Kodėl šie klientai naudoja "fisheye" apsaugos kameras?

Paskelbta 2021-09-22

"Fisheye" kameros naudojamos įvairiose srityse. Šiuolaikinės kameros su "Fisheye" objektyvu užtikrina visapusišką objektų aprėptį, paprastą įrengimą ir geresnius naudojimo atvejus, todėl tampa rimta konkurencija daugiasensorinėms kameroms.

Sistemų integratoriams ir konsultantams idealiai tiks bet kokia taikomoji programa, kuriai reikalingas bendras vietovės suvokimas, todėl jie gali rinktis "Fisheye" kameras. Geriausiai tinka aukštai esančios lubos su geru apšvietimu, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos centruose, mados parduotuvėse, švietimo įstaigose, sandėliuose, logistikos centruose ir pan.

Nors sudėtinga pasirinkti vertikalias sritis, kurioms "Fisheye" objektyvo apsaugos kameros gali būti naudingiausios, sistemų integratoriams padėtų sužinoti apie klientus, kurie jas plačiai naudoja, ir kodėl jie jas naudoja. Asmag.com neseniai kalbėjosi su "IDIS Global" pasauliniu techniniu konsultantu Peteriu Kimu, kad sužinotų apie kai kuriuos svarbiausius galutinius klientus, kurie naudoja "fisheye" objektyvo kameras.


Sveikatos priežiūros įstaigos Jungtinėje Karalystėje

Vienas iš geriausių pavyzdžių, kai klientas pasirenka "fisheye", o ne daugialypės terpės jutiklius, yra "Southern Health NHS Foundation Trust". Šiam klientui buvo labai svarbu užtikrinti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, nepertraukiamą ir visišką aprėptį iki pat kiekvienos scenos pakraščių. 

"Trust" yra vienas didžiausių saugios psichikos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų Jungtinėje Karalystėje. Siekiant apsaugoti darbuotojus ir pacientus, būtina užtikrinti visapusišką itin didelės raiškos (UHD) vaizdo aprėptį visose kritinėse zonose. Tai apima palatas, vidaus bendrojo naudojimo ir lauko atvykimo erdves, mažesnes zonas, pavyzdžiui, koridorius, deeskalacijos ir izoliacijos kambarius, sensorines, muzikos ir meno patalpas, šeimos lankymo zonas, lentynas ir sandėlius ir kt.

"2018 m. "Trust" nusprendė pradėti modernizuoti esamas patalpas, naudodamas IDIS 12 MP IR "Fisheye" kameras, užtikrinančias visapusišką teritorijos stebėjimą", - sakė Kim. "Fisheye" montuojama lygiai su lubomis ir sienomis, todėl jų fiksuojamai vaizdo medžiagai nekenkia aklosios zonos ar detalių praradimas, net ir pačiame bet kurios scenos pakraštyje. Įvykus incidentui, tiek apsaugos, tiek klinikos darbuotojai turi išsamius įvykių įrašus."

Daugiasensorinės kameros ne tik brangesnės, bet ir negali užtikrinti visapusiško vaizdo. Alternatyva - naudoti tris ar keturis kartus daugiau fiksuoto objektyvo įrenginių, kad būtų pasiekta tokia pati aprėptis, yra gerokai brangesnė. Įvykus incidentui, NHS trestas privalo atlikti tyrimą ir pateikti atitinkamą ataskaitą, o dėl filmuotos medžiagos spragų Jungtinės Karalystės priežiūros kokybės komisija (Care Quality Commission) gali skirti nuobaudas.

"Tai, kad "fisheye" nėra įkyrios, svarbu aplinkoje, kurioje atviros saugumo priemonės gali kelti nerimą pažeidžiamiems pacientams, ypač deeskalacijos ir izoliavimo kambariuose", - tęsė Kim. "Dėl to, kad jie montuojami lygiai su lubomis, jų negalima naudoti siekiant pakenkti, todėl nebereikia brangesnių ir specializuotų antiligatūrinių modelių. Be to, personalas gali nuotoliniu būdu atlikti reguliarius privalomus pacientų patikrinimus pagal nustatytą laiką, suteikdamas jiems laiko ir asmeninės erdvės, taip išvengdamas nereikalingo pacientų trikdymo krizių metu."   

NHS yra viena didžiausių pasaulyje viešojo sektoriaus organizacijų. Jos stebėjimo technika turi būti įperkama, užtikrinti mažą bendrą nuosavybės kainą (TCO) nuo pat įsigijimo ir įrengimo etapo ir visą jos eksploatavimo laikotarpį. Kiti prioritetai - patikimas kibernetinis saugumas ir UHD vaizdo fiksavimas bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.


Logistikos operatoriai JAV
Vienas didžiausių logistikos operatorių - nacionalinės reikšmės prekių platintojas - JAV taip pat pasirinko naudoti "Fisheye" objektyvo apsaugos kameras. Kimas paaiškino, kad IDIS šiam klientui pateiktos kameros visiškai aprėpia iki keturių pakrovimo aikštelių, o to neįmanoma pasiekti naudojant daugialypius jutiklius ir nepaliekant kritinių spragų filmuotoje medžiagoje.

Dingus kroviniui, įvykus nelaimingam atsitikimui ar nesilaikant Darbuotojų saugos ir sveikatos administracijos (OSHA) standartų ir JAV Transporto departamento privalomų transporto priemonių patikrinimų, operatoriams gali grėsti baudos už reikalavimų nesilaikymą, atsakomybės išmokos ir padidėjusios draudimo įmokos.  


Mažmeninė prekyba Jungtinėje Karalystėje
Kitas svarbus klientas Jungtinėje Karalystėje yra viena iš labiausiai pamėgtų mados parduotuvių "River Island", kurioje 12MP "fisheye" pakeitė nuostolių prevencijos operacijas ir organizuoto nusikalstamumo tyrimus. Jos padėjo sumažinti nesąžiningų sandorių ir grąžinimų skaičių, taip pat ieškinių dėl atsakomybės už fiktyvius paslydimus, suklupimus ir kritimus, kurie reguliariai įvyksta mažmeninės prekybos patalpų pakraščiuose, kur nusikaltėliai žino, kad tradicinės kameros palieka spragų matymo lauke.

"Skirtingai nei daugiasensorinės kameros, jos visiškai aprėpia parduotuvės salę, o montuojamos ant lubų, kad derėtų prie parduotuvės estetikos ir apšvietimo", - pridūrė Kimas. "Toks nepastebimas stebėjimas yra svarbus mažmeninės mados parduotuvių reikalavimas."


Kiti klientai
"Fisheye" objektyvo kameros taip pat naudojamos daugelyje mados butikų, aukštos klasės juvelyrinių dirbinių parduotuvių, aukščiausios klasės restoranų ir narių klubų pasaulio miestuose, kur saugumo priemonės neturi daryti įtakos reikliems klientams.

Jos taip pat yra populiarus pasirinkimas aukštojo mokslo sektoriuje. JAV K-12 mokyklų rajonai renkasi "fisheye", nes jie užtikrina visą parą veikiančią visapusišką teritorijos aprėptį be aklųjų zonų, yra nebrangūs ir montuojami prie lubų, todėl nedaro įtakos mokinių mokymosi aplinkai. Tokiais atvejais jos parodo platesniam suinteresuotųjų šalių ratui, kad griežtesnės priemonės mokinių ir darbuotojų saugumui užtikrinti nebūtinai turi tapti dideliu išteklių ir švietimo biudžetų eikvojimu.

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5430Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį