sveikatos priežiūros įstaigų, bankų, komercinių pastatų, transporto ar bet kokias durų angas. Įrodyta, kad mūsų siūlomi gaminiai sumažina mikrobų perdavimą, kad vartotojai dirbtų saugioje aplinkoje.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ieigos-kontrole.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį