"Ajax Systems" pristato modulį "MultiTransmitter", skirtą prijungti laidines signalizacijas prie "Ajax

Paskelbta 2021-10-26

"Ajax Systems" pristato modulį "MultiTransmitter", skirtą prijungti laidines signalizacijas prie "Ajax

Europos profesionalių belaidžių apsaugos sistemų kūrėja "Ajax Systems" išleidžia naują produktą "MultiTransmitter". Tai integracijos modulis, leidžiantis prijungti laidinius detektorius prie "Ajax" signalizacijos, atveriantis lankstesnius nustatymus naudotojams, automatizavimo scenarijus, valdymą išmaniuoju telefonu ir plačias atnaujinimo galimybes.

MultiTransmitter leidžia transformuoti pasenusią laidinę signalizaciją į išmaniąją apsaugos sistemą, išsaugant senąją apsaugos įrangą. Modulis užima senojo apsaugos pulto vietą ir sujungia laidinius įrenginius su belaidžiu valdymo pultu - centrale (palaikomi visi modeliai).


Kas yra viduje
Modulyje "MultiTransmitter" yra 18 laidinių zonų prietaisams ir tamperiams prijungti, palaikančių 4 tipų kontaktus: NO, NC (be rezistoriaus), EOL (NC su rezistoriumi), EOL (NO su rezistoriumi). Be 18 zonų, modulis turi tris 12 V maitinimo išėjimus: 2 pagrindinius ir 1 atskirą, skirtą gaisro detektoriams.

Pats "MultiTransmitter" maitinamas iš 110/230 V pagrindinio maitinimo šaltinio, o dingus elektrai, korpuse yra vieta atsarginei baterijai, kuri maitins modulį ir prijungtus įrenginius. Centrinis blokas ir naudotojai apie bet kokius maitinimo sutrikimus informuojami "Ajax" programėlėje.

Be to, programėlėje galima apibrėžti patalpą, grupę, įrenginio tipą (detektorius / įsilaužimo įtaisas) ir kiekvieno įrenginio pavojaus tipą. Dėl to naudotojai gali matyti aiškų pranešimo tekstą, kuriame nurodoma, kas, kada ir kur įvyko, o ne suveikusio detektoriaus zonos numerį. O apsaugos įmonė gauna aiškų pavojaus kodą ir reaguoja pagal protokolą. Galite pasirinkti vieną iš penkių pavojaus signalų tipų:

  •     įsilaužimas
  •     gaisras
  •     medicininė pagalba
  •     pavojaus mygtukas
  •     dujų nuotėkis

Modulyje įrengti du sabotažo mygtukai, kurie reaguoja į dangčio atidarymą ir korpuso atitraukimą nuo sienos - be jūsų žinios "MultiTransmitter" atidaryti nepavyks. O programėlėje reguliuojant rezistoriaus varžą, modulis gali iš karto pastebėti prijungto detektoriaus gedimus, elektros energijos tiekimo sutrikimą arba signalo kabelio nutraukimą.


Nauja naudotojo patirtis
Su "MultiTransmitter" galima palaipsniui pereiti nuo paprastos laidinės signalizacijos sistemos prie "Ajax". Pradžioje pakanka šakotuvo ir integravimo modulio. Su jais naudotojai gauna apsaugos valdymą programėlėje, įvykių žurnalą ir plačias atnaujinimo galimybes. Belaidžiai nuotėkio, dūmų ir stiklo dūžio detektoriai, gatvės ir namų sirenos, išmanieji kištukai ir relės - visus šiuos įrenginius galima pridėti prie sistemos renovacijos metu arba vėliau.

Apsaugos įmonių inžinieriams "MultiTransmitter" - tai žingsnis nuotolinio aptarnavimo link. Į "Ajax PRO: Įrankis inžinieriams" mobiliojoje programėlėje arba "Ajax PRO Desktop PC" programėlėje galite nuotoliniu būdu nustatyti įėjimo ir išėjimo vėlavimą, nustatyti naktinio režimo įjungimo ir sirenos įjungimo grafiką, kai suveikia detektoriai, ir laikinai išjungti įrenginį, jei jis sugenda. Dėl atskirų maitinimo gnybtų prie "MultiTransmitter" prijungtų gaisro detektorių klaidingus aliarmus galima iš naujo nustatyti programėlėje. Daugiau jokių nereikalingų vizitų į vietą.

Sujungtas su šakotuvu, siųstuvas "MultiTransmitter" pakelia sistemos ryšio su stebėjimo stotimi stabilumą į naują lygį. "Ajax" šakotuvai palaiko iki 4 ryšio kanalų, tarp kurių gali būti eterneto, "Wi-Fi" ir mobiliojo ryšio paslaugos (2G/3G/4G). Jei šakotuvas negali prisijungti prie kurio nors iš kanalų, apsaugos bendrovė ir naudotojai apie tai sužinos per minutę. Laikai, kai apie tokią situaciją sužinodavo po kelių valandų, jau praeityje.

Kita esminė funkcija, kurią "MultiTransmitter" atveria pasenusioms laidinėms apsaugos sistemoms, yra automatizavimo scenarijai. Jie leidžia sistemai ne tik pranešti apie grėsmę, bet ir aktyviai jai pasipriešinti. Tam reikės išmaniųjų kištukų ir relių, kurios įjungs šviesą, uždarys žaliuzes, elektrines spynas ir išjungs įtampą patalpoje pagal vieno ar kelių detektorių aliarmo signalą.


Keturi žingsniai į naujas galimybes
Ajax komanda pasirūpino, kad "MultiTransmitter" diegimo ir konfigūravimo procesas nepareikalautų papildomo laiko ir pastangų. Kaip ir kiti "Ajax" prietaisai, modulis prijungiamas prie koncentratoriaus programėlėje nuskaičius QR kodą. Jungiant laidinius įrenginius, "MultiTransmitter" nurodo rezistorių varžas ir pasiūlo jas kaip rekomenduojamas. O jei įrenginys buvo prijungtas neteisingai, sistema jus apie tai informuos.

Prijungdami laidinę signalizacijos sistemą prie centralės per "MultiTransmitter", perduodate "Ajax" tolesnių atnaujinimų rūpesčius. Centralės programinės įrangos atnaujinimai atliekami oru, pridedant naujų funkcijų ir palaikant naujus įrenginius. Apsaugos sistemos aprėpties zoną galima lengvai išplėsti naudojant "ReX" radijo signalo nuotolio ilgintuvus, o dėl duomenų importavimo funkcijos galite atnaujinti šakotuvą nauju modeliu ir perkelti į jį visą sistemos konfigūraciją greičiau nei per 15 minučių.

Ajax išmanioji saugumo sistema

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį