GPS sekiklio nauda vyresnio amžiaus žmonėms

Paskelbta 2021-09-07

GPS sekimo įrenginiai vyresnio amžiaus žmonėms turi daug saugos privalumų. Jie gali suteikti daug ramybės tiek pačiam asmeniui, tiek jo globėjams ar šeimos nariams.

    Užtikrina tikslų buvimo vietos stebėjimą namuose arba kelionėje. Mobiliojo medicininio įspėjimo prietaiso su GPS nešiojamumas yra vienas iš svarbiausių saugumo privalumų. Nesvarbu, kur yra vyresnio amžiaus žmogus - namuose, bendraudamas su draugais ar užsiimdamas kokia nors kita veikla, GPS lokatorius nurodys tikslią buvimo vietą, jei prireiktų pagalbos. Kai kurie iš jų taip pat turi galimybę stebėti slaugytojo buvimo vietą, kad artimieji galėtų matyti naudotojo buvimo vietą ir būtų ramūs.
    Reagavimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kai reikia pagalbos. Senjorams nereikia nerimauti, kad jie negalės gauti skubios pagalbos, nes pagalbą galima gauti bet kuriuo metu, dieną ar naktį. Toks saugumo jausmas leidžia žmonėms gyventi visavertį gyvenimą žinant, kad jie visada gali kreiptis į apmokytus pagalbos teikėjus.
    Paprasta naudoti. Medicininio pavojaus apyrankės ir pakabukai buvo sukurti taip, kad jais būtų itin paprasta naudotis; pagalba gali būti suteikta vos vienu mygtuko paspaudimu. Nereikia ieškoti telefono ar rinkti numerių, todėl jos idealiai tinka, jei žmogus nukrenta ar kitaip negali pasiekti telefono.
    Lengva bet kur nešiotis. Kadangi šie prietaisai yra lengvi ir labai mobilūs, juos nešiojantys asmenys gali pasiimti juos bet kur ir išlikti saugūs. Kai kurie iš jų netgi yra visiškai atsparūs vandeniui, todėl juos galima nešioti duše.
    Papildomos saugos funkcijos. Daugelis mobiliųjų medicininio perspėjimo prietaisų su GPS turi papildomų saugos funkcijų, kurios yra įtrauktos į planą arba gali būti pridėtos prie plano už nedidelį papildomą mokestį. Kitos funkcijos apima slaugytojo sekimą, kritimo aptikimą, signalus arba švyturėlius, kad būtų galima susisiekti su skambučių centru, jei žmogus negali kalbėti, ryšį su namuose veikiančiomis medicininio perspėjimo sistemomis, ilgą baterijos veikimo laiką ir asmeninius skubios pagalbos veiksmų planus.

 

https://www.extradigital.lt/gps-sekimo-irenginiai/nesiojamas-gps-sekimo-irenginys-qbit%E2%84%A2-mini_QBIT

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį