EZVIZ C3N išmanioji belaidė kamera su spalvoto naktinio matymo funkcija

Paskelbta 2021-09-24

Sunku rasti belaidę apsaugos kamerą, kuri gerai veiktų lauko sąlygomis. Dėl prasto "Wi-Fi" ryšio dauguma belaidžių kamerų turi būti montuojamos netoli "Wi-Fi" interneto maršrutizatoriaus.
Siekdama įveikti minėtus iššūkius, EZVIZ pasiūlė išmaniąją belaidę kamerą C3N.
C3N yra idealus pasirinkimas lauko patalpoms - automobilių stovėjimo aikštelėms, sodams, vejoms, vestibiuliams, įvažiavimo ir išvažiavimo punktams, takams ir t. t. - apsaugoti.
 
C3N yra 1080p Full HD raiškos belaidė kamera. Tai padeda užtikrinti itin ryškų, aukštos kokybės vaizdą tiek dieną, tiek naktį. C3N turi du įmontuotus prožektorius ir du infraraudonųjų spindulių (IR) žibintus, kurie padeda užtikrinti ryškų spalvotą vaizdą net juodoje tamsoje ir ne tik padeda gauti spalvotą vaizdą naktį. Prožektoriai taip pat gali būti naudojami kaip prožektoriai, kad apšviestų paslėptas vietas aplink jūsų nuosavybę. C3N turi išmanųjį naktinį režimą, kuriuo C3N automatiškai persijungia iš juodai balto stebėjimo į spalvotą stebėjimą ir įjungia prožektorius, kai aptinka žmogaus judesį. Įspėjamasis vaizdo įrašas bus įrašomas spalvotai, todėl gausite visas reikiamas detales.
 
C3N yra integruotas protingas dirbtinio intelekto algoritmas, kuris realiuoju laiku aptinka žmogaus judesį ir apie tai iš karto būsite įspėti išmaniuoju telefonu. C3N naudojama pažangi PQ technologija, kuri jaučia realią aplinką ir padeda automatiškai reguliuoti vaizdo ryškumą, kad būtų išvengta per didelės ekspozicijos.
 
Kadangi C3N turi 2 įmontuotus taškinius žibintus, kamera automatiškai įjungia ir mirksi dviem taškiniais žibintais, kad išgąsdintų ir atbaidytų nepageidaujamus lankytojus. Dar daugiau, kai asmuo instinktyviai pasuks galvą į mirksintį šviesos šaltinį, jis bus aiškiai užfiksuotas fotoaparate.
C3N integruotas triukšmą slopinantis mikrofonas fiksuoja aiškų garsą iki 5 metrų atstumu. Dabar galėsite girdėti ir matyti, kas vyksta jūsų kieme, kad ir kur būtumėte.
Visas C3N metalinis korpusas užtikrina stipresnę apsaugą ir geresnį šilumos išsklaidymą. Be to, turėdamas IP67 klasę, jis gali atlaikyti lietingas, saulėtas, audringas ir net snieguotas dienas.
 
C3N turi pažangų H.265 vaizdo suspaudimo standartą, kuris padeda pasiekti geresnę vaizdo kokybę naudojant tik pusę pralaidumo ir pusę atminties vietos, palyginti su ankstesniu H.264 vaizdo suspaudimo standartu.
Fotoaparate įmontuotas "Micro SD" kortelės lizdas, į kurį galima įdėti iki 256 GB talpos "Micro SD" kortelę.
Pagrindinės funkcijos:
-Pilna HD raiška.
-Spalvotas naktinis matymas.
-IR naktinis matymas iki 30 m.
-Skaitmeninis WDR.
-Asmens aptikimo funkcija, paremta informacinėmis analizėmis.
-H.265 vaizdo suspaudimas.
-Wi-Fi 2,4 GHz su dviem išorinėmis antenomis.
-IP67 apsauga nuo dulkių ir vandens.
-Palaiko "Micro SD" kortelę (iki 256 GB).
-Svoris - 422 gms.
Trumpai tariant, C3N yra idealus pasirinkimas visoms jūsų lauko patalpoms apsaugoti.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį