"ZKTeco Mars" serijos greitieji vartai išsiskiria saugumu, estetika ir paprastu montavimu

Paskelbta 2021-09-18

Greitieji vartai yra pagrindiniai įėjimo į galutinio naudotojo organizacijas taškai. Todėl naudotojai kelia aukštus reikalavimus greičio vartų gaminiams. Atsižvelgdama į tai, "ZKTeco" pristatė "Mars" serijos greičio vartus, kurie yra labai saugūs, vizualiai patrauklūs ir lengvai montuojami.
Šiandien greičio vartus galima pamatyti beveik visur. Jie yra lengvas įvažiavimo sprendimas naudotojams, kurie gali greitai pravažiuoti ir pasiekti numatytą tikslą. Todėl greitieji vartai įrengiami didelio keleivių srauto vietose, pavyzdžiui, įmonėse ir metro stotyse.
Greitieji vartai yra svarbūs saugumo įrenginiai, neleidžiantys pašaliniams asmenims ar įsibrovėliams patekti į vidų. Štai kodėl naudotojai dažnai teikia didelę reikšmę greitųjų vartų gaminiams. Pasak "ZKTeco" įvažiavimo kontrolės ir saugumo kontrolės skyriaus generalinio direktoriaus Harvey Cheno, yra trys pagrindiniai dalykai, į kuriuos atsižvelgia galutiniai vartotojai, svarstydami greičio vartus:

  •     Kad būtų galima priimti didelį į pastatus įeinančių ir išeinančių žmonių srautą, ypač piko valandomis, greitieji vartai turi būti didelio pralaidumo, t. y. jie turi būti pakankamai greiti, kad galėtų atidaryti ir uždaryti užtvarą;
  •     Patikimumas - greitieji vartai yra pagrindinis įvažiavimo taškas miniai žmonių, todėl jie turi būti patikimi visą laiką. Be to, jis turi pasižymėti dideliu vidutiniu ciklų tarp gedimų skaičiumi (MCBF);
  •     Išvaizda - naudotojai atsižvelgs į tai, ar greitieji vartai yra gerai integruoti į aplinką.

Ką siūlo "ZKTeco"
"ZKTeco" yra pirmaujanti prieigos kontrolės sprendimų tiekėja. Ji supranta, kad klientams reikia patikimų ir saugių greitųjų vartų gaminių. Siekdama patenkinti klientų reikalavimus, "ZKTeco" išleido "Mars" ir "Mars Pro" greičio vartų serijas, įskaitant B1000/1200, F1000/1200 ir S1000/1200.
Ypač verta paminėti "Mars Pro-S1000" seriją, kurią sudaro "Mars Pro-S1000" vienos juostos greičio vartai, "Mars Pro-S1011" vienos juostos greičio vartai su valdikliu ir RFID skaitytuvu ir "Mars Pro-S1022" vienos juostos greičio vartai su valdikliu, pirštų atspaudų ir RFID skaitytuvu. Greičio vartų rinkoje vyraujant bendroms komoditizacijos tendencijoms, "Mars Pro-S1000" serija išsiskiria tam tikromis savybėmis, kurios naudingos ir integratoriams, ir galutiniams naudotojams. Jos aptariamos toliau.
 
Keli autentiškumo patvirtinimo būdai naudojant nuimamus skydelius
Greičio vartuose "Mars Pro-S1000" įrengti nuimami skydeliai, kuriais galima naudoti įvairius autentiškumo patvirtinimo metodus. Tai suteikia pritaikymo ir "plug-and-play" patogumo: naudotojas gali pasirinkti skydelį ir lengvai jį sumontuoti pagal savo pageidaujamą autentifikavimo būdą. Taip pat palaikomas veido atpažinimas.

"ZKTeco Mars Pro-S1000" ne tik užtikrina gerą vartų greitį, bet ir turi nuimamus autentiškumo nustatymo skydelius bei vietą "ZKTeco" veidų serijai. Galima rinktis iš kelių biometrinių autentiškumo nustatymo plokščių, pavyzdžiui, RFID, RFID + pirštų atspaudai, RFID + QR ir RFID + pirštų atspaudai + QR. Vartotojas gali pasirinkti skirtingus autentifikavimo būdus ir lengvai atnaujinti veido atpažinimo įrenginį", - sakė Čenas.
 
Veikimas, ilgaamžiškumas ir saugumas

Greitieji vartai "Mars Pro-S1000" taip pat garsėja savo našumu ir ilgaamžiškumu. Didžiausias jų pralaidumas - 30 žmonių per minutę, o tai labai pagerina naudotojų patirtį, ypač intensyvaus eismo laikotarpiais. MCBF yra 10 mln. Greičio vartuose taip pat yra kelios poros jutiklių, todėl labai pagerėja jų apsauga nuo užpakalinių vartų.
"Mars Pro-S1000" greičio vartuose įrengta 16 porų infraraudonųjų spindulių jutiklių, kurie išdėstyti visoje greičio vartuose nuo apačios iki viršaus. Jie užtikrina, kad bet kokį neįprastą įvykį būtų lengva aptikti. Be to, kiekvienuose greičio vartuose yra vidinė pavojaus signalizacijos sistema, kuri skleidžia pavojaus garsą ir siunčia signalą su jais susijusiai valdymo programinei įrangai", - sakė Čenas.


Estetika
Dauguma greičio vartų įrengiami įmonių ar biurų vestibiuliuose. Todėl jie turi būti gerai suprojektuoti ir vizualiai patrauklūs. Taip pat svarbu, kad jie gerai įsilietų į aplinką.

"Mars Pro-S1000" greitieji vartai pasižymi naujos kartos humanizuotu dizainu. Jų viduje yra tvirtas korpusas, o tarp viršutinio dangčio ir abiejų stulpelių įrengtos indikatorių lemputės. O greičio vartai turi baltos spalvos miltelinio dažymo apdailą, atrodo labai švelniai ir tinka daugybei vidaus patalpų", - sakė Čenas. "Nors balta spalva yra standartinė, klientai taip pat gali pasirinkti kitas "Mars Pro-S1000" spalvas pagal įrengimo aplinką, todėl "Mars Pro-S1000" gerai įsilieja į aplinką. Nesvarbu, ar tai būtų auksinė, pilka, ar juoda spalva, jei klientui reikia kitų spalvų, taip pat galime pritaikyti pagal kliento pageidavimą."
 
Privalumai integratoriams
Dar vienas "Mars Pro-S1000" greitųjų vartų privalumas - paprastumas integratoriams, kurie gali lengvai įrengti greituosius vartus ir pritaikyti juos pagal kliento poreikius.
"Mars Pro-S1000" greičio vartai turi atviras montavimo skyles, todėl juos lengva sumontuoti. Montuojant įrenginį neribojama erdvė, kad būtų galima naudoti įrankius", - sakė Čenas. "Jų kūrybiškas užspaudžiamas, be varžtų ir modulinis dizainas palengvina montavimo ir techninės priežiūros darbus ir sutaupo iki 30 proc. gamybos laiko. Greičio vartai leidžia integratoriams atlikti tam tikrus pritaikymus, pavyzdžiui, naudoti patvaresnę SUS316 medžiagą arba skirtingą skaitytuvo skydelio derinį ant greičio vartų, pavyzdžiui, įvažiavimo su RFID ir įėjimo su RFID+QR skaitytuvu."
 
Vertikaliosios rinkos
Galutiniams naudotojams, kuriems reikia didelio pralaidumo ir patvarumo greičio vartų, gali būti naudingi "Mars Pro-S1000" greičio vartai. Tai oro uostai, metro stotys, sporto salės, bankai ir kt.
"Yra tipiškų taikomųjų programų, kurioms greičio vartus renkasi tokie subjektai, kaip biurai, parodų centrai ir valdžios centralizavimo darbo vietos", - sakė Čenas. "Vertikalieji naudotojai reikalauja, kad jų greičio vartai būtų patvaresni, lankstesni ir atliktų stabilias funkcijas."
 
Pergalė rinkoje
Greičio vartai tapo gana įprasta preke; todėl labai svarbu, kaip juos padaryti išskirtiniais ir patenkinti klientų poreikius. Šiuo atžvilgiu "ZKTeco" pavyko tai padaryti, išleidžiant į rinką greičio vartus "Mars Pro-S1000", kurie yra labai pritaikyti, labai saugūs ir patogūs integruoti. Ateityje galime tikėtis, kad "ZKTeco" pateiks pažangesnių greičio vartų sprendimų, atitinkančių klientų poreikius.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį