Kiek žinote apie PTZ kameras?

Paskelbta 2022-08-16

Pan Tilt Zoom (PTZ) kameros yra naudingos, nes jos, žinoma, gali pasukti, pakreipti ir priartinti vaizdą, tačiau kai kurie modeliai taip pat turi naujoviškų funkcijų, kurios jūsų apsaugos sistemą perkelia į aukštesnį lygį. Šioje viktorinoje pasitikrinkite savo PTZ žinias.

 

Tiesa ar melas: Infraraudonųjų spindulių apšvietimas visada neveiksmingas PTZ kamerose, nes priartinimo atstumas gerokai viršija integruotos infraraudonųjų spindulių sistemos galimybes.


Netiesa. Priartinimo prioriteto režimas, kurį galima naudoti su pasirinktais "Dahua" PTZ, užtikrina optimalią IR spinduliuotės aprėptį esant bet kokiam priartinimo nustatymui. Fotoaparatas turi skirtingus integruotų IR šviestuvų rinkinius, kurie įsijungia ir išsijungia priklausomai nuo to, ar fotoaparatas veikia plačiakampiu režimu, ar priartintas. Taip užtikrinamas tolygus apšvietimas plačiu kampu ir mažesnė galia esant siauram kampui.


Tiesa ar melas: Visos tolimojo vaizdo PTZ kameros susiduria su tokiomis problemomis, kaip neryškumas, drebėjimas ir lėtas fokusavimas.


Netiesa. Dahua numatomasis fokusavimo algoritmas (PFA), kurį galima naudoti pasirinktose PTZ kamerose, pašalina šias problemas ir pagerina vaizdo aiškumą dėl greito, nuolatinio automatinio fokusavimo. PFA naudoja pažangią fokusavimo technologiją, užtikrinančią objekto atstumo reguliavimo tikslumą ir nuspėjamumą. Tai reiškia, kad skirtingai nuo tradicinių PTZ, kai vaizdas vėl sufokusuojamas, kai kamera pakeičia padėtį, kameros su PFA išlaiko fokusavimą viso priartinimo proceso metu. Pamatykite, kaip veikia PFA, čia.


Kuri funkcija valdo kameros pasukimo, pakreipimo ir priartinimo veiksmus, kad būtų galima automatiškai sekti judantį objektą?


Automatinis sekimas. Ši funkcija, kurią galima naudoti "Dahua" 5 colių ir didesnės įstrižainės AI PTZ kamerose, leidžia PTZ kamerai aptikti judantį taikinį ir automatiškai sekti jį visame kameros judėjimo diapazone. Šią funkciją galima dar labiau patobulinti PTZ įjungus IVS funkciją, kuri paskatins ją sekti taikinį, kai jis kirs tam tikrą skiriamąją sritį. Žiūrėkite automatinį sekimą šiame vaizdo įraše.


Ką reiškia EIS ir ką jis daro?


Elektroninis vaizdo stabilizavimas neutralizuoja kai kurias vibracijas ir su jomis susijusį vaizdo susiliejimą, būdingą vėjuotai aplinkai arba vietai, kur netoliese vyksta eismas. EIS užtikrina stabilesnį matymo lauką ir išplečia montavimo galimybes, nes PTZ galima montuoti ant stulpo arba kabančio pakabo, o vibracija neturi pernelyg didelės įtakos. Be to, dėl mažesnio kameros judėjimo sutaupoma duomenų srauto pralaidumo ir saugojimo vietos!


Be to, kitose PTZ kamerose taip pat yra OIS arba optinis vaizdo stabilizavimas. Šis aparatinis sprendimas nereikalauja vaizdo apkarpymo, nes vaizdams fiksuoti naudojamas viso jutiklio nuskaitymas. Jis padeda sumažinti vaizdo iškraipymus ir sukuria natūralesnius vaizdo įrašus, kurie yra gerokai geresni nei EIS.


Tiesa ar melas: turint tiek daug galimybių, tikrai sunku rasti tinkamą IP PTZ.


Netiesa. Dahua svetainėje PTZ pasirinkimo procesas tampa lengvas! Tiesiog apsilankykite mūsų svetainėje www.dahuasecurity.com ir spustelėkite skirtuką Produktas. Pasirinkimų srityje pasirinkite PTZ kameras, kad pamatytumėte "Dahua" PTZ kamerų kategorijų sąrašą. Tada galite išsirinkti tinkamą PTZ kamerą, atitinkančią jūsų stebėjimo poreikius!


Norėdami daugiau sužinoti apie visą "Dahua" IP PTZ kamerų liniją, spustelėkite čia. HDCVI PTZ kamerų ieškokite čia.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį