Kaip išsirinkti geriausią lauko apsaugos kamerą

Paskelbta 2022-08-22

Norint stebėti gyvenamąsias patalpas, saugoti valstybės sienas ar stebėti miestą, lauko apsaugos kamerą šioms saugumo reikmėms reikia kruopščiai apsvarstyti. Pateikiame svarbiausias apsaugos kamerų savybes, į kurias reikia atsižvelgti, kad galėtumėte pasirinkti jūsų poreikius atitinkančią kamerą.


Ar turėčiau rinktis pigiausią lauko apsaugos kameros variantą?


Dauguma žmonių pradeda ieškoti "pigių lauko vaizdo stebėjimo kamerų" internete. Dažniausiai pasirodo rezultatai, siūlantys fiktyvias arba suklastotas kameras. To nerekomenduojama daryti dėl kelių priežasčių: Pirma, profesionalūs nusikaltėliai lengvai atskiria tikras kameras nuo netikrų. Antra, legalios lauko vaizdo stebėjimo kameros dabar yra plačiai prieinamos ir jų kaina yra prieinama. Investuoti į netikrą vaizdo stebėjimo kamerą yra rizikingas ir vargu ar vertas dėmesio sprendimas.


Vidutinės lauko apsaugos kamerų kainos


Priklausomai nuo jūsų poreikių, lauko apsaugos kamerų galima rasti už ne daugiau kaip 50 JAV dolerių ir iki kelių šimtų dolerių už kamerą. Norite padidinti savo namų saugumą? Pagrindinės išmaniosios namų lauko kameros "Amazon" parduotuvėse tokių prekių ženklų kaip "Wyze" ar "Reolink" (suderinamos su "Alexa" ar "Google Home") kaina yra apie 40-50 JAV dolerių. Lauko apsaugos kamera "Ring" kainuoja apie 100 JAV dolerių arba 200 JAV dolerių už modelį su įmontuotu apšvietimu.
 
Tokių prekės ženklų kaip "Hikvision" ar "Dahua" profesionaliam naudojimui skirtų kamerų, priklausomai nuo specifikacijų, vidutiniškai kainuoja nuo 100 iki 350 JAV dolerių. Žinoma, yra ir dar brangesnių modelių, pasižyminčių pažangesnėmis galimybėmis.


Kaip išsirinkti geriausią lauko apsaugos kamerą


Rinkdamiesi lauko apsaugos kamerą patikrinkite, ar ji turi toliau išvardytas funkcijas:
Lauko vaizdo stebėjimo kamerų reikalavimų kontrolinis sąrašas:

  1.     Kameros skiriamoji geba
  2.     Naktinis matymas (spalvotas, infraraudonųjų spindulių)
  3.     Atsparumas oro sąlygoms ir (arba) vandalizmui
  4.     Judesio aptikimo funkcija
  5.     Matymo laukas
  6.     Priartinimo objektyvas
  7.     Garsas ir dvipusis ryšys
  8.     Maitinimas
  9.     Duomenų ryšys

 

Kameros skiriamoji geba


Akivaizdus dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį lauko vaizdo apsaugos įrenginiuose, yra kameros skiriamoji geba. Kuo aukštesnė kokybė, tuo geriau bus fiksuojamos detalės. Tai būtų labai svarbu, jei vaizdo įrašai būtų reikalingi teismo ekspertizei. Jei norite peržiūrėti vaizdo kokybę ir įsivaizduoti, kaip iš tikrųjų atrodys vaizdas (pvz., aiškus ar neryškus ir kokiu atstumu), galite pasinaudoti viena iš mūsų surinktų internetinių IP kamerų skaičiuoklių.


Naktinis matomumas


Įvairios technologijos leidžia kameroms matyti tamsoje. Bendrąja prasme naudotojai turėtų nuspręsti, ar juos tenkina nespalvoti vaizdai naktį, ar jie nori turėti kamerą, galinčią net naktį rodyti spalvotus vaizdus. Skaitykite daugiau apie tai, kaip išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią naktinio matymo apsaugos kamerą.


Atsparumas oro sąlygoms ir (arba) vandalizmui


Lauko kameros yra veikiamos gamtos stichijų. Lietus, sniegas, dulkės, karštis ar bet kas kitas, priklausomai nuo to, kur gyvenate, gali jas sugadinti. Patariame patikrinti savo lauko kameros apsaugos nuo įskilimų reitingą (IP reitingą). IP reitingo kodus sudaro du pagrindiniai komponentai: apsauga nuo kietųjų dalelių (pirmasis skaičius, 0-6) ir apsauga nuo skysčių patekimo (antrasis skaičius, 0-9). Kuo didesnis skaičius, tuo labiau apsaugotas prietaisas. Daugiau informacijos galite rasti straipsnyje IP reitingai paaiškinti.


Judesio aptikimas


Kamera su judesio aptikimo funkcija gali aptikti judesį savo matymo lauke, todėl nereikia nuolat stebėti vaizdo įrašo kanalo, sutaupoma darbo jėgos, elektros energijos ir vietos saugykloje, nes įrašymas pradedamas tik esant judesiui. Trūkumas tas, kad judantys objektai, pravažiuojančių automobilių šviesos, vėjyje judančios šakos ar gyvūnai gali būti klaidingų pavojaus signalų priežastis. Spustelėkite čia, jei norite daugiau sužinoti apie įvairias judesio aptikimo technologijas.


Matymo laukas (180-360 laipsnių)


Didelėms lauko erdvėms reikia kuo platesnio matymo taško, kad būtų užtikrinta tinkama apsaugos aprėptis. Priklausomai nuo teritorijos, didelėms teritorijoms gali būti geriausias pasirinkimas "žuvies akies" objektyvas arba vieno / kelių objektyvų panoraminė kamera. Galima sumontuoti panoraminio pasukimo ir priartinimo (PTZ) kameras, kad būtų galima "panagrinėti" visą teritoriją ir priartinti vaizdą prie dominančių objektų.


Priartinantis objektyvas - taip / ne


Lauko namų apsaugos kameros neturi priartinimo objektyvo, bet turi programas, kurios siūlo skaitmeninį priartinimą. Pavyzdžiui, žiedinės kameros siūlo iki 8 kartų skaitmeninį priartinimą. Tačiau tai netiks kamerų sistemoms, kurios turi stebėti didelius atstumus, pavyzdžiui, pasienio kontrolei, uosto ir (arba) uosto stebėjimui, miesto stebėjimui, miško gaisrų stebėjimui arba didelėms automobilių stovėjimo aikštelėms ir pan. Kai kurių pirmaujančių modelių objektyvai gali turėti iki 80x priartinimo galimybes.
 
Naudotojai turėtų nepamiršti, kad priartinus objektus sumažėja matymo laukas, todėl nukenčia vaizdo skiriamoji geba. Daugiau apie tai skaitykite šiame ankstesniame "Theia Technologies" straipsnyje apie vaizdo skiriamosios gebos ir matymo lauko kompromisą.


Garsas


Ne visi fotoaparatai siūlo garso įrašą, tačiau ši funkcija gali būti vertinga. Garsas gali veikti dvipusiškai, t. y. jis gali fiksuoti tai, kas vyksta lauke, taip pat padėti savininkui bendrauti su lauke esančiais žmonėmis per garsiakalbius.


Maitinimas


Apsaugos kameroms veikti reikia elektros energijos, todėl prioritetas turėtų būti įsitikinti, kad ryšio infrastruktūra yra atspari atmosferos poveikiui ir vandalizmui. Priklausomai nuo sistemos, galite rinktis laidines, akumuliatorines arba saulės energija maitinamas kameras. Maitinimo laidai gali būti sudėtingi ir brangūs, ypač įgyvendinant didesnės apimties lauko kamerų projektus. Jei elektros energijos poreikį galima sumažinti iki minimumo, galite rinktis saulės arba akumuliatoriaus energiją arba naudoti PoE kameras, kurioms nereikia atskiro maitinimo šaltinio.


Duomenų ryšys


Ar turėtumėte rinktis laidines, ar belaides kameras? Priklauso nuo projekto tipo. Paprastesnėms instaliacijoms, pavyzdžiui, lauko namų apsaugai arba mažoms teritorijoms, galima lengvai įdiegti belaides kameras, kurios remiasi "Wi-Fi" ryšiu. Tačiau didelės apimties projektams, pavyzdžiui, miesto stebėjimo projektams, reikalingi specialūs siųstuvai. Spustelėkite nuorodą ir perskaitykite daugiau apie tinkamo tipo belaidžių sistemų, skirtų miesto stebėjimui, pasirinkimą.

Tai keletas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis lauko apsaugos kamerą. Be to, yra ir kitų funkcijų, į kurias galite atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, veido atpažinimas, padedantis atpažinti asmenis, integravimo su trečiųjų šalių įrenginiais galimybės, skirtos namų automatizavimui, ir nuotolinės peržiūros galimybė, kuri turėtų leisti pasiekti vaizdo įrašus mobiliuoju telefonu ar kitais prie interneto prijungtais įrenginiais.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį