Išmanieji vaizdo apsaugos sprendimai, padedantys užtikrinti keliautojų saugumą ir sumažinti verslo riziką

Paskelbta 2021-09-23


Transporto sistemos yra sudėtingas tinklas ir neatsiejama miesto kritinės infrastruktūros dalis - transporto tinklų sutrikimas gali turėti tiesioginį ir didelį poveikį gyventojams ir ekonomikai. Transporto ir logistikos operacijų saugos ir saugumo didinimas yra labai svarbus, kai reikia užtikrinti išskirtinę kelionių patirtį ir kvalifikuotą logistiką, kad būtų patenkinti ir viršyti klientų lūkesčiai. Galimybė akimirksniu sužinoti apie įvykusį incidentą, kuris gali atskirti nuo svarbiausių užduočių, yra svarbiausia siekiant užtikrinti, kad šie procesai išliktų nuoseklūs. Avigilon siūlo išsamius saugumo sprendimus, kurie, pasitelkiant dirbtinį intelektą, padeda spręsti saugumo iššūkius ir sumažinti kasdienės veiklos sutrikimų skaičių.
Stebėsena kelyje
Avigilon Control Center (ACC) vaizdo valdymo programinė įranga palaiko nuotolinę objektų stebėseną. ACC mobilioji programa leidžia stebėti tiesioginį ir įrašytą vaizdo įrašą per belaidžius IP tinklus, todėl galite peržiūrėti potencialiai svarbius įvykius, nesvarbu, ar esate dispečerinėje, ar kelyje.
Greičiau raskite, ko ieškote
Kai reikia surasti žmogų visame transporto tinkle, ACC programinėje įrangoje įdiegta "Avigilon Appearance Search" dirbtinio intelekto technologija, kuri vaizdo įrašus surūšiuoja per kelias minutes, o ne valandas, todėl galite greitai ir lengvai rasti konkretų jus dominantį asmenį ar transporto priemonę visoje teritorijoje.
Išmanesnė sistema
Transporto pramonė susiduria su įvairiais saugos ir saugumo iššūkiais. Mūsų saugumo sprendimai sukurti taip, kad padėtų jums įveikti šiuos iššūkius nustatant, ką gali reikėti papildomai ištirti, kad galėtumėte greitai reaguoti. Avigilon Control Center (ACC) 7 vaizdo valdymo programinė įranga pristato naują tiesioginės vaizdo stebėjimo sistemos koncepciją - Dėmesio sutelkimo koncepciją, kuri naudoja dirbtinio intelekto ir vaizdo analizės technologijas, kad nustatytų, kokia informacija yra svarbi ir turėtų būti pateikta jums, kad galėtumėte imtis veiksmų.
Ekonomiškas saugumas
Avigilon itin didelės raiškos vaizdo apsaugos kameros leidžia aprėpti didesnes teritorijas mažesniu kamerų skaičiumi, o Avigilon High Definition Stream Management (HDSM) ir HDSM SmartCodec technologijos išlaiko išskirtinę vaizdo kokybę, kartu sumažindamos tinklo pralaidumo ir saugyklos talpos poreikius.
COVID-19 reagavimo sprendimai
Įstaigos gali laikytis vietinių sveikatos ir saugos rekomendacijų, kad sumažintų virusų protrūkius, naudodamos COVID-19 reagavimo technologijas ir prieigos kontrolės sprendimus.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį