DAHUA DOMOFONŲ SISTEMOS

Paskelbta 2021-03-25

 

Viena didžiausių pasaulyje vaizdo stebėjimo sistemas gaminanti bendrovė „Dahua Technology“ pristato pagal naujausias technologijas sukurtas domofonų sistemas skirtas viloms ir apartamentams.

 

„VILLA“ DOMOFONŲ SISTEMA

Ši vieno abonento domonų sistema skirta įdiegti privačiuose namuose. „Villa“ domofonų sistemą gali sudaryti domofonas ir monitorius arba tik domofonas. Ši domofonų sistema gali funkcionuoti ir be ekrano, tokiu atveju, domofono skambučiai yra tiesiogiai nukreipiami į mobilųjį telefoną. Sistemos funkcijos: vaizdo skambučio galimybė, „Dahua“ apsaugos kamerų vaizdo stebėjimas ekrane realiu laiku, domofono skambučiai ir pranešimai mobiliajame telefone.

 

„APARTMENT“ DOMOFONŲ SISTEMA

Ši daugiau abonentų galinti  palaikyti domofonų sistema skirta įdiegti daugiabučiuose namuose. ,,Apartment” domofonų sistema gali palaikyti iki 1000 ar daugiau abonentų ir pasižymi nesudėtingu montavimu bei instaliacija. Ši domofonų sistema suteikia galimybę ne tik priimti lankytojų domofono skambučius, tačiau ir bendrauti tarp apartamentų. Sistemos funkcijos: kortelių skaitytuvas, kodas, piršto anspaudas, veidų atpažinimas – sistemai atpažinus atrakinamos durys. Deja, ,,Apartment” domofonų sistema nepalaiko domofono skambučių ir pranešimų mobiliajame telefone.

 

„SMALL APARTMENT“ MODULINĖ DOMOFONŲ SISTEMA

Ši modulinė domofonų sistema palaiko nedidelį kiekį abonentų, iki 30. Modulinė domofonų sistema atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius gali būti sudaryta iš skirtingų komponentų: kameros, kodo, piršto skaitytuvo. „Small apartment“ modulinė domofonų sistema, taip pat, kaip ir „Villa“ gali būti naudojama be ekrano – domofono skambučiai nukreipiami į mobilųjį telefoną.

 

Domofonų sistemas galima prijungti esant bet kokioms instaliacinėms sistemoms. Dažniausiai naudojamos IP arba dvilaidė instaliacinės sistemos. IP sistema naudojama tada, kai nėra prieš tai buvusios instaliacinės sistemos, tai reiškia kabeliai yra tiesiami naujai. Dvilaidė – naudojama tada, kai nėra poreikio tiesti naujų kabelių, iki kontroliario naudojami jau esami kabeliai. Nepaisant to, kaip bus prijungta domofonų sistema ji užtikrins visas ,,Villa“, ,,Apartment“ ir ,,Small apartment“ domofonų sistemoms būdingas funkcijas.

 

,,Dahua Technology“ sukurtos domofonų sistemos palengvina tarpusavio bendravimą ir padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamų asmenų.

 

Bendravimas
Namuose įdiegti ekranai suteikia galimybę su šeimos nariais bendrauti iš bet kurios namų vietos, kurioje jie yra įrengti.  Strategiškai patogiose objekto vietose įrengti ekranai padeda bendrauti ne tik namuose, bet ir biuruose. Bendravimas galimas tiek viename pastate, tiek tarp kelių. Domofonų sistemos vaizdo ir balso palaikymo funkcijos leidžia darbuotojams efektyviau bendrauti nei vien tik skambinant telefonu ar siunčiant laiškus el. paštu.

 

Patogumas ir apsauga
Negalima paneigti fakto, kad domofonų sistemos yra itin patogios. Nereikia žiūrėti pro akutę ar keltis iš lovos, norint atsiliepti į durų skambutį. Galima nuotoliniu būdu naudojant mobilųjį telefoną identifikuoti lankytojus ir atrakinti duris. Biuruose, domofonų sistema gali būti integruota kartu su įeigos kontrole naudojant DSS Pro programinę įrangą.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-domofonai-.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį