"Teledyne FLIR" pristato "Neutrino SX8 MWIR" kameros modulį ir 4 "Neutrino IS" serijos modelius

Paskelbta 2021-10-07

Bendrovė "Teledyne FLIR" pristato "Neutrino SX8 MWIR" kameros modulį ir 4 "Neutrino IS" serijos modelius.
Kompanija "Teledyne FLIR", priklausanti "Teledyne Technologies Incorporated", pristatė vidutinio bangos ilgio infraraudonųjų spindulių (MWIR) kameros modulį "Neutrino SX8" ir keturis papildomus "Neutrino IS Series" modelius, skirtus integruotiems sprendimams, kuriems reikalingi HD MWIR vaizdai, atsižvelgiant į dydžio, svorio, galios ir sąnaudų (SWaP+C) apribojimus, komerciniams, pramoniniams, gynybos originalios įrangos gamintojams (OEM) ir sistemų integratoriams.
 
Remiantis "Teledyne FLIR HOT FPA" technologija, "Neutrino SX8" siūlo didelio našumo, 1280x1024 HD MWIR vaizdus, skirtus patvariems gaminiams, kuriems reikia ilgo tarnavimo laiko, mažų energijos sąnaudų ir tylaus, mažai vibruojančio veikimo. SX8 ir "Neutrino IS" serijos modeliai idealiai tinka integruoti su nedideliais kardaniniais įrenginiais, orlaivių rėmais, rankiniais prietaisais, apsaugos kameromis, taikikliais ir turto stebėjimo programomis.
 
Trumpesnis pateikimo rinkai laikas ir mažesnė kūrimo rizika
 
Naujausi "Neutrino" MWIR kamerų portfelio papildymai ir toliau leidžia sutrumpinti pateikimo rinkai laiką ir sumažinti projekto riziką, nes yra projektuojami ir pristatomi ne pagal užsakymą. Be to, "Teledyne FLIR" teikia aukštos kvalifikacijos techninių paslaugų komandas, kurios teikia integracijos paramą ir ekspertines žinias per visą kūrimo ir projektavimo ciklą. Visos "Neutrino" serijos kameros ir sprendimai klasifikuojami pagal JAV prekybos departamento jurisdikciją kaip EAR 6A003.b.4.a ir jiems netaikomos Tarptautinės prekybos ginklais taisyklės (ITAR).
 
"Neutrino IS" gaminiuose yra "Teledyne FLIR CZ" objektyvas, integruotas su "Neutrino SWaP" serijos kameros moduliu (VGA arba SXGA). Visi keturi modeliai, kuriuose naudojamas "Neutrino LC", ir du modeliai, kuriuose naudojamas "Neutrino SX8", užtikrina aiškius, didelio nuotolio MWIR vaizdus. Specialiai suprojektuoti, gamykloje integruoti CZ lęšiai ir MWIR kameros moduliai užtikrina našumą, sąnaudas, grafiką ir riziką, su kuriais negali lygintis kiti kamerų ar lęšių tiekėjai.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5245Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį