Įžengimas į naują pilnų spalvų erą su išmaniąja dvigubo apšvietimo technologija

Paskelbta 2022-08-11

 

Tradiciškai buvo dvi stebėjimo kamerų naudojimo tamsoje galimybės: užlieti sceną matoma šviesa arba naudoti infraraudonųjų spindulių (IR) apšvietimą, nepastebimai apšviečiant sceną, tačiau vaizdai tuomet matomi tik juodai balti.

Stebėjimo sistemos sėkmė naktį priklauso nuo tinkamo papildomo dirbtinio apšvietimo naudojimo. Reikia atsižvelgti į šiuos veiksnius: 1) ar reikalingi spalvoti vaizdai, 2) šviesos taršos poveikis ir 3) apšvietimo aprėpties atstumas.

Šilta šviesa gali būti naudojama kaip vizualinė atgrasymo priemonė, skirta kamerų stebimai vietai apšviesti, ji užtikrina bendrą apšvietimą, padedantį pėstiesiems ir vairuotojams. Ji leidžia fiksuoti spalvotus vaizdus, tačiau gali prisidėti prie vietovės šviesos taršos, kuri pastaraisiais metais kelia vis didesnį susirūpinimą.

Kita vertus, infraraudonųjų spindulių apšvietimas nesukelia jokios šviesos taršos ir užtikrina diskretišką arba slaptą apšvietimą didesniais atstumais nei balta šviesa. Infraraudonosios spinduliuotės trūkumas yra tas, kad ja galima fiksuoti tik nespalvotus vaizdus ir ją galima naudoti tik su nespalvotomis arba dienos ir nakties kameromis.


Išmanioji dvigubo apšvietimo technologija

Tačiau daugelio naudotojų poreikiams patenkinti reikia ir baltosios, ir infraraudonosios šviesos. Naudodami dvigubo apšvietimo kameras galite turėti tai, kas geriausia iš abiejų variantų. Taigi kaip užtikrinti spalvotą stebėjimą naktį, be jokių nuolatinės baltos šviesos trūkumų, pavyzdžiui, šviesos taršos?

 

Taking You Into A New Full-color Era with Smart Dual Illuminators Technology

Atsakymas - naudoti spalvotas kameras su išmaniąja dvigubo apšvietimo technologija. Šios kameros naudoja IR apšvietimą kaip numatytąjį apšvietimo sprendimą, diskretiškai stebėdamos scenas. Įvykus iš anksto nustatytiems įvykiams, dažniausiai aptikus žmogų scenoje, kamera automatiškai persijungia nuo IR apšvietimo prie baltos šviesos apšvietimo, kad būtų galima peržiūrėti spalvotus vaizdus. Kamerą taip pat galima nustatyti tik IR režimu, kai papildoma balta šviesa nereikalinga, arba tik baltos šviesos režimu, kai reikia nepertraukiamo spalvoto vaizdo naktį.

Smart-Dual-Illuminators-Technology

Pastaba: HAC kamerose IR šviestuvo ir šiltos šviesos perjungimas integruotas su AI XVR perimetro apsauga arba SMD Plus.

Be to, "Dahua" spalvotose kamerose naudojama gilaus mokymosi algoritmo technologija, leidžianti tiksliai aptikti žmogaus ar transporto priemonės taikinius, nekreipiant dėmesio į kitus objektus ar gyvūnus, užtikrinant, kad baltos šviesos apšvietimas įsijungtų tik prie dominančių taikinių, todėl išvengiama klaidingų pavojaus signalų. Išmaniųjų dvigubų šviestuvų apšvietimo režimą taip pat galima reguliuoti per DMSS programėlę vienu spustelėjimu, todėl naudotojai gali nuotoliniu būdu valdyti ir peržiūrėti stebimą sceną iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu.

 

Apšvietimo nustatymai DMSS programėlėje


Kiti svarbiausi "Dahua" spalvotų kamerų su išmaniąja dvigubo apšvietimo technologija ypatumai:

- SMD Plus. Išmanusis judesio aptikimas, kuriame įdiegtas gilaus mokymosi algoritmas, sutelkia dėmesį į žmonių ir transporto priemonių aptikimą, filtruodamas galimus klaidingus pavojaus signalus.

- Perimetro apsauga. Ši technologija gali tiksliai atpažinti žmonių ir transporto priemonių taikinius. Riboto naudojimo zonose, pavyzdžiui, pėsčiųjų zonose ir automobilių stovėjimo aikštelėse, galima gerokai sumažinti klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia nereikšmingi objektai, skaičių.

- Greita paieška. Vartotojai gali išskirti ir klasifikuoti žmonių ir transporto priemonių taikinius iš didžiulio kiekio vaizdo duomenų, todėl galutiniams naudotojams lengviau atsekti ir analizuoti duomenų istoriją

- Išmanusis kodekas. Dahua išmaniojo kodeko technologija užtikrina didesnį efektyvumą nei H.265 ir H.264 suspaudimas, todėl užtikrinama aukšta vaizdo kokybė, kartu sumažinant saugojimo ir perdavimo sąnaudas.

Naudojant išmaniąją dvigubo apšvietimo technologiją, "Dahua" nespalvota kamera tinka naudoti pagal scenarijus, pavyzdžiui, verslo parkuose, mažmeninės prekybos parduotuvėse, mokyklose, ligoninėse ir lauko parkuose.


1 pavyzdys: Gyvenamosios patalpos

Nusikaltimai dažnai įvykdomi naktį, todėl stebėjimo sistema turi gebėti fiksuoti spalvotus įvykių vaizdus, kad juos būtų galima tirti ir naudoti kaip įrodymus. Tam reikalinga balta šviesa, tačiau nuolatinis baltos šviesos naudojimas gali trukdyti kitiems gyventojams. Išmaniosios dvigubo apšvietimo kameros bus optimalus šios problemos sprendimas.


2 pavyzdys: Lauko parkas

Nuolatinis baltos šviesos apšvietimas gali trikdyti aplinką ir sukelti šviesos taršą, tačiau be jo negalima užfiksuoti aiškių spalvotų įvykių vaizdų tamsiu paros metu. Naudojant "Dahua" išmaniąją kamerą su dvigubu apšvietimu galima matyti objektus visomis spalvomis, išvengiant nuolatinio baltos šviesos apšvietimo.

Akivaizdu, kad naudodami išmaniąją dvigubo apšvietimo technologiją, galime turėti visus privalumus. Ši technologija suteikia lankstų sprendimą naudotojams, kuriems reikia tinkamo apšvietimo tinkamu laiku, kiekvieno incidento atveju.

Jei praleidote "Dahua" išmaniosios dvigubo apšvietimo technologijos "Full-color Smart Dual Illuminators Technology" pristatymą internete, vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį