"Dahua Eureka" serija: pradinio lygio ankstyvojo atliekų gaisro aptikimo sprendimas

Paskelbta 2021-10-04

Perdirbimo ir atliekų aikštelės - tai vietos, kuriose dėl kai kurių potencialiai degių medžiagų, šalinimo proceso metu kylančios rizikos ir kitų aplinkos veiksnių gali kilti didelis gaisrų pavojus. Ypač su baterijomis susijusių atliekų gaisrai tapo vis didesne problema, su kuria šiandien susiduria pasaulinis perdirbimo ir atliekų tvarkymo sektorius. Naujoje ataskaitoje, kurią kartu parengė "Eunomia" ir Aplinkosaugos paslaugų asociacija (ESA), apskaičiuota, kad iš visų vidutiniškai 300 kasmet Jungtinėje Karalystėje kylančių atliekų gaisrų maždaug 48 proc., kaip manoma, kyla dėl ličio jonų baterijų, o bendros metinės išlaidos siekia apie 158 mln. svarų sterlingų.

Atsižvelgiant į destruktyvias atliekų gaisrų pasekmes aplinkai ir visuomenei, gaisrų prevencijai ir ankstyvai jų kontrolei labai svarbus ankstyvo aptikimo sprendimas. Tačiau tradicinės aptikimo technologijos ir prietaisai, pavyzdžiui, dūmų detektoriai (vaizdo, lazeriniai ir kt.), dažnai aptinka gaisro šaltinį tik jam jau išsiplėtus, todėl sunku laiku suvaldyti ir užgesinti gaisrą. Todėl reikia naujos technologijos, kuri padėtų anksti aptikti gaisro šaltinį.

Būdama pasaulyje pirmaujanti į vaizdą orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, "Dahua Technology" taiko naujausią terminę technologiją, kad suteiktų savo ekonomiškos "Eureka" serijos - terminės mini hibridinės kameros su ankstyvojo gaisro šaltinio aptikimo funkcija - galimybes. Ši serija kartu su vietoje veikiančiu signalizacijos ryšiu, perkaitimo aptikimu, rūkymo aptikimu, įrangos būklės stebėjimu ir kitomis išmaniosiomis funkcijomis yra aktyvus pradinio lygio gaisrų prevencijos sprendimas atliekų tvarkytojams ir gamyklų savininkams.
Ankstyvas šilumos šaltinio aptikimas
Turėdama "šiluminę akį", "Dahua Eureka" serija gali aptikti tai, ko nemato tradicinės stebėjimo kameros: šilumos šaltinį. Remdamasi temperatūros matavimu, ši aukštos kokybės termovizorinė kamera gali aptikti galimą gaisro pavojų, pavyzdžiui, staigų temperatūros pakilimą arba neįprastą temperatūrą, viršijančią nustatytą ribą (pvz., 80 °C). Duodama ankstyvus įspėjamuosius signalus, ji gali padėti užkirsti kelią gaisrui kilti ir leisti laiku reaguoti, kol gaisras dar neišsiplėtė ir neišsiplėtė.
Įspėjimas apie gaisro požymius realiuoju laiku
Dahua Eureka serijos įrenginiai įjungia pavojaus signalą, kai tik aptinkama neįprasta temperatūra. Tai gerokai anksčiau ir greičiau nei įprasto dūmų detektoriaus pavojaus signalas, ypač palyginti didelėse patalpose, kur dūmai ilgai užtrunka, kol pasiekia viršų. Kartu su kameros integruota aktyviąja atgrasymo sistema apie tai laiku pranešama ir vietoje dirbančiam personalui, naudojant baltą šviesą ir garsinį signalą.
Vizuali gaisro šaltinio buvimo vieta
Naudodamos galingą šiluminės technologijos skvarbos gebėjimą, "Dahua Eureka" serijos kameros gali tiksliai nustatyti gaisro šaltinio vietą net tada, kai jį supa dūmai. Ji gali aiškiai užfiksuoti vaizdus, rodančius temperatūros pasiskirstymą ir karštus taškus stebimoje vietoje. Šie šiluminiai vaizdai padeda vietoje dirbantiems darbuotojams efektyviai gesinti gaisro šaltinį, kol jis dar neišplito nekontroliuojamas.
Rūkymo elgesio aptikimas
Kalbant apie rūkančiųjų elgesį atliekų perkrovimo stotyse, tradicinės kameros ir detektoriai greičiausiai neaptiks rūkymo ir laiku neįspės rūkančiojo, nes dūmai yra per maži. Dahua Eureka serijos termovizoriuje naudojamas gilaus mokymosi algoritmas, kuris gali nustatyti įtartiną rūkymo elgesį analizuodamas žmogaus laikyseną ir cigaretės temperatūrą. Be to, kamera naudoja baltąją šviesą ir garsinius signalus kaip aktyvias atgrasymo priemones, kad tiesiogiai įspėtų aptiktą rūkantįjį.
Mašinų perkaitimo aptikimas
Dahua Eureka serijos kameros taip pat tinka nuolat stebėti ir stebėti konvejerio, guolių, variklio, taip pat kitos įrangos karštį ir temperatūrą, kad būtų užtikrintas saugus atliekų stočių ir gamyklų darbas. Aptikus mašinų perkaitimą, įsijungia pavojaus signalas ir siunčiamas atitinkamiems darbuotojams, kad jie būtų informuoti apie galimus gedimus ir gaisro pavojų.
Stebėjimas bet kokiu oru 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
Turėdama perimetro apsaugą, "Dahua Eureka" serija gali automatiškai aptikti ir nustatyti įsilaužimo bei kitų galimų grėsmių vietą įvairiose atšiauriose aplinkose realiuoju laiku ir gali fiksuoti aiškius vaizdus net visiškoje tamsoje. Ji užtikrina 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę nenutrūkstamą atliekų tvarkymo įrenginių ir gamyklų, paprastai esančių atokiose vietovėse, kur aplinka blogai apšviesta, stebėjimą, todėl visiškai pagerina bendrą saugumo lygį šioje teritorijoje. Kaip pradinio lygio "Dahua" šiluminių kamerų šeimos gaminys, "Eureka" serija yra ekonomiška ankstyvojo gaisro rizikos nustatymo sistema. Dėl didelio atstumo aptikimo gebėjimo ji gali matuoti 1-15 metrų temperatūrą, o tai idealiai tinka didelėms ir erdvioms vidaus patalpoms, pavyzdžiui, atliekų perkrovimo stotims, sandėliams ir gamykloms. Be gaisrų prevencijos, jį taip pat galima naudoti laivams ir žmonėms vandens telkiniuose aptikti, mobiliųjų telefonų naudojimui degalinėse, taip pat įvairioms mažų ir vidutinių įmonių reikmėms.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį