"Dahua" spartina išmanųjį saugumą išmaniaisiais sprendimais gyvenamiesiems namams

Paskelbta 2021-10-05


Nekilnojamasis turtas yra visapusiška, tačiau sudėtinga sąvoka. Nekilnojamasis turtas apima gyvenamuosius namus, viešbučius, biurų pastatus, kompleksus ir kt. Pastatai paprastai pereina šiuos etapus: kūrimo, statybos ir eksploatavimo.
 
Pagrindinė pastatų eksploatavimo dalis yra saugumas. Šiuo metu pastatų valdytojai ir operatoriai susiduria su trimis pagrindiniais iššūkiais šioje srityje:
 
1. Išsklaidytos sistemos: Daugelyje nekilnojamojo turto projektų vaizdo stebėjimas, domofonai, signalizacija, įeigos kontrolė ir automobilių stovėjimo aikštelių kontrolė egzistuoja kaip atskiros sistemos, veikiančios atskirai. Operatoriai turi naudoti kelias platformas joms valdyti. Tai didina operatorių darbo sunkumus ir mokymosi išlaidas.
 
2. Investicijos neatitinka rezultatų: Tradiciniai PIR jutikliai sukelia didelį klaidingų pavojaus signalų skaičių, todėl daugelis apsaugos darbuotojų ignoruoja pavojaus signalus. Vaizdo stebėjimas daugeliu atvejų naudojamas tik patikrinimui po įvykio ir negali laiku užtikrinti apsaugos. Dėl to plėtotojai ir pastatus valdančios bendrovės nesiryžta investuoti į apsaugą.
 
3. Didelės darbo sąnaudos: Nereikia nė sakyti, kad pastato eksploatacija reikalauja nemažai darbo jėgos. Didėjančios investicijos į personalą lems didesnes darbo sąnaudas ir valdymo iššūkius. Atsižvelgiant į tai, reikalingos technologijos, kurios padidintų valdymo efektyvumą ar net pakeistų rankų darbą atliekant tam tikras darbo funkcijas.
 
"Dahua" išmanieji gyvenamųjų namų sprendimai
 
Pastatų valdymo paslaugų rinka tapo gana konkurencinga. Norėdami išlikti konkurencinėje kovoje, plėtotojai ir valdymo įmonės gali pasitelkti išmaniąsias technologijas, kad padidintų efektyvumą. Iš tiesų, AIoT (AI+IoT, t.y. dirbtinis intelektas daiktų internetui), mobilumas ir integracija daro didelę įtaką šiai pramonei.
 
Bendrovė "Dahua Technology" yra pasaulyje pirmaujanti vaizdo orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja. Bendrovė aktyviai skatina tolesnę šios pramonės šakos plėtrą, siūlydama išmaniuosius gyvenamosios paskirties sprendimus, kurie diegiami nekilnojamojo turto projektuose visame pasaulyje. Konkrečiai savo vizijas "Dahua" įgyvendina šiose trijose pagrindinėse srityse:
 
Išmanusis saugumas
 
Kameros, kuriose įdiegtas dirbtinis intelektas, gali gerokai sumažinti klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia oro pokyčiai, virstantys medžiai ir maži gyvūnai, skaičių. Pavyzdžiui, "Dahua" 2 MP WDR IR cilindrinė IP kamera "WizMind" ne tik turi SMD algoritmus, leidžiančius tiksliai aptikti žmones, transporto priemones ir objektus, bet ir integruota su išmaniaisiais garsiakalbiais, kad atbaidytų ir įspėtų įsibrovėlius, todėl apsaugos darbuotojų darbas tampa lengvesnis ir efektyvesnis. Pietų Afrikoje "Dahua" bendradarbiauja su gyvenamųjų namų apsaugos bendrove, kuri kiekvieną mėnesį nagrinėja 3,5 mln. pavojaus signalų, iš kurių 99 proc. yra klaidingi pavojaus signalai. Naudojant dirbtinio intelekto kameras, klaidingų pavojaus signalų skaičius labai sumažėjo, o veiklos efektyvumas gerokai padidėjo.
 
Išmanusis gyvenimas
 
Įsivaizduokite, kaip įdomu gyventi tokioje vietoje: Įvažiuojant į automobilių stovėjimo aikštelę, gyventojams automatiškai atsidarys vartai. Įeidami į vestibiulį jie galės automatiškai įeiti pagal veido atpažinimo funkciją ir juos pasitiks liftas, kuris nuveš į norimą aukštą. Dahua tai dar labiau priartina prie tikrovės su skaitmenine veido atpažinimo lauko stotimi, kuri palaiko ir veido atpažinimo funkciją, ir QR kodus, skirtus vietoms, kuriose reikalingas privatumas. Aukštos klasės nekilnojamojo turto projekte Australijoje klientas naudoja "Dahua" dirbtinio intelekto vaizdo domofonus, kurie ne tik atlaisvina rankas, bet ir leidžia iškviesti liftus. Tai pagerina bendrą naudotojų patirtį ir pabrėžia išmanųjį pastato pobūdį.
 
Išmanusis nekilnojamojo turto valdymas
 
Išmanusis nekilnojamojo turto valdymas gali gerokai padidinti veiklos efektyvumą. Pavyzdžiui, prie įvažiavimo į automobilių stovėjimo aikštelę įrengtai automobilių numerių atpažinimo kamerai, integruotai su vaizdo domofonu, nereikia atskiros įvažiavimo vietoje esančios apsaugos dėžės. Lankytojų tikrinimas prie registratūros, naudojant rankinę registraciją, - jau praeitis: Savininkas gali pakviesti lankytojus tiesiogiai per savo mobilųjį telefoną, o lankytojai gali gauti QR kodą kaip laikiną leidimą įeiti. Trečiųjų šalių integracijai "Dahua" palaiko ONVIF, "Wiegand" ir SIP, taip pat konkrečius klientų pageidavimus.
 
Pavyzdžiui, klientas Šiaurės Amerikoje yra atsakingas už aukštos klasės vilų eksploatavimą. Dahua padėjo jiems pasiekti išmanųjį lankytojų valdymą, įspėjimą apie transporto priemonių vagystes ir ilgalaikę pagyvenusių žmonių priežiūrą. Valdymas nuo rankų darbo perėjo prie automatizavimo. Tai ne tik padidino valdymo efektyvumą, bet ir savininko pasitenkinimą, kuris dėl to dar labiau išplėtė verslą.
 
Be minėtų atvejų, "Dahua" taip pat vykdo projektus įvairiuose pasaulio regionuose. Pavyzdžiai - penkių žvaigždučių viešbučiai Dubajuje, išmaniosios bendruomenės Pietryčių Azijoje ir saugumo operacijų ir priežiūros klientai Lotynų Amerikos rinkoje.
 
Klientų bekontakčių įrenginių poreikių tenkinimas
 
2021 m. "Dahua" plės mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą ir kartu su klientais toliau tyrinės šią pramonės šaką. Ypač pandemijos metu bekontakčiai sprendimai sulaukia didelės paklausos. Komercinėms ir gyvenamosioms patalpoms "Dahua" pristatė mobiliuosius sprendimus, leidžiančius naudotojams įeiti ne tik naudojant veido atpažinimo, bet ir QR kodus telefone. Lankytojus savininkas gali pakviesti internetu ir jie gali įeiti naudodami QR kodą, taip veiksmingai sumažindami kontaktų skaičių.
 
Ateities pažangaus gyvenamojo būsto tendencijos
 
Ateityje integracija ir intelektas nekilnojamajame turte taps vis labiau pastebimi ir neišvengiami. Taip yra dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirma, nekilnojamasis turtas tapo konkurencinga rinka - vis daugiau nekilnojamojo turto agentūrų naudoja išmaniuosius namus, kad pritrauktų pirkėjus. Antra, pandemijos metu vis daugiau žmonių dirba iš namų ir ieško išmaniųjų namų sprendimų, kad gyvenimas namuose būtų efektyvesnis ir malonesnis.
 
Kalbėdami apie išmanumą, turime omenyje ne tik automatinį šviesos įjungimą, kai gyventojai grįžta namo. Išmaniųjų namų įrenginiuose esantis dirbtinis intelektas išmoks apie apšvietimo ir oro sąlygas bei naudotojų įpročius, kad galėtų atlikti pakeitimus pagal įvairius scenarijus. Šaldytuvai gali pateikti receptus pagal juose esančius maisto produktus. Nors šiandien informacija dažniausiai apdorojama paslaugų teikėjų debesyse, ji bus perkeliama arčiau krašto, kad būtų galima gauti greitesnį grįžtamąjį ryšį ir reaguoti.
 
Esant išmaniosios gyvenamosios aplinkos tendencijai, didesnį vaidmenį turi vaidinti saugumo ir daiktų interneto tiekėjai, kad galėtų teikti tai, ko iš tikrųjų reikia klientams. Šiuo atžvilgiu "Dahua" turi sprendimų, kurie atitinka vartotojų išmaniosios apsaugos, gyvenimo ir turto valdymo reikalavimus. Artimiausiu metu galime tikėtis, kad "Dahua" ir toliau bus arti klientų ir pristatys sprendimus, kurie pakels gyvenimo patirtį į visiškai naują lygį.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-ip-kameros.html

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį