Kaip vaizdo stebėjimo bendrovės kovoja su "HiSilicon" problema

Paskelbta 2021-10-29


JAV draudimas ir "HiSilicon" mikroschemų, kurios buvo neatsiejama daugelio bendrovių apsaugos produktų sudedamoji dalis, trūkumas buvo bene viena didžiausių pastarųjų metų naujienų. Nors šis klausimas ir toliau mirgėjo laikraščių antraštėse su keliais kaltinimais pirmyn ir atgal politiniu ir verslo lygmenimis, panašu, kad pramonės atstovai iš esmės pripažino, jog reikia rasti alternatyvių sprendimų.
 
Šiame straipsnyje dalijamės kai kurių didžiausių fizinės apsaugos sprendimų gamintojų komentarais apie tai, kaip jie planuoja elgtis su šiuo nauju pokyčiu JAV ir kaip jie sprendžia "HiSilicon" lustų trūkumo problemą.


Keen Yao, "Hikvision Digital Technology" viceprezidentas
Pagal įmonės politiką, nustatytą jos įkūrimo metu, "Hikvision" niekada nesirėmė jokiais išskirtiniais ryšiais su tiekėjais gaminio projektavimo procese. Atsižvelgdama į 2018 m. prasidėjusią vis labiau neapibrėžtą geopolitinę situaciją, bendrovė sutelkė dėmesį į alternatyvius svarbių komponentų tiekimo planus. Mes ir toliau orientuosimės į nuolatinį kokybiškų produktų ir paslaugų teikimą savo partneriams, pasitelkdami tvarią ir reikalavimus atitinkančią pasaulinę bendrovės tiekimo grandinę.


Joon Jun, IDIS Pasaulinio verslo skyriaus prezidentas
Tiek dėl JAV atliktų NDAA pakeitimų, tiek dėl didėjančio kibernetinio saugumo supratimo ir paklausos, jau 2019 m. viduryje pastebėjome, kad "lenktynės iki dugno" kainų atžvilgiu baigėsi. Nuo to laiko rinka stabilizavosi.

Artimiausiu metu gamintojai tikrai turės daugiau galimybių didinti NDAA reikalavimus atitinkančių rinkinių kainas, tačiau kadangi visi pagrindiniai ir gerbiami žaidėjai yra pasirengę pereiti nuo "HiSilicon" mikroschemų rinkinių arba turi atitinkančias rinkinių linijas, tikėtina, kad tai truks neilgai.

Be to, NDAA reikalavimus atitinkančių kamerų ir įrašymo įrenginių paklausa išaugo ne tik JAV, bet ir visoje Europoje, nes dideli galutiniai vartotojai ir sistemų integratoriai svarsto esamas ar būsimas operacijas JAV.  Tikimės, kad ši tendencija išliks.


Yoon Chang-Soo, "Hanwha Techwin" pardavimų vadovas, Artimųjų Rytų, Vidurinės Azijos ir Afrikos bei Karibų jūros regiono pardavimų padalinio vadovas
Mes plečiame NDAA reikalavimus atitinkančių produktų asortimentą. Be to, į savo saugyklas integruosime naujus mikroschemų rinkinius, skirtus įvairioms linijoms - nuo ekonomiškų iki aukščiausios klasės. Pašalinsime visas kliūtis, su kuriomis gali susidurti mūsų klientai pirkdami.


Peteris Changas, VIVOTEK produktų kūrimo skyriaus direktorius
VIVOTEK pasirenkame skirtingus mikroschemų rinkinių tiekėjus, kad patenkintume kliento poreikius. Klientams labiau rūpi ne tik kaina, bet ir NDAA atitiktis, kokybė ir pridėtinė vertė. Tikimės, kad ateityje bus daugiau mikroschemų rinkinių tiekėjų atnaujinimų ir pasiūlysime galingesnių mikroschemų rinkinių už prieinamą kainą.

Manome, kad ateinančiais metais augimą gali lemti du veiksniai. Vienas iš jų - NDAA reikalavimus atitinkantis produktas, o kitas - sprendimas po pandemijos. Kalbant apie NDAA, 2021 m. ji jau griežtesnė. Anksčiau "HiSilicon" buvo vienas didžiausių tiekėjų stebėjimo rinkoje, tačiau dabar JAV draudžia tiekėjams teikti produktus / paslaugas su "HiSilicon". Šis veiksmas paskatins vaizdo stebėjimo paslaugų teikėją paspartinti pertvarką ir pasirinkti alternatyvias galimybes, atitinkančias NDAA reikalavimus.


Stevenas Humphreysas, "Identiv" generalinis direktorius
Šiandien kamerų neperparduodame. Tačiau jos yra pagrindinis mūsų integracijos elementas diegiant didelės apimties įmonių sprendimus ir net mažesnius debesų kompiuterijos sprendimus. Tikimės, kad neuždraustų bendrovių kameros galės papildyti rinkos poreikius. Nors dėl to gali šiek tiek padidėti sąnaudos, dėl papildomo saugumo bus toliau parduodama ir diegiama ateityje.


Baigiamosios mintys
Nepaisant nesutarimų, susijusių su draudimu JAV, panašu, kad bendrovės visame pasaulyje, siekdamos išvengti tolesnių verslo trikdžių, daugiausia dėmesio skiria alternatyviems mikroschemų rinkinių gamintojams. Tai pragmatiškas sprendimas šiuo metu, kai dauguma jų jau susiduria su COVID-19 ir po jos kilusios finansų krizės padariniais. Tačiau dar neaišku, kas taps didžiausiu "HiSilicon" pakaitalu.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį