4 "Dahua" perdavimo sprendimai, paremti PoE 2.0

Paskelbta 2022-08-26

 

"Power over Ethernet", arba tiesiog PoE, reiškia bet kurį iš kelių standartų ar ad hoc sistemų, kurios perduoda ir elektros energiją, ir duomenis per vytos poros Ethernet kabelius. Tai efektyvesnis perdavimo būdas, palyginti su įprastais elektros laidais, kuriais tiekiama tik elektros energija, o duomenims perduoti reikia atskirų laidų. Kadangi PoE per Ethernet kabelį perduoda ir elektros energiją, ir duomenis, reikia mažiau laidų, o elektros instaliacija išlieka nepakitusi.


Dahua Technology, pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, nuolat tobulina perdavimo technologijas ir įrenginius, atsižvelgdama į klientų taikymo scenarijus. Jos "Power over Ethernet" (PoE) 2.0 yra specialiai sukurta stebėjimo duomenų perdavimui. Tiesą sakant, visa "Dahua PoE" komutatorių serija buvo atnaujinta iki "PoE 2.0", į kurią įtrauktos tokios praktinės funkcijos kaip "PoE Watchdog", BT 90W (raudonasis prievadas), "Intelligent PoE" ir "Long Distance PoE Transmission". 2022 m. buvo pridėtos kitos pažangios funkcijos, tokios kaip "Green PoE" ir "Perpetual PoE". Ši išmaniųjų funkcijų artilerija gerokai padidina mūsų komutatorių naudingumą stebėjimo scenarijuose, todėl juos patogiau valdyti ir prižiūrėti.

Ankstesniame tinklaraštyje aptarėme, kaip pasirinkti tinkamą perdavimo įrenginį. Žinoti jūsų scenarijui tinkamas specifikacijas, atsižvelgti į jums reikalingas funkcijas, naudoti patobulintą maitinimo per Ethernet (ePoE) technologiją siekiant ekonomiškumo ir naudoti belaidį duomenų perdavimą atšiaurioje aplinkoje - tai tik keletas iš minėtų patarimų, kurie gali padėti nuspręsti, kokia perdavimo įranga tinka jūsų scenarijui. Dabar, kai jau žinote, koks perdavimo įrenginys jums labiausiai tinka, apžvelkime keletą perdavimo sprendimų, kuriuos galite įdiegti atsižvelgdami į savo faktinius reikalavimus ir poreikius.


Štai 4 "Dahua" perdavimo sprendimai, kuriuos galite apsvarstyti atsižvelgdami į savo taikymo scenarijų:


IP CCTV sprendimas


"Dahua" perdavimo produktų IP CCTV sprendimas yra svarbus tiltas, kuris sklandžiai sujungia IP kameras ir NVR įvairiuose taikomuosiuose scenarijuose, pavyzdžiui, prekybos centruose, prekybos centruose ir pan. Šis sprendimas pasižymi ne tik trimis pagrindinėmis savybėmis (atviras, standartinis, keičiamo dydžio), bet ir vieningu valdymu, PoE 2.0 maitinimo šaltiniu ir pramoninio lygio komutatoriumi, užtikrinančiu visapusišką tinklo mastelio keitimą ir patikimą produkto kokybę.


Pažangioji transporto sistema


Eismo spūstys ir kelių saugumas - tai keletas iššūkių, su kuriais kasdien susiduriama šiuolaikiniame transporte. Siekiant spręsti šią problemą, sukurta intelektinė transporto sistema arba ITS, skirta saugesniam ir efektyvesniam transportui užtikrinti, stebint ir perduodant informaciją apie kelio būklę realiuoju laiku, kad operatoriai galėtų imtis atitinkamų veiksmų įvykus netikėtam incidentui.


Be to, "Dahua" užgrūdinti (pramoniniai) komutatoriai, pasižymintys galingomis aparatinės ir programinės įrangos funkcijomis, gali užtikrinti didesnę apsaugą nuo ESD ir viršįtampių atšiaurioje lauko aplinkoje, esant plačiam darbinės temperatūros diapazonui, todėl yra idealus pasirinkimas ITS sprendimui.


Išmanusis pastato perdavimo sprendimas


Nuolat tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, vaizdo domofonai plačiai naudojami pažangiuose pastatuose. "Dahua" vaizdo domofonų sistemos užtikrina vaizdo ir balso ryšį tarp dviejų ar daugiau vietų, užtikrindamos optimalų perdavimo saugumą. Šiame sprendime naudojami "Dahua" perdavimo produktai, pasižymintys pramoniniu dizainu, pasižymi dideliu gaminių patikimumu ir ekonomiškumu.


Liftų sprendimas


Liftų saugumas yra labai svarbus pastatų savininkams, nes tai vienas iš dažniausiai naudojamų patogumų pastate. Dahua liftų sprendimas gali veiksmingai stebėti vaizdo perdavimą lifto viduje. Grįžtamąjį duomenų ryšį galima pasiekti naudojant esamą nekilnojamojo turto valdymo tinklą arba įrengiant lauko belaidį įrenginį. Šis sprendimas siūlo taikymą nuo taško iki taško, iki 500 metrų perdavimo atstumą, TDMA technologiją ir paprastą diegimą.


Išsamesnės informacijos ieškokite šiame "Dahua" perdavimo įrenginio su PoE 2.0 išpakavimo vaizdo įraše:

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį