"Hikvision" "ColorVu" kameros technologija fiksuoja spalvotą vaizdo įrašą visiškoje tamsoje

Paskelbta 2021-09-23

"Hikvision" ir toliau tobulina profesionalių vaizdo stebėjimo kamerų su naujoviška "ColorVu" vaizdo technologija pasiūlą.

"Hikvision ColorVu" kameros, kurias galima įsigyti PT (pan, tilt), kupolinės ir cilindrinės formos vidaus ir lauko konfigūracijose, užtikrina ryškius, didelės raiškos spalvotus vaizdus praktiškai bet kokiomis apšvietimo sąlygomis, įskaitant nulinio apšvietimo aplinką, nes jose naudojamas unikalus didelio našumo vaizdo jutiklių, pažangių lęšių, didelės diafragmos ir įmontuoto papildomo apšvietimo derinys.
 
"Hikvision ColorVu" technologija suteikia naudotojams tris savybes, kurių šiandien saugumo specialistai reikalauja labiausiai - aukštos kokybės spalvotą vaizdą, ekonomiškumą ir patikimą veikimą", - sakė "Hikvision USA" rinkodaros viceprezidentas John Xiao. "Be konkurencingos kainos, "ColorVu" kameros nereikalauja papildomų apšvietimo produktų ir visų su įrengimu bei ilgalaike priežiūra susijusių išlaidų, o kartu suteikia visus su spalvotu stebėjimu susijusius privalumus."
 
Be didelio našumo vaizdo jutiklių, pažangių objektyvų, didelės diafragmos ir įmontuoto papildomo apšvietimo, "Hikvision ColorVu" kamerose įdiegta savaime prisitaikančio 3D skaitmeninio triukšmo mažinimo (DNR) funkcija, užtikrinanti aukštos kokybės, visiškai judantį vaizdą ir vaizdavimą įvairiose srityse. "Hikvision ColorVu" kameros yra 2 MP ir 4 MP raiškos su H.265+ vaizdo suspaudimo technologija, leidžiančia taupyti duomenų srauto pralaidumą ir saugyklą.
 
Naujausias "Hikvision ColorVu" kamerų asortimento papildymas - PT kamera DS-2DE3A400BW-DE, turinti 3 colių 4 mm fiksuotą objektyvą, kurio minimalus apšvietimo poreikis yra tik 0,0005 lux. Pažangus kameros apdorojimas apima objektų aptikimą, kad būtų galima atskirti žmonių ir transporto priemonių judesius nuo klaidingų pavojaus indikatorių, tokių kaip gyvūnai, lietus ar krintantys lapai. Papildomos funkcijos - integruotas mikrofonas ir garsiakalbis, atbaidantys įsibrovėlius, ir IP66 atsparumo lauko sąlygoms korpusas. Naujosios "ColorVu PT" vaizdo ir garso funkcijas taip pat galima pasiekti ir valdyti nuotoliniu būdu naudojant "Hikvision" programėlę "Hik-Connect".

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį