"Hikvision" pristato "All-in-one Indoor Station", skirtą konvergentiniams saugumo sprendimams

Paskelbta 2021-09-24


"Hikvision" pristatė savo produktą "All-in-one Indoor Station" - įrenginį, skirtą sujungti saugumo sprendimus namuose ir biuruose. Naudodami išmaniąją vidaus stotį kaip valdymo centrą, naudotojai gali lengvai valdyti ir lanksčiai susieti įvairius "Hikvision" įrenginius, įskaitant vaizdo domofoną, prieigos kontrolę, įsilaužimo signalizaciją, IP kameras, NVR ir kt.
Kas tai yra?
Naudojant integruotą "Hik-Connect" programą, įvairius "Hikvision" įrenginius ar posistemius galima valdyti ir stebėti naudojant "All-in-one Indoor Station". Vaizdo domofoną, prieigos kontrolę, įsilaužimo signalizaciją, IP kameras, NVR ir kitus "Hikvision" įrenginius galima valdyti palietus jutiklinį ekraną, įskaitant durų atrakinimą, naudojimąsi vaizdo domofonu, vaizdo stebėjimą, signalizacijos sistemos įjungimą ar išjungimą ir kt. Vartotojai taip pat gali lengvai patikrinti įrenginių, tinklo, akumuliatoriaus lygį ir aplinkos temperatūrą, kad geriau apsaugotų savo namus ir biurą.
 
Be to, naudojant vidaus stotį, įvairių gaminių ir posistemių įvykiai gali būti susieti tarpusavyje nustačius susiejimo taisykles per "Hik-ProConnect" - debesų kompiuterijos įrenginių valdymo programą, skirtą montuotojams; jie gali būti paleisti vienas iš kito ir taip įgyvendinti įvykių sąsajas. Montuotojai gali lengvai padėti naudotojams kurti įvairių tipų įvykių scenarijus, laiko grafikus ir suveikimo veiksmus pagal konkrečius scenarijus. Pavyzdžiui, signalizacijos sistemą galima susieti su vaizdo stebėjimo sistema ir sukurti vaizdo patikrinimo funkciją.
 
Vidinė stotis paprastai tvirtinama prie įėjimo vartų ar kitoje patogioje vietoje, kad sistema būtų lengvai pasiekiama. Vartotojai gali patogiai atlikti kasdienes operacijas vos vienu bakstelėjimu įeidami ar išeidami.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį