DAHUA: Suderintos radaro ir vaizdo aptikimo sistemos pakelia perimetro apsaugą į naują lygį

Paskelbta 2022-06-23


Tradicinės perimetro įsilaužimo aptikimo sistemos (PIDS) gali būti veiksmingos, tačiau kiekviena technologija turi ir trūkumų.  Įkastų kabelių ir tvorų aptikimo sistemų įrengimas yra palyginti brangus, be to, jos gali būti klaidingai teigiamos arba klaidingai neigiamos. Net ir kameromis pagrįstos perimetro apsaugos sistemos gali nukentėti dėl nepalankių aplinkos sąlygų, pavyzdžiui, didelių vandens telkinių, sniego, rūko ir smarkaus lietaus. Be to, kai kurios kamerų sistemos gali būti pažeidžiamos dėl mažų gyvūnų, lapų ir svyrančių šakų sukeliamų klaidingų pavojaus signalų.


Dahua kombinuotos radaro ir vaizdo įsilaužimo aptikimo sistemos, oficialiai vadinamos radarinės perimetro apsaugos sprendimu, įveikia daugelį šių problemų. Radaras (radijo aptikimo ir nuotolio nustatymo sistema) naudoja radijo bangas, kad nustatytų atstumą, kampą ir objektų greitį jo atžvilgiu. Jį sudaro elektromagnetines bangas skleidžiantis siųstuvas, imtuvas ir procesorius. Radijo bangos iš siųstuvo atsispindi nuo objekto ir grįžta į imtuvą, pateikdamos informaciją apie objekto buvimo vietą ir greitį.


Daugiamatė apsauga


"Dahua" radarinės perimetro apsaugos sprendimas yra "daugiamatis" sprendimas. Pirmasis "matmuo" yra apsaugos radaras, kuris naudojamas stebėti taikinius stebimoje teritorijoje. Aptikus objektą, radaras gali sekti taikinį, gauti duomenis apie jo greitį, kryptį ir atstumą. Antrasis "matmuo" - didelės skiriamosios gebos ir pažangus vaizdo įrašas.


Iš esmės radaras aptinka judantį objektą, o kamera pateikia vaizdo įrašą, patvirtinantį aptikimo faktą, todėl valdymo patalpos operatoriai gali gauti išsamų aptikto objekto vaizdą, sekdami ir priartindami taikinį. Tam tikriems taikymo scenarijams, pavyzdžiui, miško teritorijoms, ežerams ir upėms bei vandens rezervuarams, galima pridėti trečiąjį termovizoriaus "matmenį".


Radarinio perimetro apsaugos sprendimo privalumai:


- Veikimas visą parą dieną ir naktį, net esant nepalankioms oro sąlygoms

- Didelis aptikimo tikslumas ir labai mažas klaidingų pavojaus signalų skaičius

- Didelė ir plati aptikimo teritorija

- Aktyvus taikinio aptikimas

- Išmanusis priekinis valdymas, palaikantis "Dahua" kelių PTZ kamerų susiejimą su vienu radaru arba kelių radarų susiejimą su vienu PTZ

- Centralizuotas kombinuotos radarų ir vaizdo stebėjimo sistemos konfigūravimas ir valdymas "Dahua" DSS Pro platformoje


Sistemos tipai


Tik radaro sistema: Tai tinkamiausia, kai reikia aptikti tik perimetro kirtimą, ypač tais atvejais, kai dažnai kertamas perimetras.


Radaras su keliais PTZ: Kelios PTZ kameros gali būti naudojamos vienu metu radaro stebimoje zonoje, kad būtų galima atlikti susiejimo užduotis. Radaras paskirsto kameros valdymą pagal taikinio, patenkančio į stebimą zoną, greitį ir atstumą.


Keli radarai su vienu PTZ: trys arba keturi radarai integruojami į 360 laipsnių zoną, sujungtą su viena PTZ kamera, kad būtų galima realizuoti viską, kas aptikta, ir taip sutaupyti kelių kamerų įrengimo išlaidas.


Dahua radarų perimetro apsaugos sprendimas ypač veiksmingas stebint dideles teritorijas, kuriose vykdoma daugybė veiklų, pavyzdžiui, vandens kelius, ypatingos svarbos nacionalinės infrastruktūros objektus, kelių juostų kelių sistemas ir dideles aukštos klasės vietas, pavyzdžiui, kurortus ir parkus.


Išvada


Kaip matyti, radarą pridėjus prie vaizdo technologijos, sukuriama galinga aptikimo ir stebėjimo priemonė, kuri yra didesnė nei jos dalių suma. Tokių sistemų naudotojai galės būti tikri, kad turi geriausią sprendimą, kaip apsaugoti savo objektus nuo nepageidaujamų įsibrovimų ir veiklos.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5420Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį