Hikvision: Šiluminės technologijos dabar gali užtikrinti perimetro apsaugą už prieinamą kainą

Paskelbta 2021-10-07

Tiesa, kad kiekvienas pastatas turi skirtingus saugumo poreikius. Jį gali pakeisti įvairūs veiksniai, tarp jų ir pastato aplinka. Įsivaizduokite, pavyzdžiui, vietą, apsuptą tankios lapijos, tvorų ar nuošalių pastatų. Taip pat įsivaizduokite, kad toje vietovėje nėra gatvių apšvietimo. Visi šie dalykai apsunkina perimetro apsaugą, ypač tradicinėms optinėms kameroms, kurios, norėdamos pastebėti įsibrovėlius, remiasi matomumo linija ir bent jau nedideliu apšvietimu. Būtent tokiems scenarijams labai naudinga kita technologija - termovizija.

 

Dabar ji yra prieinama ir prieinama mažoms ir vidutinėms įmonėms

Pasak "Inkwood Research", pasaulinė perimetro apsaugos rinka iki 2026 m. išaugs iki 38459 mln. Įmonės supranta, kad vis svarbiau apsaugoti savo perimetrą, kuris anksčiau dažnai būdavo pridedamas kaip "papildoma mintis". Šiluminės technologijos tradiciškai buvo naudojamos didelės apimties projektuose, o technologijų kainos buvo gana didelės. Tačiau šiais laikais tokie gamintojai kaip "Hikvision" sumažino kainas, todėl ši technologija tapo prieinama įvairesniems projektams.

 

Mažesnės įmonės ir namų savininkai dabar gali pasinaudoti šiuo papildomu saugumo sluoksniu, kuris suteikia daugiau ramybės, nes įsibrovėlius galima pastebėti dar prieš jiems pasiekiant įėjimo duris. Naudodamiesi šiuolaikinėmis konvergencijos technologijomis, jie taip pat gali susieti savo termovizorines kameras su signalizacijos sistemomis. Tai reiškia, kad jie gali turėti paprastą būdą visapusiškai stebėti situaciją net per savo mobiliuosius telefonus naudodami programėlę.

 

Matyti per perimetrą

Saugant perimetrą daugiausia dėmesio skiriama tam, kad asmuo nepatektų už tam tikros "linijos" į teritoriją. Tačiau tai gali būti sudėtinga, nes kalbama apie išorinę teritoriją, kuri greičiausiai yra tiesiogiai nekontroliuojama namo ar įmonės savininko. Tokiu atveju yra daug vietų, kur potencialūs įsibrovėliai gali slapstytis, pavyzdžiui, už tvoros ar tankiuose krūmynuose. Vien tik tradicinės "optinės kameros negalėtų jų aptikti. Kita vertus, šiluminei technologijai nereikia jokios šviesos. Kadangi šiluminiai jutikliai aptinka spinduliavimą - žemo lygio spinduliuotę, kurią skleidžia visi skirtingo lygio "paviršiai" - jie gali "matyti" pro tokias kliūtis kaip tvoros ir krūmai.

 

Kita perimetro problema - atskirti žmogų nuo kito objekto, kuris gali sukelti klaidingą pavojaus signalą. Pavyzdžiui, kartais gali būti užfiksuoti gyvūnai arba net šakos ir kiti nežmogiški daiktai. Norint su tuo kovoti, galima naudoti gilaus mokymosi technologiją kartu su termovizoriumi. Ji patobulina vaizdo analizę, kad būtų galima atskirti žmones, taip sumažinant klaidingus pavojaus signalus ir su tuo susijusias eksploatavimo išlaidas. Kai aptikimo taisyklės suveikia dėl žmogaus, pavyzdžiui, linijos kirtimo ir įsibrovimo aptikimo, kamera gali iš karto paskelbti operatoriui pavojaus signalą. Kai kurios kameros gali mirksėti, kad atbaidytų įsibrovėlį, arba net suteikti operatoriui galimybę įspėti per įmontuotą garsiakalbį.

 

Efektyvi technologija

Efektyvus technologijos pobūdis reiškia, kad perimetrui aprėpti reikia mažiau kamerų.  Pavyzdžiui, 50 metrų atstumu viena kamera (pavyzdžiui, "Hikvision HeatPro") paprastai gali pakeisti 2-3 optines apsaugos kameras. Iš dalies taip yra dėl to, kad objekto judesio jutimo galimybė yra tikslesnė, tokiu būdu naudojant termovizorių. Net kai objektas yra ties aptikimo diapazono riba, termovizorius vis tiek gali tiksliai užfiksuoti objekto judėjimą; tuo tarpu naudojant vaizdo kameras, objektas turi priartėti daug arčiau, kad jutiklis jį aptiktų.

 

Paprastai būna taip, kad tobulėjant technologijoms, jos tampa prieinamesnės, taigi prieinamos didesniam skaičiui žmonių. Ne išimtis ir saugumas, o "Hikvision" yra inovacijų viršūnėje, pavyzdžiui, kurdama veiksmingą perimetro apsaugą naudojant šiluminę technologiją. Ši naujovė reiškia, kad ją galima naudoti mažesniuose projektuose už mažesnę kainą. Dabar mažos įmonės ir net namų savininkai gali pasinaudoti šiluminės technologijos, saugančios perimetrą ir matančios tai, kas nematoma, privalumais - "Hikvision HeatPro" kameromis.

Hikvision IP kameros

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį