"Hikvision" užbaigia pagrindinius "HikCentral Professional" programinės įrangos patobulinimus

Paskelbta 2021-10-08


"Hikvision" pristatė atnaujintą "HikCentral Professional 2.0" saugumo programinę įrangą (toliau - HCP 2.0), kuri sujungia kelių sistemų duomenis į vieną platformą. HCP 2.0 galima sukonfigūruoti taip, kad būtų galima sujungti vaizdo apsaugos įrenginius, signalizacijos ir įeigos kontrolės sistemas ir dar daugiau, įskaitant trečiųjų šalių sistemas per OpenAPI, ir taip lengvai centralizuotai valdyti įvairias apsaugos ir verslo programas.

"Hikvision" Tarptautinio produktų ir sprendimų centro prezidentas Frankas Zhangas sakė: "Tai mums svarbus leidinys ir didelis šuolis į priekį mūsų saugumo valdymo programinės įrangos pasiūloje. HikCentral Professional 2.0 padės mūsų klientams sklandžiai valdyti įvairią veiklą vienoje platformoje. Džiaugiamės matydami jos teikiamą vertę."


Devynios pagrindinės programos daugeliui verslo poreikių
HikCentral Professional 2.0 integruoja daugybę verslo ir apsaugos sistemų su devyniomis pagrindinėmis programomis, todėl yra vertinga įvairiems įprastiems apsaugos ir verslo scenarijams, kurie pasitaiko pastatuose, gamyklose, parduotuvėse, butuose ir pan.

Tarp jų į platformą integruotos vaizdo kameros ir apsaugos signalizacijos, kad būtų galima sklandžiai stebėti tiesioginę peržiūrą ir laiku gauti pavojaus pranešimus.

Be to, galima įtraukti prieigos kontrolę, kad būtų galima priskirti įvairius prieigos leidimus naudojant įvairius metodus, įskaitant veido atpažinimą, tapatybės korteles, pirštų atspaudus, QR kodus ir kt. HCP 2.0 taip pat leidžia įvairiems darbuotojams, pavyzdžiui, personalo vadovams, nustatyti lanksčias lankomumo taisykles, įskaitant pamaininio darbo tvarkaraščius, ir suteikia visas ataskaitų teikimo galimybes. Be to, svetainių vadovai taip pat gali naudoti transporto priemonių valdymo ir lankytojų valdymo taikomąsias programas, kad supaprastintų įvažiavimo valdymą ir automobilių stovėjimo aikšteles vietoje.

Vartotojai gali dar labiau pasikliauti HCP 2.0 su išmaniąja analize ir ataskaitų teikimu - programa, kuri renka duomenis ir paverčia juos lengvai suprantamomis ataskaitomis ir informacinėmis lentelėmis. Tai apima srauto būklę, žmonių tankį ir kt. Sistemų valdymo komandoms skirta HCP 2.0 sistemos priežiūros programa vizualizuoja pavojaus signalus ir pranešimus apie įrenginius, taip pat visą tinklo ir įrenginių topologiją, kad būtų galima greitai ir tikslingai imtis veiksmų neįprastų įvykių atveju.

Galiausiai, HCP 2.0 leidžia naudotojams įdiegti skaitmeninių ženklų sistemas, kuriose galima rodyti reklamą ir pranešimus. Programinėje įrangoje yra aštuoni iš anksto įdiegti šablonai, kad naudotojai galėtų optimaliai pateikti turinį. Tai gali būti, pavyzdžiui, minios numeriai ir temperatūros būklė prekybos centre.


Sukurti išties vieningas sistemas, užtikrinančias didesnį saugumą ir didesnį veiklos efektyvumą
Naudodami HCP 2.0, naudotojai galės lanksčiai sujungti programas ir sukurti pritaikytą sistemą, atitinkančią jų saugumo ir verslo poreikius. Vieningas požiūris ne tik sukuria geresnį savo saugumo aplinkos situacinį suvokimą, bet ir sumažina realius kasdienius valdymo išteklius, kurių anksčiau reikėjo skirtingoms sistemoms.

Pavyzdžiui, naudotojai gali integruoti lankytojų valdymą su transporto priemonių valdymu, kad padidintų kasdienį pastatų objektų veiklos efektyvumą. Objektų valdytojai gali registruoti lankytojų informaciją HCP 2.0 sistemoje ir, susieję su ANPR sistema, nustatyti, kad lankytojai būtų automatiškai įleidžiami į stovėjimo aikštelę. Be to, sistema taip pat gali iš anksto leisti lankytojams patekti į tam tikras organizacijos patalpų zonas.


Personalizuota naudotojo patirtis
Sistemą "HikCentral Professional 2.0" galima pritaikyti taip, kad paskirti naudotojai gautų konkrečią informaciją. Sistemoje yra trys iš anksto sukonfigūruoti vaidmenys: "sistemos diegimas ir valdymas", "saugumo kontrolė ir valdymas" ir "lankomumo valdymas". Tokiu būdu personalo skyriaus darbuotojai gali pritaikyti savo kanalą, pavyzdžiui, rodyti darbuotojų lankomumo būklę, o administracijos darbuotojai gali stebėti patalpų saugumą. Taip pat yra vienas pasirinktinis vaidmuo, kurį galima pritaikyti konkretiems poreikiams.

Bene svarbiausia, kad "HikCentral Professional 2.0" patobulinta naudotojo sąsaja. Vartotojai gali pritaikyti valdymo skydelį pagal savo žiūrėjimo pageidavimus, paprasčiausiai vilkdami ir nuleisdami pagrindinius vaizdo įrašus ir įrenginių kanalus į valdymo skydelį, reguliuodami jų vietą ir išvaizdą.


Dinamiška ir intuityvi naudotojo sąsaja
HCP 2.0 taip pat apima keletą vizualizuotų valdymo skydelių, kuriuose rodomos pagrindinės saugumo ir verslo įžvalgos, gautos iš įvairių taikomųjų programų, palengvinant sprendimų priėmimo procesus, kurie yra tikslesni ir efektyvesni.

Be to, naudotojai taiko 3D elektroninius žemėlapius, kuriuose vaizdžiai parodytos prietaisų stebėjimo būklės skirtingose vietose, ir interaktyviai valdo momentinius įspėjimus spustelėdami ir žiūrėdami susijusius tiesioginius vaizdo įrašus bei kitą integruotą sistemos informaciją.


Lengva sąranka ir priežiūra
Sistemą "HikCentral Professional 2.0" lengva įdiegti ir greitai nustatyti daugybei projektų, kuriuose naudojamos vienos programos. Klientai, kurių minimalūs sistemos reikalavimai yra "Intel i3-CPU" ir 8 GB RAM, gali pradėti veikti naudodami vieno spustelėjimo diegimo procedūrą, todėl HCP 2.0 diegimas tampa lengvas. Veiklos gairių vedliai yra akivaizdžiai rodomi, kad padėtų naudotojams konfigūruoti pagrindines programas. Be to, vizualizuotos sveikatos stebėsenos valdymo skydai leidžia tikslingiau ir efektyviau vykdyti IT priežiūrą.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį