Tiekimo grandinės problemos Kinijoje tampa dar didesniu iššūkiu Europai

Paskelbta 2021-09-30

Siekdama kontroliuoti anglies dioksido išmetimą, Kinijos vyriausybė daugeliui mūsų tiekėjų taiko elektros energijos normavimo priemones.

Dabar daugelis Kinijos įmonių negali normaliai dirbti kaip anksčiau. Daugelis įmonių gali dirbti tik dvi dienas per savaitę, o kai kurios - tik vieną dieną per savaitę. Kai kurios bendrovės turi atidaryti dalį patalpų darbui ir sustabdyti kitų skyrių veiklą. Kinijos vyriausybė gamykloms skiria tik 20-30 % įprastai sunaudojamos elektros energijos.

Todėl rinkoje tikimasi, kad ateityje medžiagų tiekimo ciklas pailgės, o medžiagų ir darbo jėgos sąnaudos gerokai padidės. Keli mūsų medžiagų tiekėjai pranešė, kad spalio mėn. pradės didinti kainas. Vienas iš tiekėjų sakė, kad vieno 18650 elemento kaina padidės 0,6 juanio. Stengsimės padaryti viską, kas įmanoma, kad kaina klientui išliktų nepakitusi, tačiau jei tiekėjo padidinta kaina bus per didelė ir dėl to mūsų bendrovė patirs nuostolių, turėsime koreguoti sąnaudas. Dabar siunčiu jums šį pranešimą iš anksto, kad žinotumėte tikrąją Kinijos gamyklų padėtį.

Taigi dabar mes nuoširdžiai informuojame, kad laikytume didesnes mūsų gaminių atsargas.

Be to, dėl elektros energijos ribojimo priemonių Kinijoje būsimų užsakymų pristatymo į EURODIGITAL Europos sandėlį data gali būti nestabili. Prašome planuoti užsakymus iš anksto, kad turėtume pakankamai laiko juos įvykdyti.

Nestabilus tiekimas gali tęstis iki kinų Naujųjų metų ar dar ilgiau.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir tikimės sulaukti jūsų supratimo bei palaikymo.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį