Kas naujo "Dahua WizSense" sistemoje šiais metais?

Paskelbta 2022-06-16

Išmani. Paprasta. Įtraukianti. Tai yra pagrindinė "Dahua WizSense", "Dahua" sukurtos plataus spektro dirbtinio intelekto produktų serijos, vertė. Vadovaudamasi šiais principais, "Dahua" nuolat kūrė papildomas dirbtinio intelekto funkcijas, kad klientams būtų užtikrintas tikslus aptikimas, greita taikinio paieška, supaprastintas valdymas ir visapusiški dirbtinio intelekto produktai. Norėdami daugiau papasakoti apie naujausius šių metų "WizSense" atnaujinimus, pakalbinome "Dahua" produktų direktorių Eadeną Xie.


Sveiki, pone Xie! Ar galite trumpai paaiškinti, kas yra "WizSense" ir kokios yra pagrindinės jos taikymo sritys?


"WizSense" yra įvairių dirbtinio intelekto produktų ir sprendimų serija, apimanti IPC, PTZ, NVR ir XVR. Jame naudojamas nepriklausomas AI lustas ir gilaus mokymosi algoritmas, kad būtų galima sutelkti dėmesį į žmogų ir transporto priemonę ir išplėsti AI galimybes, susijusias su vaizdu, srautiniu duomenų perdavimu, paieška ir kt. "WizSense" daugiausia naudojama mažoms ir vidutinėms įmonėms, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos įmonėms, mokykloms ir viloms. Dėl jos vaizdo stebėjimas tampa išmanus, paprastas ir visa apimantis.


Kuo "Dahua WizSense" yra unikali, palyginti su kitais panašiais rinkoje esančiais sprendimais?


Kaip visi žinome, klaidingi stebėjimo sistemos pavojaus signalai labai erzina. Dahua dirbtinio intelekto kameros sutelkia dėmesį į žmonių ir transporto priemonių taikinius, o tai išplečia SMD (išmaniojo judesio aptikimo) taikymo sritis. SMD taikymų poreikis tampa vis įvairesnis, o reikalavimai, priklausomai nuo kiekvieno scenarijaus, vis didesni. Dahua į SMD 4.0 integravo naujausią gilaus mokymosi algoritmą, kuris padeda sumažinti klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia maži ir dideli gyvūnai, skaičių.


Be to, naujai pridėta "Quick Pick" technologija integruoja IP kameras su dirbtinio intelekto NVR, kad būtų pasiekta žmogaus ir transporto priemonės paieška pagal dirbtinio intelekto algoritmą. Tai labai taupo darbo sąnaudas ir padidina rezultatų tikslumą, palyginti su rankiniu SMD įvykių tikrinimu. Pavyzdžiui, stebėjimo ekrane aptikus įtartiną objektą, tą pačią dieną naudodami "Quick Pick" galite greitai gauti atitinkamą vaizdo įrašą ir toliau pagal vaizdo įrašą nustatyti dominančio objekto buvimo vietą, taip gerokai sumažindami paieškos etapų skaičių ir sutaupydami brangaus laiko.


Kas skatina "Dahua WizSense" plėtrą?


Yra du pagrindiniai "WizSense" produkto varikliai. Pirmasis yra dirbtinio intelekto algoritmas ir technologijų evoliucija. Nuolat tobulėjant dirbtinio intelekto technologijoms, sukurta daugiau išplėstinių dirbtinio intelekto funkcijų - nuo žmogaus ir transporto priemonės aptikimo iki gyvūnų išskyrimo aptikimo, taip pat išmanusis bitų srautas, leidžiantis taupyti saugojimo sąnaudas. Tokie išmanūs produktai kaip "WizSense", kurie dabar siūlo "Quick Pick" ir AI SSA, spartina AI technologijos naudą ir plėtrą ir leidžia daugiau žmonių patirti AI teikiamą patogumą.


Antrasis aspektas - nuolatinis klientų poreikis produktams, kurie siūlo daugiau naujų funkcijų ir geresnę naudotojo patirtį. Kaip ir gaminių raiškos raida nuo 720p iki 4K ir 8K, taip ir vartotojų reikalavimai gaminių tikslumui, išplėstoms funkcijoms ir operatyvumui taip pat keitėsi.


Kalbant apie naujas funkcijas, kokios yra naujos šių metų "Dahua WizSense" funkcijos?


Žinoma. Mes įdiegėme 2 pagrindinius "WizSense" patobulinimus. Pirma, "Quick Pick" technologiją, kuri leidžia atlikti paiešką pagal drabužių ir transporto priemonės spalvos išskyrimą ir palyginimą su mūsų duomenų bazėje esančiais duomenimis. Kaip jau minėjau anksčiau, ši funkcija gerokai susiaurina paieškos rezultatus, kad būtų galima rasti dominančio objekto filmuotą medžiagą. Ją galima taikyti įvairiuose scenarijuose, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėse ir prekybos centruose, siekiant greitai surasti žmogaus ir (arba) transporto priemonės taikinį arba atsekti įtariamojo judėjimo kelią įvykio metu ir po jo.


Antroji funkcija - dirbtinio intelekto scenos savarankiškas prisitaikymas arba AI SSA. Ji naudoja gilaus mokymosi algoritmą, kad nustatytų įvairias specifines scenas (pvz., lietų, rūką, foninį apšvietimą, silpną šviesą, mirgėjimą) ir atitinkamai sureguliuotų vaizdo parametrus, kad būtų užtikrinta geriausia vaizdo kokybė. Jį galima taikyti lauko scenarijuose, kai dažnai keičiasi oras ir apšvietimas. Nereikia konfigūruoti vaizdo parametrų po vieną, todėl taupomas laikas ir darbo sąnaudos.


Norėdami daugiau sužinoti apie šias dvi naujas funkcijas, peržiūrėkite šį demonstracinį vaizdo įrašą:

Kokią vertę šios naujos funkcijos suteikia klientams ir sistemų integratoriams?


Po įvykio įtariamųjų ir įrodymų paieška didžiuliame kiekyje stebėjimo vaizdo įrašų kainuoja daug laiko ir pastangų. Naudojant "WizSense" IP kamerą ir "Dahua AI NVR", "Quick Pick" technologija gali padėti naudotojams lengvai ieškoti ir atrinkti žmonių ir transporto priemonių taikinius iš SMD įvykio vaizdo įrašų, nustatant prioritetą didžiausiems atitikmenims ir sutrumpinant paieškos laiką. Ši funkcija galima tik tada, kai "WizSense IPC" prijungta prie "Dahua AI NVR". Sistemos integratoriams ši funkcija sujungia IPC ir NVR į sisteminį sprendimą, kuriuo galima pasiekti didesnę ilgalaikę vertę.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį