"Costex Tractor Parts" naujoji būstinė įdiegė visą "Dahua" apsaugos sistemą

Paskelbta 2022-07-26

"Costex Tractor Parts" iš Majamio, Floridos valstijoje, jau keturiasdešimt metų platina "Caterpillar" ir "Komatsu" sunkiosios technikos atsargines dalis ir variklius.

Rengdamiesi statyti naują 350 000 kvadratinių pėdų ploto būstinę Majamyje, Floridos valstijoje, jie žinojo, kad jiems reikia modernios apsaugos sistemos, kuri būtų suprojektuota, įdiegta ir sukonfigūruota specialiai šiam objektui.

Ji sudarė sutartį su saugos ir telekomunikacijų diegimo įmone "E.G. Telecommunications & Technologies", kuri įdiegė visą "Dahua" apsaugos sprendimą, kuris buvo keičiamo dydžio, paprastas naudoti ir patikimas.

Iššūkiai

Prieš pradedant statybas, Evaristo Galvezas, "E.G. Telecommunications & Technology" (EGT&T) įkūrėjas ir prezidentas, parengė naujos apsaugos sistemos projektą. Dėl didžiulės objekto kvadratūros, kurią sudaro biurai, sandėlis ir automobilių stovėjimo aikštelė, jis nusprendė naudoti šviesolaidinį kabelį.

"Sistema tokia didžiulė, kad turėjau ją suprojektuoti naudodamas šviesolaidį - reikėjo, kad ji apimtų 600-800 pėdų atstumą", - paaiškino jis. "Galiausiai įrengėme 20 000 pėdų šviesolaidžio."

Dar vienas tokio didelio pastato poveikis buvo tas, kad nors reikėjo daug kamerų aprėpties, "Costex" norėjo, kad kiekvieno padalinio vadovai galėtų pasiekti tik tas kameras, kurios aprėpia jų padalinius. Kartu "Costex" savininkas ir generalinis direktorius norėjo, kad prie visų kamerų būtų galima prieiti iš jo biuro.

Be to, "Costex" norėjo įdiegti sistemą, kurią būtų galima išplėsti - augant įmonei, jie norėjo turėti galimybę lengvai pridėti daugiau kamerų ir saugojimo įrenginių ir sklandžiai juos integruoti į esamą sistemą.

Sprendimas

"Dahua" jau anksčiau bendradarbiavo su EGT&T ir tapo pirmuoju pasirinkimu šiam projektui dėl aukštos kokybės produktų, ekonomiškos kainos ir patikimumo.

Suprojektavęs sistemą, Galvezas kreipėsi į Luisą Gomezą ir Gregą Larsoną iš "Dahua Technology USA", kad šie pateiktų rekomendacijas dėl produktų. Jie ne tik patarė, kokie įrenginiai geriausiai tiktų darbui, bet ir kartu su juo apsilankė "Costex", kur atliko produktų demonstracines versijas, ir galėjo pasiūlyti dvikalbę pagalbą anglų-ispanų kalbomis.

Galiausiai Galvezas įdiegė visą "Dahua" sistemą, įskaitant 190 IP kamerų, įrašymo įrenginius su 256 įrašymo kanalais, skaitmeninės stebėjimo sistemos (DSS) serverį (DHI-DSS4004-S2), išplėstinį vaizdo serverį (EVS) (DHI-EVS5016S-R) ir trylika komutatorių su 16 prievadų (DH-LR2218-16ET-240) arba 24 prievadais (DH-LR2226-24ET-360).

Šie perdavimo įrenginiai yra antrojo lygmens, valdomi, PoE komutatoriai, turintys du 1000 bazinių jungiamųjų prievadų ir du 10/100/1000 bazinių T prievadų prievadus, suderinamus su šviesolaidžiu arba Cat5e/6. Šiuos komutatorius "Galvez" pasirinko dėl jų šviesolaidžio galimybių ir nesudėtingos integracijos: jie integruojami į žiniatinklio valdymo portalą, kad būtų lengva prižiūrėti sistemą, o funkcija "Discovery" leidžia komutatoriams greitai ir automatiškai aptikti kameras ir įrašymo įrenginius.

Dahua DSS Express suteikė "Costex" vadovams prieigą, kurios jiems reikėjo konkrečių skyrių valdymui. "Galėjome suteikti devynias klientų stotis, kurių kiekviena turėjo galimybę pasiekti apie 20-30 kamerų, apimančių jų skyrių, ir neprieiti prie kitų skyrių kamerų", - paaiškino Gomezas. "Kiekvienas vadybininkas turėjo prieigą prie savo biuro kamerų 50 colių televizoriuje, prie kurio buvo prijungtas kliento kompiuteris. Tuo pat metu "Costex" generalinis direktorius savo biure buvo įrengtas taip, kad galėjo gauti filmuotą medžiagą iš bet kurios kameros."

DSS platforma leis "Costex" naudotis nutolusiomis vietomis iš pagrindinės buveinės, nes jų plotas didėja - "Costex" planuoja plėstis į dar du pastatus ir jau prideda daugiau kamerų. Turint beveik 200 kamerų, labai svarbios saugojimo galimybės ir patikimumas. Bendras saugyklos poreikis bus daugiau nei 240 TB. Atsižvelgdama į "Dahua" rekomendaciją, "Galvez" prie sistemos pridėjo 16 HDD EVS (DHI-EVS5016S-R), kad būtų užtikrintas dubliavimas.

"Tai suteikė "Costex" rezervinę įrašymo sistemą", - sakė Gomezas. "Jei kas nors nutiktų kuriam nors iš NVR ar pagrindiniam kompiuteriui, jie galėtų toliau įrašinėti."

32 kanalų NVR (DHI-NVR6A08-32-4KS2), kurių kiekvienas turi 24 TB integruotą atmintį ir gali įrašyti iki 4K raiškos vaizdą, kietieji diskai taip pat turi visišką dubliavimą. Gomezas pabrėžė šios konfigūracijos svarbą: "Jei sugadinamas vienas NVR, prarandamos tik 32 kameros. Užtikrinome, kad kiekvienas įrašymo įrenginys gautų įvestis iš kelių skyrių kamerų, todėl sugedus NVR, "Costex" niekada neprarastų visos vieno skyriaus filmuotos medžiagos."

Rezultatai

"Kai įmonė suteikia trejų metų garantiją pakeitimui ir dar dvejų metų garantiją remontui, vadinasi, ja galima pasikliauti", - pastebėjo Galvezas.

"Vertinu paramą, kurią gaunu iš "Dahua", - sakė Galvezas. "Jie atvyko su manimi į pastatą, kai pradėjau dirbti su sandoriu - jų gyvas demonstravimas buvo labai svarbus. Rengdami projekto specifikaciją galite viską surašyti ant popieriaus, bet žmonės nori matyti realybę. "Dahua" atvyko su demonstracine sistema, ir "Costex" viską pamatė."

"Nuo pat pradžių džiaugėmės, kad galėsime dalyvauti", - prisiminė Larsonas. "Viskas pastate - nuo šviesos jungiklių iki kamerų vietos - buvo labai apgalvotai suplanuota. Bendrovės "Costex" vadovų komanda labai detaliai žinojo viską, kas toje vietoje vyksta, o mes norėjome sukurti patikimą sistemą, kuri atitiktų sudėtingus poreikius ir kartu būtų paprasta naudoti."

Bendrovė "Costex" iš karto pastebėjo naujosios "Dahua" sistemos naudą. Statant jų naują sandėlį, sudužo langas. Naudodamiesi NVR išmaniosios paieškos funkcija, jie galėjo efektyviai ištraukti incidentą iš trijų dienų filmuotos medžiagos ir įrodyti, kad langas sudužo savaime - o tada pareikalauti jam suteikti garantiją. Jie taip pat užfiksavo žalą padariusį statybininką ir pasidalijo incidentu su statybų bendrove.

"Viskas veikė puikiai, o sistema yra patikima. "Dahua" mums čia teikia puikią pagalbą: ne vėliau kaip per 24 valandas galime sutvarkyti bet ką, kas susiję su kameromis", - pastebėjo Galvezas.

Galvezas pranešė, kad "Costex" buvo patenkinta "Dahua" sprendimu - nuo galimybės priskirti prieigą prie kamerų konkretiems naudotojams, žinojimo, kad vaizdo duomenys yra dvigubai atsarginės kopijos, iki galimybės lengvai išplėsti sistemą.

"Costex" liko patenkinta ir EGT&T: jie įteikė bendrovei sertifikatą, kuriuo pripažįstamas išskirtinis jų darbas. "Atsidėkodama už vertingą indėlį statant "Costex Tractor Parts" būstinę", - rašoma jame. "Dėkojame, kad padėjote įgyvendinti mūsų svajonę."

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5449Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį