"Dahua Cooper-I" serijos XVR: pirmasis pradinio lygio vaizdo įrašymo įrenginys su dirbtiniu intelektu

Paskelbta 2021-10-08


"Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, neseniai pristatė "Cooper-I" serijos vaizdo įrašymo įrenginį. Ši serija yra pirmasis pradinio lygio XVR su dirbtinio intelekto funkcijomis, todėl klientai gali naudotis XVR su dirbtinio intelekto funkcijomis neišleisdami daugybės pinigų. Šiandieninėje stebėsenos pramonėje AI yra įprasta funkcija, kuri nutiesė kelią AI erai. Nuolat diegiant naujoves ir tobulinant AI tapo "Dahua" standartinės konfigūracijos dalimi, net ir pradinio lygio gaminiuose. Derindama HDCVI 6.0 PLUS naujoves ir pažangiausią AI technologiją, "Dahua" įgyvendino visos savo HDCVI įrašymo įrenginių linijos AI atnaujinimą, nuolat darydama proveržius, kad pirmautų HD-over-Coax pramonės plėtroje.

"AI įsiskverbė į kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Pamažu pripažįstama jo vertė didinant efektyvumą ir taupant laiką bei darbo jėgos sąnaudas, ypač kalbant apie pavojaus signalų tikslumą ir greitą taikinio paiešką. Tačiau dirbtinio intelekto produktų kaina gali būti neekonomiška biudžetą taupantiems klientams. Tai pagrindinė priežastis, kodėl išleidome "Cooper-I" seriją - siekdami visus HDCVI įrašymo įrenginius aprūpinti dirbtinio intelekto galimybėmis, kad dirbtinis intelektas taptų prieinamas visiems", - sakė Nicole Liu, "Dahua Technology" XVR produktų vadovė.
 
"Cooper-I" serijos XVR suteikia didelį patogumą ir vertę tiek montuotojams, tiek naudotojams, ypač dėl savo AI funkcijų, kurios apima SMD Plus ir AI kodavimą. Šios išmaniosios funkcijos įjungiamos pagal numatytuosius nustatymus ir jų nereikia papildomai konfigūruoti, todėl visas montavimo procesas tampa gerokai paprastesnis ir greitesnis.
 
Išmanioji judesio aptikimo funkcija "Smart Motion Detection Plus", arba tiesiog "SMD Plus", gali tiksliai atpažinti žmones ir transporto priemones ir filtruoti klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukelia nereikšmingi objektai, pavyzdžiui, lapai, gyvūnai, šviesa ir t. t., todėl nebelieka rūpesčių dėl pasikartojančių klaidingų pavojaus signalų. Renkant įrodymus, užuot po įvykio rankiniu būdu peržiūrėję didžiulį kiekį vaizdo įrašų, naudotojai gali ieškoti taikinio pagal taikinio tipus (žmogus ir transporto priemonė), o tai padeda padidinti tyrimo efektyvumą ir greičiau užbaigti bylą.  
 
Dėl aktyvaus atgrasymo funkcijos SMD Plus "Cooper-I" serijos XVR sklandžiai veikia su HDCVI TiOC kamera užkertant kelią galimam nusikaltimui. Kameroje įmontuota sirena kartu su išmaniosiomis LED lemputėmis gali veiksmingai įspėti ir atgrasyti įsibrovėlius. Šis įrenginys taip pat integruotas su "Dahua DMSS" mobiliąja programėle, kurią naudotojai gali naudoti stebėdami stebėjimo operacijas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Be to, jame galima pritaikyti pavojaus signalo melodijas, kurias gali groti priekinė kamera, kai aptinkamas taikinys. Vartotojai gali įrašyti savo balsus pagal įvairius scenarijus ir įkelti juos į kamerą naudodami DMSS programėlę. Pavyzdžiui, prie įėjimo į prekybos centrą galima nustatyti tokį pasisveikinimą kaip "Sveiki atvykę!", o privačiose vilose ir vietose, kuriose draudžiama parkuoti automobilius, galima nustatyti atitinkamai tokius įspėjamuosius signalus kaip "Įeiti draudžiama" ir "Stovėti draudžiama".
 
Dar vienas naujausios "Cooper-I" serijos XVR privalumas - dirbtinio intelekto kodavimo funkcija. Palyginti su įprastiniu H.264 / H.265 kodavimu, ji leidžia sutaupyti daugiau kaip 50 % duomenų srauto pralaidumo ir saugojimo vietos, išlaikant išbaigtus žmonių ir transporto priemonių vaizdus ir nepakenkiant vaizdo kokybei. Dėka CBR (Constant Bit Rate), AI Coding užtikrina suderinamą integraciją su trečiųjų šalių įrenginiais ir platformomis, taip pat stabilų sistemos veikimą.

Apskritai "Dahua Cooper-I" serijos XVR iš tiesų yra išmanusis įrašymo ir saugojimo įrenginys, pasižymintis patogumu, paprastu naudojimu, ekonomiškumu ir kitais technologiniais privalumais. Jis tinka įvairiems taikymo scenarijams, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėse, automobilių stovėjimo aikštelėse ir privačiose vilose. Ši serija, aprūpinta nuostabiomis dirbtinio intelekto funkcijomis, įskaitant "SMD Plus" ir "AI Coding", daro dirbtinį intelektą įtraukų ir prieinamą visiems, neskriaudžiant jų biudžeto. Vykdydama savo misiją "Sukurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą", "Dahua Technology" ir toliau daugiausia dėmesio skirs "inovacijoms, kokybei ir aptarnavimui", kad tarnautų savo partneriams ir klientams visame pasaulyje.

Dahua vaizdo įrašymo įrenginiai

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį