"Hikvision" pristato integruotą, debesijos pagrindu veikiantį prieigos ir lankomumo sprendimą

Paskelbta 2021-09-27

 

"Hikvision" pristatė naują debesijos pagrindu sukurtą ir visiškai integruotą prieigos ir lankomumo sprendimą, skirtą mažoms ir vidutinėms įmonėms bei verslo naudotojams. Sukurtas su intuityvia vartotojo sąsaja, naujasis sprendimas užtikrina sudėtingą prieigos kontrolę ir darbo laiko bei lankomumo valdymą keliose vietose, kuris centralizuoja ir supaprastina žmogiškųjų išteklių operacijas bei pagerina darbuotojų patirtį.
 
Kas yra "Hikvision" debesijos prieigos ir lankomumo sprendimas?
 
"Hikvision" debesų kompiuterijos prieigos ir lankomumo sprendimas yra integruota žmogiškųjų išteklių valdymo ir prieigos kontrolės sistema. Ji yra visiškai keičiamo dydžio ir lanksti, skirta įvairiems prieigos ir lankomumo poreikiams, pasitaikantiems įvairių tipų įmonėse. Ji suteikia galimybę judriai dirbti tiek darbo vietoje, tiek nuotoliniu būdu, su mobiliosios registracijos galimybe - tai labai taupo laiką tiek darbdaviams, tiek darbuotojams. Tai ypač tinka įmonėms, turinčioms lauko darbuotojų, nes skatina lengvesnį ir efektyvesnį nuotolinio darbo jėgos valdymą.
 
Debesija pagrįsta sistema taip pat leidžia administratoriams ir žmogiškųjų išteklių vadovams nuotoliniu būdu priskirti prieigos leidimus darbuotojams ar jų grupėms keliose vietose, o "Hikvision MinMoe" terminalai padeda saugiai patekti į darbo patalpas.
 
Svarbiausi "Hikvision" debesų kompiuterijos prieigos ir lankomumo sprendimo, skirto mažoms ir vidutinėms įmonėms, privalumai:
 
Optimizuotas žmogiškųjų išteklių administravimas

 
Sprendime įdiegta supaprastinta prieigos kontrolė ir darbo laiko bei lankomumo valdymas. Visų pirma, jis leidžia darbdaviams kurti lanksčius kalendorius ir tvarkaraščius, konfigūruoti kasmetines atostogas ir pagal poreikį skirti pamainas. Galima kurti lankomumo ir kitų pagrindinių veiklos rodiklių ataskaitas, kad darbdaviai galėtų geriau matyti visą darbo jėgą.
 
Didesnis patogumas darbuotojams
 
Darbuotojai gali greitai ir lengvai įeiti ir išeiti iš darbo keliose vietose, naudodamiesi savo mobiliaisiais telefonais, kuriuose įdiegta "Hik-Connect" programėlė. GPS laikrodžio funkcija taip pat leidžia jiems pranešti apie savo lankomumą net ir lauko vietovėse. Be to, sprendimas palaiko daugybę prieigos autentifikavimo būdų, įskaitant pirštų atspaudus, išmaniąją kortelę arba veidą pagal darbuotojo pasirinkimą. Madingas veido atpažinimas užtikrina itin tikslų tapatybės autentifikavimą su "bekontakte" higiena ir yra prieinamas iš visų "Hikvision MinMoe" terminalų.
 
Mažiausia nuosavybės kaina
 
Sprendimas užtikrina neprilygstamą vertę mažoms ir vidutinėms įmonėms, pagrįstą itin efektyviu debesijos diegimo modeliu. Nereikia vietinių serverių, todėl infrastruktūros išlaidos yra nedidelės, o licencijos iš pradžių nemokamos ne daugiau kaip 10 darbuotojų. Sprendimą taip pat gali nuotoliniu būdu valdyti ir palaikyti patikimi paslaugų teikėjai, naudodamiesi "Hik-ProConnect", o tai dar labiau padeda didinti veiklos efektyvumą.
 
Greitas, paprastas diegimas ir sąranka debesyje
 
Kadangi visa prieigos kontrolei ir lankomumo valdymui reikalinga verslo logika yra debesyje, debesijoje veikiantį prieigos ir lankomumo sprendimą galima itin greitai ir paprastai įdiegti, konfigūruoti ir naudoti.
 
Visapusiškas saugumas
 
Mūsų pasirinkto debesijos partnerio pirmaujančios saugumo SLA (saugumo licencijos sutartys) reiškia, kad SMB žmogiškųjų išteklių duomenys visada yra apsaugoti nuo galo iki galo, užtikrinant atitiktį BDAR ir kitiems susijusiems teisės aktams.
 
Nustatyti nauji laiko ir darbo laiko apskaitos standartai, reikalingi įvairių tipų įmonėms
 
Debesijos efektyvumo ir pažangių nuotolinio ŽI valdymo funkcijų derinys reiškia, kad sprendimas nustato naujus prieigos ir lankomumo standartus.

Frankas Zhangas, "Hikvision" Tarptautinio produktų ir sprendimų centro prezidentas, sako: "Hikvision" debesijos pagrindu veikiančio prieigos ir lankomumo sprendimo paleidimas yra lūžio momentas žmogiškųjų išteklių valdymui įvairiose įmonėse - nuo mažų ir vidutinių įmonių iki įmonių. Mes sujungėme turtingą funkcijų rinkinį su debesijos judrumu ir efektyvumu - visa tai greitai ir lengvai įdiegiama, konfigūruojama ir naudojama - ir tai yra būtent tai, ko laukė mūsų klientai."

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį