AJAX plečia apsaugos liniją: "DualCurtain Outdoor" ir daugiau prieigos kontrolės priemonių

Paskelbta 2021-09-29

 

AJAX plečia apsaugos liniją: "DualCurtain Outdoor" ir daugiau prieigos kontrolės priemonių

AJAX

AJAX modulinė apsaugos sistema plečiama dar vienu "plug and play" įrenginiu. Sistema "Grade 2" siūlo maksimalią įmanomą belaidės sistemos apsaugą: signalo blokavimo perspėjimai, aprėpties aptikimas, o perspėjimams siųsti naudojamas ir eternetas, ir sms žinutės.
Modulinė ir belaidė sistema leidžia neįtikėtinai lengvai užtikrinti visišką aprėptį beveik bet kokiam turto įvažiavimui. Dėl naktinio režimo, kuriuo galima įjungti arba išjungti atskirus jutiklius, ši sistema neįtikėtinai populiari gyvenamosiose patalpose.  

Tikimasi, kad tokie papildymai, kaip naujoji "DualCurtain", bus labai populiarūs, nes jais galima stebėti kelis įėjimo taškus, netrukdant jokiems asmenims, kurie juda nuosavybės viduje ir yra naudojami įprastoms buitinėms reikmėms.  

Potencialiam klientui būtų sunku pasiūlyti išjungti signalizacijos sistemą kiekvieną kartą, kai reikia nueiti į tualetą, o standartiniams judesio jutikliams kyla problemų dėl tokio minimalaus dalyko. Labai svarbu sukurti apsaugos sistemą, kuri veiktų pagal klientų kasdienybę.  

Kalbant apie komercinį naudojimą, "Ajax Keypad Plus" buvo išleista kartu su RFID AJAX žetonais arba kortelėmis, kurias galima naudoti kelioms sistemoms įjungti ir išjungti, naudojant tą pačią AJAX žymę. Tai leidžia vienu metu valdyti kelis objektus.

 

Kalbėdamas su CCTVDirect.co.uk (vieno didžiausių JK AJAX platintojų) produkto vadybininkas Alex O'Rourke sakė: ""Šį gaminį neįtikėtinai lengva nustatyti naudojant ant kiekvieno gaminio esantį QR kodą, o pridėti kiekvieną įrenginį užtrunka kelias sekundes. Kadangi viskas yra debesyje, jį galima valdyti ir konfigūruoti nuotoliniu būdu ir nereikia grįžti į vietą, kad pakeistumėte bet kokius sistemos nustatymus. Ši sistema yra labai patikima ir paprasta naudoti, todėl ji yra geriausia 2 klasės pavojaus signalizacijos sistema rinkoje. Pranešimą apie įvykį ar perspėjimą galima gauti greičiau nei per sekundę, iš karto pranešant naudotojui apie įsibrovėlį."
 
Direktorius Stuartas Normingtonas pritaria šiai minčiai: "Beveik visi CCTVdirect komandos nariai dabar turi namuose įdiegtas AJAX signalizacijos sistemas, kurios pakeitė jų tradicines pasenusias signalizacijos sistemas, o tai liudija apie patį produktą, jis turi fantastišką žodinę vertę, kai žmonės jį pamato, jie jo nori - tai tarsi signalizacijos sistemų "Apple", gerai suprojektuotas, patikimas ir su puikia vartotojo sąsaja. Galimybė valdyti signalizacijos sistemą iš paprastos intuityvios programėlės yra didžiulis privalumas, o pavojaus pranešimai apie pavojaus signalus gaunami iš karto, todėl kiekvienas, turintis AJAX sistemą, gali būti tikras, kad jo turtas yra saugus. Integracija vienu paspaudimu su "Uniview" IP kameromis ir naujausi daugiafunkcinės sistemos stebėjimo sprendimai padeda "AJAX" įsitvirtinti komerciniame sektoriuje, todėl tikimės, kad per ateinančius kelis ketvirčius pardavimai ir toliau augs."

"Ajax" buvo geriausiai parduodama CCTV direct, o modulinė signalizacijos sistema tapo neįtikėtinai populiari ne tik namuose, bet ir kai kuriuose didžiuliuose komerciniuose projektuose dėl mažo energijos suvartojimo ir neįtikėtinai didelės belaidžio ryšio aprėpties. Neretai užsakoma 100 modulinių dalių (paprastai įskaitant daug signalo stiprintuvų).

ajax-dualcurtain-outdoor-uzuolaidinis-detektorius

ajax-keypad-plus-belaide-valdymo-klaviatura

ajax-ismanioji-saugumo-sistema

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį