Nanofixit - maksimali ekrano apsauga visiems Jūsų prietaisams

Paskelbta 2017-03-01

Ar kada pagalvojote, jog Jūsų prietaiso ekraną galėtų apsaugoti vos keli lašai skysčio ir Jums nereikėtų gaišti laiko stengiantis tiesiai ir glotniai pritvirtinti prietaiso apsaugą, jau nekalbant apie dar didesnį atsparumą įbrėžimams? Technologijos lenkia bet kokius Jūsų lūkesčius ir jeigu vis dar klausiate, kaip tai įmanoma, kviečiame Jus į nanotechnologijų pasaulį ir pristatome Jums skystą ekrano apsaugą iš Nanofixit!

 

Nanotechnologijų dėka skystos ekrano apsaugos funkcija nėra vien tik apsaugoti ekraną nuo įbrėžimų. Ši apsauga suteikia atsparumą vandeniui ir bakterijoms. Skysta ekrano apsauga, vadinama Nanofixit, pasižymi tokiu kietumu, kad net skustuvo ašmenys negali subraižyti telefono ar planšetės ekrano. Skystis veikia nano masteliu, o tai reiškia, kad Nanofixit apsauginis sluoksnis yra 100 000 plonesnis už žmogaus plauką. Dėl šios priežasties padengus prietaiso ekraną Nanofixit apsauga nepastebėsime jokio plika akimi matomo skirtumo.

 

Nanofixit sukuria nematomą ir daug lygesnį paviršių ant originalaus ekrano ir apsaugo Jūsų įrenginį nuo subraižymo aštriausiais objektais. Tiesą sakant, Nanofixit taip puikiai veikia, jog gamintojas netgi skatina vartotojus kelti vaizdo įrašus į internetą (dažniausiai – youtube platformoje), kuriuose jie bando subraižyti savo telefono ekraną raktais ir kitais aštriais daiktais (angl. key scratch competition).

 

Nanofixit pranašumai prieš tradicinius apsauginius ekrano stikliukus:

  1. Grūdintas stiklas lengvai įtrūksta kraštuose vos po kelių mėnesių įprastinio naudojimo.
  2. Grūdintas stiklas mažina jautrumą lietimui ir Jūsų prietaiso reakciją. Su, palyginus, storu sluoksniu tarp Jūsų prietaiso originalaus ekrano ir jautrių pirštų prisilietimų, galima lengvai įsivaizduoti kaip pablogėja Jūsų telefono reakcija.
  3. Apsauginiai stikliukai neužtikrina apsaugos nuo oro burbuliukų susidarymo, kas gali pabloginti ekrano ryškumą.
  4. Apsauginiai stikliukai pasensta su kiekvienu naujai išleidžiamu modeliu.
  5. Jūs tikrai nesutaupysite pinigų pirkdami ekrano apsaugas ne tik skirtingiems modeliams, tačiau ir skirtingiems prietaisams!

 

Apsaugos padengimo procesas taip pat yra neįtikėtinai lengvas ir nereikalauja specialių įgūdžių. Naudojant skystį išvengiama oro burbuliukų susidarymo. Skystis lengvai pasiskirsto pirštu ir vos po 60 sekundžių telefono ekranas gali būti nuvalomas mikropluošto šluoste. Visas prietaiso padengimas skysta apsauga užtrunka vos 3 minutes, tačiau apsauga tarnauja net iki 2 metų!

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5506Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį