Monster startas

Paskelbta 2021-09-07

"Monster" garso aparatūrą paverčia smagia ir šaunia - tai puikiai atrodančios ir nuostabiai skambančios ausinės, garsiakalbiai ir namų kino priedai.


"Monster" ausinės

Visi žino, kad "Monster" yra viena iš pasaulinių ausinių technologijų lyderių. "Monster" ausinės žinomos dėl savo geros išvaizdos, puikaus garso ir tvirto patvarumo. Tačiau "Monster" ausinės yra kur kas daugiau!

Nesvarbu, kokios jūsų mėgiamos ausinės, "Monster" turi platų pasirinkimą: tai "Monster" belaidės stilingos ausinės, žaidimų ausinės su mikrofonu, garso slopinimo ausinės, ypač patogios kelionėse, ar prakaitui atsparios ausinės sportininkams.

Su "Monster" "Bluetooth" ausinėmis tikėkitės išskirtinio aiškumo ir apskritai palaimingo garso. "Bluetooth" leidžia lengvai belaidžiu ryšiu transliuoti melodijas iš išmaniojo telefono, o kai kuriuose modeliuose siūloma pažangi skaitmeninė aido slopinimo funkcija, pašalinanti nepageidaujamą triukšmą, arba net "Monster" aktyvaus triukšmo slopinimo arba ANC technologija, kad muzika skambėtų kuo geriau - be pašalinio garso.


"Monster" nešiojamieji "Bluetooth" garsiakalbiai

Kai reikia dalytis muzika, tinka tik geriausiai skambanti nešiojamoji garso aparatūra. "Monster" gamina daugybę "Bluetooth" garsiakalbių, iš kurių galite rinktis. Pasirinkę "Monster" garsiakalbį, gausite rimtą ryšį be nutrūkimo, ilgą baterijos veikimo laiką ir, žinoma, aukščiausios kokybės garsą. Reikia vandeniui atsparios "Monster" kolonėlės arba plaukiojančios kolonėlės? Jie turi galimybių. O su išmaniojo telefono valdymu ir ryšiu jums nereikės keltis, kad galėtumėte groti DJ.

Priklausomai nuo to, į kurią kolonėlę atkreipėte dėmesį, "Monster" kolonėlė gali turėti galimybę dukart atlikti skaitmeninio žadintuvo funkciją arba būti naudojama kaip kitų prietaisų maitinimo bankas - tai puikiai tinka stovyklaujant, keliaujant į sodybą ar išvykstant į nuotykius be tinklo.


Monster HDMI kabeliai ir maitinimas

Bendrovė "Monster" garsėja kaip gaminanti vienus geriausių ir patvariausių kabelių. Nuo jos firminio auksinio HDMI kabelio, pagalbinių kabelių ar USB (ar net telefono kabelių) galėsite mėgautis žaibiškai greitu signalo perdavimu. Per vieną HDMI kabelį perduodant ir garso, ir vaizdo signalą, "Monster" HDMI kabelis perduoda stulbinantį "Full HD" vaizdą ir skaitmeninį erdvinį garsą be nuostolių. Aukščiausios kokybės 24 karatų aukso kontaktai nėra skirti tik parodyti: jie buvo nuodugniai išbandyti, kad būtų užtikrintas signalo vientisumas.


"Monster" apsaugos nuo viršįtampių, maitinimo juostos

Kai kalbama apie maitinimą, tik tinkamos maitinimo juostos ir kištukai gali užtikrinti jūsų brangios elektronikos saugumą. Monster yra patikimas maitinimo šaltinių prekės ženklas dėl savo saugumo garantijų, kurios užtikrina jūsų televizoriaus, garso įrangos ir kitos įrangos apsaugą nuo elektros nelaimių. Gausite apsaugą nuo viršįtampių ir daugybę kintamosios srovės lizdų ir net ekologiško energijos naudojimo parinktį, kad išvengtumėte budėjimo režimo energijos švaistymo.

Daugelis "Monster" maitinimo barų taip pat turi USB kištukų parinktis, todėl galite sutaupyti vietos ir lengviau prijungti telefono, planšetinio kompiuterio ir ausinių įkroviklius.

"Monster" garso gaminiai gali užtikrinti geriausią garso patirtį, nesvarbu, ar naudojant namų kino teatro kabelius, ar nešiojamos belaidės kolonėlės pagalba tapus vakarėlio linksmybių DJ, ar klausantis muzikos sportuojant bei keliaujant.

https://www.extradigital.lt/ismaniuju-telefonu-priedai/ausines

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5430Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį