DAHUA vaizdo stebėjimo sistemos – IP kameros

Paskelbta 2021-03-11

Stebėjimo kameros užtikrina saugumą

Pastaruoju metu daugumoje miestų bei gyvenviečių galima pamatyti ženklus su užrašu „Stebima vaizdo kameromis“. Šių vietovių gyventojai ir svečiai lengviau atsidūsta: „Jeigu yra stebėjimo kameros, būsime saugūs“. IP kameros kompiuteriniu tinklu perduoda vaizdą bei garsą skaitmeniniu būdu. Jos jungiamos per UTP kabelį arba Wi-Fi. Šios kameros išsiskiria savo išmaniosiomis funkcijomis– dirbtiniu intelektu (AI).

 

„Dahua Technology“ vartotojams siūlo šiuolaikines ir efektyvias stebėjimo kameras, kurios kuriamos naudojant išmanias technologijas.

 

Kameros „Trys viename“- „TiOC“

Nesuklyskite – „trys viename“ ne kava, o stebėjimo kamera, dar žinoma kaip „TiOC“. Šios stebėjimo kameros gali tiksliai nustatyti galimą riziką ir veiksmingai perspėti apie įsibrovėlius, taip apsaugant turtą ar žmogaus gyvybę. „TiOC“ stebėjimo kameros apie įsibrovėlius įspėja garsiniu signalu ir mirksinčia raudona ar mėlyna lempute. Garso takelis ir mirksinčių lempučių spalvos parinktos neatsitiktinai, o tam jog primintų  atvykstantį policijos ekipažą.
„TiOC“ kameros labiausiai tinka privatiems objektams ar valdoms apsaugoti: gyvenamosios paskirties objektams, viloms, parduotuvėms, garažams ar sandėliams. „TiOC“ kameros turi dirbtinį intelektą (AI). Dirbtinis intelektas (AI) atpažįsta žmones ir transporto priemones, nereaguodamas į pašalinius trikdžius: lapus, vėją, lietų ar kt. „TiOC“ siūlo visą parą veikiantį spalvotą stebėjimą, aktyvų įsibrovėlių atgrasymą ir dirbtinį intelektą.

 

„Full color“ kameros

„Dahua Technology“ siūlo du spalvotų kamerų – „Full color“ tipus: su LED ir be LED pašvietimo. Abu šių kamerų tipai priskiriami didelės diafragmos objektyvui, kuris sugeria didesnį  šviesos kiekį, o tamsioje aplinkoje perteikia ypač ryškų, spalvotą vaizdą.
Kamerose su LED pašvietimu tamsioje aplinkoje apšviečia teritoriją. LED pašvietimas atlieka kitą vaidmenį – atgraso įsibrovėlius ir žymiai sumažina nusikaltimus, tokiose vietose kaip tamsūs parkai, aikštės ar alėjos.
Kameros be LED pašvietimo yra idealus vaizdo stebėjimo sprendimas jau apšviestoms teritorijoms stebėti.

„Dahua SMD“ efektyviai filtruoja klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukelia naminiai gyvūnai, vabzdžiai, lapai, šakos, ar kt., sutelkiant dėmesį tik į realias grėsmes. SMD naudodamas pažangius dirbtinio intelekto (AI) algoritmus iš masyvių vaizdo duomenų greitai išskiria ir klasifikuoja žmones bei transporto priemones. „Full-color“ ir „SMD“ derinys yra  aštrios akys ir protas, kurie pilnai  patenkina daugumos vartotojų poreikius už gana žemą kainą.

 

Termo kameros

Termo kameroms nėra reikalingas joks šviesos šaltinis. Šios kameros turi didelio nuotolio objekto aptikimo ir temperatūros matavimo galimybes. Termo kamerų asortimentą sudaro šiluminės ir hibridinės („Thermal + Visible“) kameros. Tam, kad būtų užtikrinta visapusiška apsauga termo kameras galima naudoti kartu su kitomis IP kameromis.

Termo kameros plačiai naudojamos perimetro apsaugai, elektros įrenginių apsaugai nuo perkaitimo, ypatingos svarbos infrastruktūroje, gaisrų prevencijai.

 

PTZ kameros

PTZ stebėjimo kameros valdomos į visas puses. Tai reiškia, valdomos aukštyn ir žemyn, turi galimybę apsisukti 360° kampu. PTZ kameros užtikrina ryškų, nesusiliejusį vaizdą net stebint toli esančius objektus. PFA funkcija fokusuoja vaizdą viso priartinimo metu, neleidžia vaizdui susilieti.

PTZ „Ultra“ serijos kamerose yra didelio jautrumo jutikliai, galingas optinis priartinimas, ilgo nuotolio „IR“ apšvietimas. Šios serijos PTZ kameros patenkina net išrankiausio vartotojo poreikius.
„Pro“ serijos kameros  orientuotos į efektyvumo ir kainos santykį, o „Lite“ ir „Wi-Fi“ serijos kameros vartotojams siūlo kompaktiško dizaino ir patrauklios kainos alternatyvas. PTZ kameros yra plačiai naudojamos viešojo transporto, žemdirbystės, krašto apsaugos sektoriuose.

 

 

Pasaulyje pirmaujanti į vaizdo stebėjimą orientuota, išmaniojo interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, „Dahua Technology“ pasinaudojo sukauptomis technologinėmis galimybėmis tam, kad galėtų pateikti klientams daugybę dirbtiniu intelektu pagrįstų produktų ir sprendimų.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį