"Dahua Technology" išleido atnaujintas Full-Color 2.0 tinklo kameras

Paskelbta 2021-09-20

Šiuolaikinėje visuomenėje vyksta nuolatinė raida, todėl siekiant patenkinti įvairius klientų poreikius labai svarbu nuolat diegti naujoves. Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, neseniai išleido atnaujintas "Full-color 2.0" tinklo kameras, kuriose siūlomos visiškai naujos funkcijos, įskaitant dvigubo objektyvo, 4K spalvoto vaizdo, kintamo židinio objektyvo ir dirbtinio intelekto funkcijas, galinčias gerokai optimizuoti stebėjimo stebėjimą ir suteikti didelę naudą galutiniams naudotojams dėl aiškaus ir spalvingo vaizdo.


Dviejų objektyvų kamera
Atnaujintame "Full-color 2.0" dabar siūlomi dviejų lęšių fotoaparatai su didele F1.0 diafragma, kuri surenka 2,5 karto daugiau šviesos, palyginti su F1.6 diafragma. Dvigubos šviesos sintezės funkcija leidžia fotoaparatui rinkti matomų spalvų detales ir šviesumo informaciją naudojant atskirus lęšius. Šiuose fotoaparatuose įrengtos dvigubos CMOS (1/1.8" ir 1/2.8"), užtikrinančios 36 % didesnį ryškumą ir 14 kartų didesnį S/N santykį. Naudojant pikselių lygio kadrų atvaizdavimą, šios kameros su dviem lęšiais pateikia didelės raiškos vaizdą ir ryškias spalvas net ir išjungus papildomą baltą šviesą, taip sumažinant šviesos taršą ir vabzdžių, kurie gali neigiamai paveikti scenos stebėjimą, pritraukimą. Be to, naudojant didelio tikslumo AA (Active Alignment) procesą, visi šių kamerų objektyvai ir jutikliai yra tiksliai suderinti, todėl užtikrinama, kad scena būtų užfiksuota ir atkurta aiškiai ir tiksliai.

4K spalvotas vaizdas
Detalės ir spalvos yra du esminiai stebėjimo stebėjimo elementai. Jais galima aptikti ir atpažinti taikinius, kad būtų užkirstas kelias galimiems incidentams ar įvykiams. 4K tinklo kameros "Full-color 2.0" turi 1/1,2'' vaizdo jutiklį. Palyginti su įprastine 8 MP kamera, šis vaizdo jutiklis gerokai padidina pikselių dydį - 110 %, todėl juo galima fiksuoti 4K spalvotus vaizdus realiuoju laiku net ir prasto apšvietimo aplinkoje. Be to, šios "Full-color 2.0" kameros pasižymi 42 % didesniu ryškumu ir 400 % didesniu S/N santykiu, todėl stebimos scenos vaizdas yra aiškus ir kokybiškas.

Reguliuojamas objektyvas
Atnaujintose "Full-color 2.0" tinklo kamerose naudojamas motorizuotas kintamojo židinio objektyvas su maždaug 5 kartų optiniu priartinimu ir automatinio fokusavimo funkcija, todėl net ir priartinus vaizdą galima išsaugoti aiškias stebimos scenos detales. Taip išsprendžiami sunkumai fiksuojant ryškias spalvotas objektų detales nakties metu arba aplinkoje, kurioje apšvietimas yra silpnas, o tai yra dažna problema naudojant tradicines infraraudonųjų spindulių kintamojo židinio kameras. Ji apima siauras patalpų erdves ir plačius lauko scenarijus, todėl valdymas tampa patogesnis ir gerokai taupo laiką bei darbo sąnaudas.

AI funkcijos
Be to, atnaujintos "Full-color 2.0" tinklo kameros gali veikti su "Dahua 5-I/L" serijos NVR, kuris leidžia spalvotai ieškoti žmonių ir transporto priemonių taikinių ir išgauti atitinkamus vaizdo įrašus. Tai apima žmogaus drabužių spalvą (viršuje ir apačioje), taip pat automobilio išorės spalvą. Be to, dar viena nuostabi šios serijos kamerų dirbtinio intelekto funkcija yra jos dirbtinio intelekto tvarkaraštis, leidžiantis naudotojams nustatyti įvairias dirbtinio intelekto funkcijas pagal laiko grafiką, suteikiantis daugiau lankstumo stebėjimui ir gerokai sumažinantis eksploatavimo išlaidas.

 Vykdydama savo misiją "Sukurti saugesnę visuomenę ir išmanesnį gyvenimą", "Dahua Technology" daugiausia dėmesio skiria "inovacijoms, kokybei ir aptarnavimui", kad galėtų aptarnauti savo partnerius ir klientus visame pasaulyje. Išleisdama atnaujintas "Full-color 2.0" tinklo kameras, "Dahua" pristato dar vieną naujų technologijų artileriją, galinčią optimizuoti įprastą stebėjimą ir patenkinti įvairius klientų poreikius. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško aiškesnių ir detalesnių vaizdų ir vaizdo įrašų net esant prastam apšvietimui ir net priartinus vaizdą. Jame taip pat įdiegtos dirbtinio intelekto funkcijos, galinčios sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas, todėl jis tinka įvairiems taikymo scenarijams, pavyzdžiui, viloms, mažmeninės prekybos parduotuvėms ir automobilių stovėjimo aikštelėms.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį