"Hikvision" skelbia apie savo internetinės vaizdo kameros debiutą

Paskelbta 2021-10-01


Bendrovė "Hikvision", daiktų interneto sprendimų teikėja, kurios pagrindinė kompetencija yra vaizdo įrašų srityje, paskelbė apie visiškai naujų internetinių vaizdo kamerų produktų pristatymą pasaulinei rinkai. Šiuo metu gaminių šeimą sudaro keturios skirtingos serijos - "Ultra", "Pro", "Live" ir "Value" - skirtos įvairiems scenarijams ir naudotojų grupėms bei turinčios specialiai pritaikytus funkcijų rinkinius.
 
Pramonės analitikų įmonių duomenimis, tikimasi, kad pasaulinė tiesioginės transliacijos rinka artimiausiais metais ir toliau smarkiai augs. Pranešama, kad pagrindinis rinkos augimo veiksnys - didėjantis vaizdo transliacijų populiarumas tarp visų vertikalių gyventojų ir įmonių, o turinio kūrėjai įvairina savo medžiagą ir veiklą bei naujais būdais užmezga ryšius su auditorija. Be to, tiesioginės transliacijos pramonei teigiamą poveikį darė ir visiškas ir dalinis uždarymas per COVID-19 krizę.
 
Kad vaizdo konferencijų ir transliacijų patirtis būtų įtraukianti, naudotojams reikalingos internetinės kameros, kurios įvairiais scenarijais užtikrintų didelės raiškos vaizdą ir puikios kokybės garsą. Šiam poreikiui patenkinti "Hikvision" suprojektavo ir sukūrė naują internetinių vaizdo kamerų asortimentą.
 
Interneto kameros įvairioms programoms ir scenarijams
 
"Hikvision Ultra" serijos interneto kameros yra specialiai sukurtos nuotolinėms konferencijoms. Svarbiausias šios serijos vaizdo kamerų bruožas - PTZ valdymo galimybė, suteikianti 5 kartų optinio priartinimo galimybę. Tai reiškia, kad naudotojai gali matyti susitikimų pristatymus ar diskusijas nevargindami akių. Be to, PTZ valdymas leidžia naudotojams paslinkti vaizdą 330° kampu, todėl jie gali lengvai reguliuoti žiūrėjimo kampą ir nieko nepraleisti.
 
Į naują "Hikvision" interneto kamerų asortimentą taip pat įeina "Pro" interneto kameros, skirtos nuotolinėms konferencijoms. Jos idealiai tinka verslo profesionalams, nes siūlo puikią, įtraukiančią garso ir vaizdo patirtį, pasižymi elegantišku dizainu ir elegantiška anoduota apdaila. "Pro" web-kameros turi automatinio fokusavimo funkciją ir įmontuotą dvigubą mikrofoną, todėl pristatymų, konferencijų ar grupinių diskusijų metu garsas ir vaizdas visada bus krištolo skaidrumo.
 
"Hikvision Live" internetinės kameros tiesioginei transliacijai
 
Kubo formos "Hikvision Live" serijos web-kameros skirtos tiesioginėms transliacijoms, elektroninei prekybai ir žaidimams. Jei, pavyzdžiui, produktas pristatomas tiesioginėje programoje, internetinės vaizdo kameros vaizdą galima keisti - tiek horizontaliai, tiek vertikaliai - dėl magnetinių laikiklių visose keturiose korpuso pusėse.

Šiose web-kamerose taip pat yra funkcija "Sharp Auto Focus", kuri užtikrina, kad žmonių ir objektų vaizdai visada būtų ryškūs ir aiškūs. Svarbu ir tai, kad internetinių kamerų "liečiamo papildomo LED apšvietimo" funkcija leidžia naudotojams reguliuoti ryškumą atsižvelgiant į aplinką.  
 
"Hikvision Value" internetinės kameros, skirtos internetiniam švietimui
 
"Hikvision Value" serija - tai mūsų pradinio lygio interneto kamerų asortimentas. Šios kameros yra kompaktiškos, todėl puikiai tinka internetinio švietimo programoms, kuriomis sujungiami mokyklų mokytojai ir mokiniai.
 
Interneto kamera turi įmontuotą mikrofoną, kuriame įdiegti pažangūs algoritmai, mažinantys triukšmą ir gerinantys garso kokybę. Jos plačiakampio objektyvas užtikrina maksimalią aprėptį ir neiškraipo vaizdo. Tai ypač naudinga mokytojams, vedantiems pamokas klasėje, kai viename kadre galima aiškiai matyti ir mokytoją, ir lentą ar ant sienos kabantį ekraną.
 
Lengvas ir lankstus montavimas
 
Visoms "Hikvision" interneto kameroms nereikia tvarkyklių, todėl jas galima įdiegti per standartinę USB sąsają. Tai leidžia naudotojams pradėti konferencijas ar transliacijas per kelias sekundes.
 
Visas "Hikvision" interneto kameras taip pat galima lanksčiai montuoti ant naudotojų įrangos, stalų, nešiojamųjų kompiuterių, monitorių ar trikojų.
 
Svarbu tai, kad "Hikvision" web-kameros turi specialią kompiuterio kliento programinę įrangą, vadinamą HIKIN. Naudotojai gali naudoti šią programinę įrangą vaizdo peržiūrai ir konfigūruoti vaizdo bei garso parametrus. Pažymėtina, kad žiniatinklio kameras galima naudoti su visomis pirmaujančiomis trečiųjų šalių konferencijų platformomis, o vaizdo parametrus galima konfigūruoti naudojant paprastą išskleidžiamąjį meniu. Visoms "Hikvision" žiniatinklio kameroms suteikiama standartinė 2 metų garantija, todėl galutiniai naudotojai gali būti tikri ir ramūs.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį