"Dallmeier" pristato "HEMISPHERE" programinės įrangos platformos giliai integruotų sąsajų portfolio

Paskelbta 2021-09-29


Dallmeier electronic, vienas iš pirmaujančių pasaulyje vaizdo informacijos technologijų gamintojų, pristato platų įvairių sąsajų portfolio, skirtą trečiųjų šalių sistemoms integruoti į programinės įrangos platformą "HEMISPHERE". Labai glaudi integracija ir įvairios duomenų mainų bei valdymo galimybės leidžia naudotojams maksimaliai išnaudoti optimalius informacijos srautus ir efektyvius darbo procesus.
 
Ne visos integracijos yra vienodos
 
Norint prisijungti prie trečiųjų šalių sistemų, daugelis vaizdo valdymo sistemų ir apsaugos platformų veikia "įterpdamos" naudotojo sąsają į savo programinę įrangą, pavyzdžiui, naudodamos iFrame. Tačiau kadangi naudotojai ir toliau turi atskirai valdyti sistemas, šis metodas kartais yra neveiksmingas. Be to, sunku tiksliai atvaizduoti ir sekti chronologinius ir erdvinius ryšius. Ir atvirkščiai, klientams dažnai sunku nustatyti, ar iš VMS į trečiųjų šalių sistemas nevyksta nepageidaujami duomenų srautai, ar nesumažėja našumas.
 
Naudojant Vokietijos gamintojo "Dallmeier" atvirąją programinės įrangos platformą "HEMISPHERE", trečiųjų šalių sistemos nuosekliai integruojamos siekiant optimizuoti duomenų integraciją. Integracija, kuri tiksliai suderinta su kiekvienu atveju reikalinga programa, efektyviai filtruoja, rūšiuoja ir lokalizuoja duomenis iš kitų programinės įrangos infrastruktūrų ir sujungia juos iš įvairių šaltinių "HEMISPHERE" sistemoje. Šis metodas leidžia labai glaudžiai integruoti, pavyzdžiui, prieigos kontrolės arba įsilaužimo signalizacijos sistemas kaip "aktyvius objektus" su įvairiomis galimybėmis keistis duomenimis ir valdyti trečiųjų šalių sistemas iš HEMISPHERE.
 
Didelis išsamiai integruotų sąsajų portfolio
 
Integracija vyksta per HEMISPHERE duomenų sąsajos modulį (DIM). DIM siūlo daug įvairių papildinių, kurie leidžia toliau apdoroti būsenas ir įvykių pranešimus, gaunamus iš prijungtų sistemų, ir valdymo komandas kita kryptimi. Tarp jų yra įskiepiai, skirti standartiniams protokolams, susijusiems su daiktų internetu / Pramonė 4.0 (pvz., MQTT, OPC UA) ir pastatų automatizavimu (BACnet, KNX), taip pat įvairūs įskiepiai, skirti patentuotiems ryšių protokolams. Pavyzdžiui, prieigos kontrolės sistemų srityje "Grosvenor Sateon Advance", "Interflex IF-6040", "Paxton Net2 V6" arba "Software House C-CURE 9000" jau yra visiškai integruotos į "Dallmeier HEMISPHERE". Kalbant apie gaisro aptikimo sistemas, šiuo metu per "Schraner SMARTRYX" galima integruoti labai platų gaisro aptikimo sistemų asortimentą. Taip pat galima integruoti kelias skirtingas prekybos taškų sistemas.
 
Be to, taip pat yra galimybė siųsti arba gauti įvykius ir pavojaus signalus į "Dallmeier HEMISPHERE" arba iš jos ir taip išplėsti integraciją, įtraukiant daugiau taikomųjų programų, ir sukurti konkrečiam klientui pritaikytas sąsajas. Šiuo tikslu galima naudotis keliu, kuris eina per standartizuotą REST sąsają arba "Active MQ Message Broker" ir palaiko standartinius protokolus, kurie paprastai naudojami šiame sektoriuje, įskaitant "OpenWire", STOMP, MQTT ir "WebSocket".
 
Greitesnis atsako laikas ir optimizuoti procesai
 
"Mums atvira platforma pirmiausia reiškia, kad esame atviri konkrečiai kliento problemai. Ir jos sprendimui, kaip teigiama mūsų įmonės šūkyje "Making things easier". Įvairūs "HEMISPHERE" duomenų sąsajos modulio įskiepiai leidžia prijungtoms sistemoms perduoti savo būsenas (pvz., durys atidarytos / uždarytos) ir įvykių pranešimus (pvz., priešgaisrinis signalas, įsilaužimas) į mūsų "HEMISPHERE" programinę įrangą, kad būtų galima juos vizualizuoti", - sako Norbertas Niggemannas, "Dallmeier" programinės įrangos kūrimo direktorius. "Dėl šios gilios integracijos vartotojai visada automatiškai mato reikiamą kameros vaizdą, kai, pavyzdžiui, įvyksta įvykis iš įsilaužimo signalizacijos sistemos. Naudojant "Aktyviųjų objektų" funkciją, sistemas galima valdyti tiesiog per "HEMISPHERE Active Objects" žemėlapį. Klientas gali pasinaudoti įvairiais privalumais: nuo greitesnio reagavimo laiko, per pritaikomas ir skaidrias darbo eigas iki optimizuotų saugumo ir verslo procesų."

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį