"Dahua Technology" pristato naują spalvotų išmaniųjų dvigubo apšvietimo kamerų seriją

Paskelbta 2022-06-14


 

Hangdžou, Kinija / 2022 m. birželio 14 d. - "Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, oficialiai pristatė spalvotų išmaniųjų dvigubo apšvietimo kamerų seriją "Full-color Smart Duall Illuminators Camera Series" per savo 2022 m. internetinį pristatymą. Naujojoje "Full-color" serijoje integruoti du šviestuvai - šiltos šviesos ir infraraudonųjų spindulių - su trimis papildomos šviesos režimais, kad būtų galima gauti aiškius ir ryškius pilnos spalvos vaizdus, išvengiant nuolatinio šiltos šviesos naudojimo, todėl tai yra lankstus sprendimas įvairiems naktinio ir prasto apšvietimo stebėjimo scenarijams.

"Nusikaltimai dažnai įvykdomi naktį, todėl stebėjimo sistema turi gebėti užfiksuoti spalvotus įvykių vaizdus kaip įrodymus tyrimui. Tam būtina šilta šviesa, tačiau nuolatinis šiltos šviesos naudojimas gali trukdyti kitiems gyventojams. Todėl sukūrėme spalvotą išmaniąją dvigubo apšvietimo kamerą, su kuria naudotojai gali turėti tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių", - sakė "Dahua Technology" IP kamerų produktų direktorius Eadenas Xie.


Naudodama gilaus mokymosi algoritmą, kad tiksliai aptiktų taikinius, "Dahua Full-color Smart Dual Illuminators Camera" gali išmaniai perjungti IR režimą, kai scenoje nėra taikinio, ir pilnos spalvos režimą, kai aptiktas taikinys. Tai leidžia naudotojams įrašyti nespalvotus įvykius nesukeliant šviesos taršos. Be to, "Smart Dual Illuminators" apšvietimo režimą vienu spustelėjimu galima reguliuoti ir DMSS programėlėje, todėl naudotojai gali nuotoliniu būdu valdyti įrenginį, peržiūrėti stebimą sceną ir laiku gauti pavojaus pranešimus bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.


Dėl savo gilaus mokymosi algoritmų naujoji "Full-color Smart Dual Illuminators" kamera taip pat palaiko dirbtinio intelekto programas, tokias kaip "SMD Plus", "Perimetro apsauga" ir "Greita paieška", todėl naudotojams lengviau sutelkti dėmesį į realias grėsmes. Be to, jos "Smart Codec" technologija užtikrina mažesnę duomenų perdavimo spartą ir padeda sumažinti saugojimo išlaidas.


Ši serija idealiai tinka toms programoms, kuriose reikalingi nespalvoti vaizdo įrašai, bet nereikia nuolat naudoti šiltos šviesos, pavyzdžiui, gyvenamosiose zonose, vilose, mažmeninės prekybos parduotuvėse, mokyklose, ligoninėse, parkuose ir pan. Ji taip pat tinka patalpų scenarijams (pvz., koridoriams ir prieškambariams), kur apšvietimas nepakankamas, ir kitiems scenarijams, kur reikalinga nuolatinė šilta šviesa, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėms ir gatvėms.


Ateityje "Dahua Smart Dual Illuminators" IP kamerose bus įdiegta apšvietimo pagal tvarkaraštį funkcija. Ši funkcija leidžia nustatyti skirtingus apšvietimo režimus pagal skirtingus laiko intervalus, kad vartotojas galėtų pritaikyti savo apsaugos planą.


*Produkto pateikimo rinkai data gali skirtis priklausomai nuo šalies.

https://www.eurodigital.lt/Dahua

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį