HiSmart – All-in-One kompiuteriai – aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija!

Paskelbta 2020-01-21

Sugrįžtame su naujienomis! Pasipildėme savo asortimentą kompaktiškais, patogiais, modernaus dizaino All-in-One kompiuteriais.

Jūsų patogumui
HiSmart All-in-One kompiuteriai išsiskiria ne tik moderniu ir unikaliu dizainu, bet ir puikiu našumu. Asortimente rasite sukomplektuotų kompiuterių – su kokybiškais procesoriais (Intel Celeron J4105 1.5GHz, Intel i5-8400 2.8GHz ar Intel i3-8100 3.6GHz), klaviatūra, pelyte, 4GB arba 8GB operatyviosiomis atmintimis, 120GB arba 240GB SSD. Jeigu norite patys pasirinkti, kokio kompiuterio našumo jums reikia, galime pasiūlyti įsigyti ir nesukomplektuotų (be RAM, CPU, SSD) kompiuterių

.

Darbui ir pramogoms
Kompiuteris pritaikytas ir patogiam darbui, mokymuisi, ir pramogoms – galėsite mėgautis filmais ar muzika. Didelės įstrižainės Full HD ekranai su plačiu apžvalgos kampu neiškraipo vaizdo, atkuriamos spalvos yra ryškios ir vientisos. Integruota stereo garsiakalbių sistema kokybiškai perteikia sodrų garsą, todėl galėsite klausytis patinkančios muzikos. Be to, kompiuteriuose integruotas Wi-Fi leis patogiai prisijungti prie interneto, o su Bluetooth kompiuterį susiesite su išmaniais įrenginiais – belaidėmis muzikos kolonėlėmis ar ausinėmis.

HiSmart – All-in-One kompiuteriai – aukštos kokybės ir draugiškos kainos garantija!

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį