Įtraukiantis mokymasis klasėje su "Dahua DeepHub" išmaniosiomis interaktyviosiomis lentomis

Paskelbta 2022-09-01

 

Tradiciniai mokymosi metodai klasėse susiduria su keliais iššūkiais, įskaitant prastą mokinių ir mokytojų sąveiką ir galimai prastą vaizdo aiškumą iš kai kurių patalpos vietų.

Išmanioji interaktyvioji lenta "Dahua DeepHub" užtikrina lankstų, daugialypės terpės požiūrį į mokymą ir konferencijas, suteikdama dalyviams įtraukiančią, interaktyvią ir turtingą turiniu patirtį. Joje yra belaidžio projektavimo, rašymo ant lentos, vaizdo konferencijų ir failų valdymo funkcijos. Prijungta ji tampa itin dideliu ekranu, kurį galima valdyti rašikliu arba pirštais. MC470 serija netgi palaiko valdymą gestais!

Dahua DeepHub suteikia mokytojams ir mokiniams galimybę sąveikauti su turiniu, naudojant hipersaitus arba mygtukus. Mokytojai gali realiuoju laiku paryškinti konkrečius taškus, o jie arba mokiniai gali paleisti programas iš pačios lentos. Mokiniai taip pat jaučiasi aktyviai dalyvaujantys pamokoje, o ne tik pasyviai įsisavinantys informaciją, todėl geriau susikaupia, geriau įsimena informaciją ir bendradarbiauja tarpusavyje.

Mokinių dalyvavimas

Interaktyviosios lentos taip pat suteikia galimybę patiems mokiniams prisijungti prie lentos, todėl jie tampa aktyviais dalyviais. Dahua DeepHub taip pat praverčia, kai mokiniai mokomi nuotoliniu būdu, nes leidžia mokytojams dalytis savo ekranais su mokiniais ir dalyvauti vaizdo pokalbiuose. Kadangi visą interaktyvią pamoką galima lengvai įrašyti, ji idealiai tinka mokiniams, praleidusiems pamoką, arba po pamokos ją pakartoti.

Išmaniosios interaktyviosios lentos "Dahua DeepHub" turi UHD ekranus metaliniame korpuse, nuo atspindžių apsaugantį grūdintą stiklą, prieigą prie kelių šaltinių, akimirksniu perjungiamas "Android" ir "Windows" operacines sistemas, išmaniąsias rašymo funkcijas ir ekrano padalijimo parinktis. Jomis galima nuotoliniu būdu kurti anotacijas ir sąveiką, belaidžiu būdu dalytis ekranu ir belaidžiu būdu projektuoti, todėl jos sukurtos efektyviai ir patraukliai pagerinti klasės ar konferencijų aplinką.

Baltosios lentos yra 65, 75 ir 86 colių dydžio su 4K ekranu. Tikimasi, kad netrukus bus galima įsigyti ir mažesnio dydžio 55 colių bei didesnio 98 colių dydžio lentas. Dėl integruotos 4K kameros, aštuonių mikrofonų masyvo ir pirštų atspaudų užrakto "DeepHub Pro" serijos lentos pasižymi puikiu veikimu. "DeepHub Lite" serija yra konkurencingos kainos, joje įmontuota 1080p kamera ir mikrofonas užtikrina ekonomišką veikimą.

Svarbiausios gaminių savybės:

- 4K UHD jutiklinis ekranas: 4K UHD (DLED ekranas su nuo atspindžių apsaugančia technologija): 65"/75"/86" 4K UHD ekranas užtikrina ryškų vaizdą ir ryškias spalvas

- Belaidis projektavimas: Palaikomas belaidis projektavimas vienu prisilietimu iš nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, mobiliojo telefono ir kt.

- Išmanioji balta lenta: Sklandus rašymas - rašymo uždelsimas mažesnis nei 35 ms, vienu metu galima rašyti iki 20 taškų, todėl idealiai tinka dalytis idėjomis

- Failų valdymas: Galima dalytis turiniu paprasčiausiai nuskaitant QR kodą; bendrinamą failą taip pat galima užšifruoti, kad būtų užtikrintas privatumas

- Pirštų atspaudų užraktas: Palaikomas pirštų atspaudų užraktas autorizuotai prieigai prie įrenginio, apsaugantis naudotojų informacijos saugumą

"Dahua DeepHub Pro 2022" naujovės

Naujos 2022 m. funkcijos: automatinis kadravimas, balso sekimas, valdymas gestais ir rašysenos atpažinimas; pirmaujanti skaičiavimo galia su 8 branduolių SoC, 8 Gb DDR RAM ir 64 Gb saugykla; "Android 11" veikimas; paprastas prijungimas su universalia C tipo USB.

Iš ankstesnės versijos "DeepHub Pro 2022" paveldėtos išmaniosios funkcijos: Be to, "DeepHubHubH" gali naudotis 4K ekranu, užtikrinančiu krištolo skaidrumo tekstą ir 4K UHD turinio palaikymą; "Zero Air Gap" technologija, užtikrinančia geresnį žiūrėjimo kampą, mažiau vidinių atspindžių ir geresnę rašymo patirtį; paprastu išsaugojimu ir dalijimusi naudojant QR kodus; belaidžiu projektavimu su keliais įrenginiais, atvirkštiniu ekrano transliavimu ir grupine ekrano transliacija.

Norėdami sužinoti daugiau apie naujausias "Dahua DeepHub" funkcijas, žiūrėkite šį vaizdo įrašą:

"DeepHub" taip pat tinka verslo reikmėms, pavyzdžiui, vaizdo konferencijoms, suteikia galimybę bendradarbiauti vietoje ir hibridiniu būdu rengiant pristatymus ir vykdant smegenų šturmą, taip pat gali būti naudojamas posėdžių salėse, nedidelėse susibūrimo vietose, atviro plano biuruose ir parodų salėse.

"Dahua" interaktyvioji lenta sukurta taip, kad mokyklose ir koledžuose būtų užtikrinta turtinga turinio, interaktyvi ir stimuliuojanti mokymosi patirtis, o įprastinės lentos ir kitos pristatymo platformos nueitų į praeitį.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį