Matymas tamsoje su "Dahua" spalvotomis technologijomis

Paskelbta 2022-10-21

Nepakankamas šviesos prieinamumas yra vienas didžiausių iššūkių kiekvienai stebėjimo sistemai. Esant tokiam apšvietimui gauti vaizdai dažnai būna neaiškūs, juose prarandama detalumas ir net yra triukšmo, todėl įvykus įvykiui sunku aptikti ar atsekti taikinius.

Bėgant metams, labai patobulėjo silpno apšvietimo technologijos, todėl atsirado nauja skaitmeninių fotoaparatų, galinčių gerai veikti esant silpnam apšvietimui, era. Tiesą sakant, remiantis "International Data Corporation" (IDC) ataskaita, tikimasi, kad per ateinančius kelerius metus tinklo kamerų be silpno apšvietimo technologijos pardavimai sulėtės dėl to, kad vis dažniau bus naudojamos kameros su silpno apšvietimo jautrumu.

Tačiau tradicinės silpno apšvietimo kameros, teigiančios, kad net naktį fiksuoja ryškius spalvotus vaizdus, dažnai turi daugybę trūkumų, įskaitant šviesos taršą dėl pernelyg didelio papildomos baltos šviesos naudojimo, mažą skiriamąją gebą, prastas vaizdo apdorojimo galimybes... ir taip toliau.

Be to, apsaugos kameros, skirtos aplinkai esant prastam apšvietimui, specifikavimas nėra universalus sprendimas. Vien tik specifikacijos neapibrėžia geriausios tinklo kameros, kai kalbama apie veikimą esant silpnam apšvietimui. Vienas optimizuotas sprendimas gali būti netinkamas kitiems taikymo scenarijams. Todėl kamera turėtų gebėti protingai prisitaikyti prie įvairių tipų scenarijų, kad būtų galima stebėti visą parą.

Dahua nespalvotos kameros buvo sukurtos šiems sudėtingiems stebėjimo iššūkiams spręsti. 2020 m. pristatyta "Dahua Full-color" technologija evoliucionavo nuo "Starlight" technologijos, "Full-color" iki "Full-color 2.0" ir būsimos "Full-color ∞". Turėdama puikių pasiūlymų, tokių kaip dvigubas objektyvas, kintamo židinio objektyvas, 4K raiška ir dirbtinio intelekto funkcijos, ši technologija siūlo platų produktų ir sprendimų asortimentą, kuris gali veiksmingai išspręsti sudėtingus galutinių naudotojų stebėsenos skaudulius ir užtikrinti aiškius ir ryškius stebimos scenos vaizdus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Be to, "Dahua Full-color" yra ne tik prasto apšvietimo aplinkos technologija. Ji pasižymi daugybe specifikacijų, leidžiančių ją pritaikyti prie įvairių tipų scenarijų. Kad daugiau sužinotumėte apie šią nuostabią technologiją, pateikiame keletą šaunių funkcijų, dėl kurių "Dahua Full-color" yra ypatinga:


F1.0 itin didelė diafragma

Diafragma naudojama šviesos kiekiui, kuris praeina pro objektyvą ir patenka į fotoaparato korpuso šviesai jautrų paviršių, valdyti. "Dahua Full-color" kamerose naudojamas F1.0 itin didelės diafragmos objektyvas, kuris surenka 2,5 karto daugiau šviesos nei įprastas F1.6 diafragmos objektyvas. Kuo daugiau šviesos jis gauna, tuo ryškesnį vaizdą sukuria.

F1.0-Super-Large-Aperture


Didelio našumo jutiklis

Fotoaparate naudojamas jutiklis yra labai svarbus. Kuo daugiau šviesos gauna kiekvienas atskiras jutiklio pikselis, tuo geresnė reakcija ir jautrumas. Trumpai tariant: kuo didesnis pikselis, tuo geresnis fotoaparato veikimas esant silpnam apšvietimui.


Dabartiniuose "Full-color 2.0" fotoaparatuose pirmiausia yra 1/1,8'' vaizdo jutiklis, kuris pasižymi 30 proc. didesniu jautrumu šviesai nei įprasti rinkoje esantys jutikliai. Dar daugiau, "Full-color 4K" IPC turi net 1/1,2" itin didelius jutiklius, kurie užtikrina 110 % didesnį pikselių dydį, palyginti su 1/1,8" vaizdo jutikliu.

High-Performance-Sensor


Šilta šviesa

Sparčiai tobulėjant šiuolaikiniams prietaisams, galimas mėlynos šviesos poveikis ekrano įrenginiuose ir apšvietime tapo ypač aktualus ir keliantis susirūpinimą. Siekiant skatinti saugų apšvietimą ir išvengti "mėlynosios šviesos pavojaus", buvo priimti įvairūs su šiuo klausimu susiję įstatymai ir reglamentai.


Vietoj įprastinės baltos šviesos "Dahua Full-color" kamerose naudojama šilta šviesa, kurios mėlynos šviesos svertinis spinduliavimas 40 % mažesnis už Europos Sąjungos standartus. Tai reiškia, kad papildoma šilta šviesa daro mažesnį poveikį žmogaus akims ir santykinai padeda sumažinti šviesos taršą stebimoje teritorijoje.

Warm-Light


Pažangus vaizdo apdorojimas naudojant dirbtinį intelektą

Dahua Full-color naudoja dirbtiniu intelektu pagrįstą vaizdo signalo apdorojimą (ISP), kad geriau pagerintų vaizdo išvestį triukšmo, spalvų, ryškumo ir kt. požiūriu. Technologijos "Full-color" gebėjimą fiksuoti spalvų detales laike ir erdvėje lemia galinga techninė įranga, pažangūs vaizdo apdorojimo algoritmai ir integracija su kitomis išmaniosiomis funkcijomis, todėl pasiekiamas begalinių galimybių proveržis "1+1=∞".

AI-based-Advanced-Image-Processing

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį