"Rockchip" pristato naujus lustus saugumo sprendimams

Paskelbta 2021-10-05

Puslaidininkių kūrėja "Rockchip" pristato naujus saugumo sprendimus, įskaitant: išmaniuosius vaizdo procesorius RV1126/RV1109, skirtus kraštiniams įrenginiams (Edge device), pavyzdžiui, pramoniniams kompiuteriams, išmaniesiems durų skambučiams ir išmaniesiems vartams bei įeigos kontrolei. Antroji mikroschemų grupė RK3568/RK3588 skirta galiniams NVR+XVR produktams.
 
Kompanija "Rockchip" orientuojasi į rinką, teikdama klientams daugiapakopius, daugiaplatformius ir profesionalius sprendimus. Ji yra sukaupusi daug patirties vaizdo vizualaus apdorojimo, vaizdo kodavimo ir dekodavimo, SOC lustų projektavimo ir sistemų kūrimo srityse. Naujos kartos produktai sprendžia skaudžias saugumo rinkos problemas ir įvairių taikomųjų programų reikalavimus. Rockchip padeda optimizuoti technologijų našumą ir didinti saugumo produktų konkurencingumą rinkoje.


Techninės RV1126/RV1109 savybės
Naujai pristatytuose priekinių saugumo produktų sprendimuose RV1126 ir RV1109 pritaikyta 14 nm technologinio proceso technologija, juose integruotas NPU ir ISP. Aparatinė įranga turi pin 2 pin struktūrą ir palaiko lengvą produktų atnaujinimą.
 
Pagrindinės RV1126 specifikacijos:

 •     Keturių branduolių "Arm Cortex-A7" procesorius
 •     2.0T NPU
 •     14M ISP su 3F HDR
 •     4K H.264 / H.265 30 kadrų per sekundę vaizdo kodavimo ir dekodavimo įrenginys

 
Pagrindinės RV1109 specifikacijos:

 •     Dviejų branduolių "Arm Cortex-A7" procesorius
 •     1,2T NPU
 •     5M ISP su 3F HDR
 •     5M H.264/H.265 30 kadrų per sekundę vaizdo kodavimo ir dekodavimo įrenginys

 

RV1126 ir RV1109 pasižymi šešiomis pagrindinėmis techninėmis savybėmis:
 
I. Aiškiai matoma
 
RV1109 ir RV1126 užtikrina laikinį triukšmo mažinimą ir kelių kadrų HDR technologiją, skirtą kameros vaizdui apdoroti, fiksuojant detalesnius vaizdus didelės dinamikos scenose ir aiškesnius spalvotus vaizdus silpno apšvietimo scenose.

II. Aiškus garsas
RV1126 ir RV1109 turi integruotus HD AEC algoritmus, palaiko mikrofonų masyvą, pagerintą balso įrašymą ir padidintą fiksavimo atstumą.
 
III. Mažesnė atminties erdvė
Abu lustai palaiko mažos bitų spartos, mažos delsos kodavimą ir suvokimo kodavimą, todėl sumažėja reikalinga atminties vieta ir pagerėja naudotojo patirtis.

IV. Didesnis dirbtinio intelekto skaičiavimo našumas
Kompanija "Rockchip" pateikia išsamią priemonę "RKNN-Toolkit", kuri palaiko heterogeninius skaičiavimus ir mišraus tikslumo kvantavimą bei lanksčiai palaiko įvairias tinklo modelių architektūras. Taip pat pateikiama Rock-X SDK - dirbtinio intelekto algoritmų biblioteka.
 
To paties modelio išvedimo galios sąnaudos NPU yra mažesnės nei 10 %, reikalingos GPU.
 
Tensorflow, PyTorch, Caffe, MxNet, DarkNet, ONNX ir kitomis sistemomis sukurtus AI modelius galima tiesiogiai konvertuoti ir diegti.

V. Pritaikytos kameros
RV1126 ir RV1109 palaiko greitą įkrovą, dvigubą operacinę sistemą ir atvirojo kodo SDK. Klientai gali atlikti išsamų pritaikymą, kad padidintų produktų konkurencinį pranašumą.

VI. Palaiko pagrindinius šifravimo ir iššifravimo variklius
Abu lustai palaiko "TrustZone" technologiją, keletą šifravimo variklių, įskaitant NCA, ir saugiąją įkrovą, kad būtų užtikrintas duomenų saugumas ir vientisumas.
 
Be to, RV1126 ir RV1109 turi daug sąsajų, įskaitant "Gigabit Ethernet" sąsają, palaikančią TSO tinklo spartinimą; USB 2.0 OTG ir USB 2.0 host, dvi SDIO 3.0 sąsajas, 8 kanalų I2S su TDM/PDM ir 2 kanalų I2S, kad būtų patenkinti įvairūs įvairių saugumo programų poreikiai.
 
Priešakiniai saugumo produktai skirti trims pagrindinėms kategorijoms: IPC, akumuliatorinis IPC / išmanusis vizualinis durų skambutis ir išmanieji vartai / prieigos kontrolė.
 
IPC produktų atveju RV1126 ir RV1109 turi tris techninius pranašumus:

 •     Daugelio kadrų HDR technologija gali užtikrinti detalių pateikimą HDR scenarijuose ir gauti aukštos kokybės spalvotus vaizdus esant silpnam apšvietimui dėl laikinės triukšmo mažinimo technologijos.
 •     Pažangioji kodavimo technologija efektyviau užtikrina mažos bitų spartos kodavimą ir percepcinį kodavimą
 •     Integruotas NPU, brandūs AI įrankiai ir turtingi AI ekologiniai algoritmai leidžia pasiekti didesnę skaičiavimo galią ir gerokai išplėsti galimas taikymo sritis

Akumuliatoriumi maitinamų IPC / išmaniųjų vizualinių durų skambučių produktų pagrindiniai klientų reikalavimai yra ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas, greitas momentinių nuotraukų darymas ir HD balso skambutis ir kt. RV1126 ir RV1109 pasižymi šiais techniniais privalumais:

 •     palaiko greitą įkrovą ir 150 ms šaltąją įkrovą, kad būtų galima greitai daryti momentines nuotraukas
 •     ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas (dviguba operacinė sistema, mažos galios architektūra, 14 nm technologinis procesas, LP3/LP4 DDR)
 •     Įmontuotas NPU, filtruojantis negaliojančius pavojaus signalus

Išmaniųjų vartų ir (arba) prieigos kontrolės produktų atveju, RV1126 ir RV1109 užtikrina greitesnį ir saugesnį veido atpažinimą:

 •     Palaiko dvigubą MIPI jutiklio įvestį, taip pasiekiamas jautresnis suvokimas ir palaiko veido gyvumo aptikimą, užkertantį kelią nuotraukų ar vaizdo įrašų patvirtinimui.
 •     ISP optimizavimas foninio ir priekinio apšvietimo scenarijams užtikrina tikslų atpažinimą prasto apšvietimo aplinkoje
 •     Įvairūs RV1126 ir RV11109 dirbtinio intelekto algoritmai išplečia produktų taikymo sritis

NVR+XVR produktų sprendimų RK3568 ir RK3588 techninės savybės
Bendrovė "Rockchip" taip pat pristatė du vidutinės ir aukštos klasės sprendimus - RK3568 ir RK3588, skirtus galiniams NVR ir XVR
 
Pagrindinės RK3568 specifikacijos:

 •     Keturių branduolių "Cortex-A55
 •     Mali-G52 GPU
 •     0,8T NPU

 
RK3568 turi patogų programinės įrangos sąsajų rinkinio dizainą: API yra supakuota į modulius (pvz., AI/AO/VO/VDEC/VENC), kad klientai galėtų greitai kurti taikomąją programinę įrangą.
 

 
 

RK3568 turi aštuonias pagrindines technines savybes:

 •     Palaikomas 10 kanalų 1080P 30FPS vaizdo dekodavimas
 •     Palaiko TSO/UFO aparatinį pagreitinimą, pagerina interneto kamerų prieigos galimybes
 •     Įmontuotas 0,8T NPU aparatinis greitintuvas, palaikantis veidų palyginimą, veidų paiešką, pavojaus signalus, žmogaus ir transporto priemonės klasifikavimą. Palaiko vieno spustelėjimo konvertavimą ir "Caffe/TensorFlow/TF-Lite/ONNX/PyTorch/Keras/Darknet" pagrindinės architektūros modelius.
 •     Daugiakanalės ekrano sąsajos: palaiko dviejų / trijų ekranų ekraną, HDMI2.0b, 4K vaizdo kokybę ir eDP/MIPI DSI/LVDS/RGB888/BT.1120/BT.656;
 •     Galingos vėlesnio apdorojimo galimybės: Jis palaiko 3D-LUT/GAMMA/ CSC/BCSH/DITHER/CABC, taip pat vaizdo tolesnį apdorojimą, triukšmo šalinimą ir spalvų gerinimą.
 •     Stiprus dekodavimo pajėgumas: Palaiko 4K H.264/H.265/VP9 HD dekodavimą keliais formatais ir ROI kodavimą.
 •     Stiprus DDR dalelių suderinamumas: Palaiko LP4/LP4x/LP3 /DDR4/DDR3, taip pat DDR3 ir DDR4 ECC, kad atitiktų aukštus patikimumo reikalavimus pramoninio valdymo scenarijuose. 32 bitų pločio, didžiausio 1600 MHz dažnio ir didelės pralaidumo juostos konstrukcijos, todėl gali atitikti pažangių NVR saugumo scenarijų reikalavimus
 •     Turtingos periferinės sąsajos: Jis palaiko 3xSATA3.0dualinį gigabitinį tinklo prievadą, TSO technologiją, dvigubą PCIe, kuris gali atitikti 4G/5G/WIFI6, kelių tinklo prievadų ir NPU plėtros reikalavimus.

 
Pagrindinės RK3588 specifikacijos:

 •     8 nm technologinis procesas
 •     Keturių branduolių "Cortex-A76" ir keturių branduolių "Cortex-A55
 •     Keturių branduolių GPU
 •     6T NPU


RK3588 yra aukščiausios klasės sprendimas, skirtas NVR+XVR produktams. Jis turi pranašumų, palyginti su dabartiniais rinkoje esančiais produktais, kurie turi mažą vaizdo dekodavimo pajėgumą, nepakankamą NPU skaičiavimo galią, mažiau ekrano sąsajų ir mažiau sparčiųjų sąsajų. RK3588 turi šiuos keturis privalumus:

 •     Jis palaiko 32 kanalų 1080P vaizdo dekodavimą
 •     Palaiko 4 ekranų ekraną
 •     Turi daugiakanales didelės spartos sąsajas: palaiko daugiakanales PCIe3.0/PCIe2.0, SATA3.0, USB3.1 ir "Gigabit Ethernet" sąsajas.
 •     Galingas skaičiavimas: 6Tops NPU, aštuonių branduolių CPU, keturių branduolių GPU

Efektyvi "Rockchip" programuotojo priemonė - RKNN įrankių rinkinys
Be pirmiau minėtų naujų galingų sprendimų, "Rockchip" taip pat pristatė efektyvesnę ir tikslesnę programuotojo priemonę - "RKNN Toolkit".
 
RKNN-Toolkit funkcijos apima modelio konvertavimą, našumo ir atminties vertinimą, modeliavimą, tikslumo analizę, modelio vizualizavimą, modelio išankstinį kompiliavimą, modelio segmentavimą, paketinį inferencijavimą, mišraus tikslumo kvantavimą, modelio optimizavimą ir kt. Naudodamasis grafine vartotojo sąsaja, RKNN-Toolkit palengvina kūrėjų darbą.
 
RKNN Toolkit palaiko du kvantavimo mechanizmus: kvantavimą po mokymo ir mokymą atsižvelgiant į kvantavimą.  RKNN Toolkit kartu su lanksčia daugialypės terpės kūrimo sąsaja gali padidinti kūrėjų savarankiškai sukurtų programų lankstumą ir padėti partneriams išplėsti daugiau dirbtinio intelekto funkcijų ir programų.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
EV
krovimo
įrangaVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai
5245Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį