Sutrikdyta valčių saugumo rinka

Paskelbta 2022-06-13

 

Bendrovė "Marine Energy Systems" (MES) daugiausia dėmesio skiria tylių, neteršiančių aplinkos ir atsinaujinančių energijos šaltinių tiekimui jūrų sektoriuje. Bendrovė garsėja tuo, kad dirba tik su patikimomis, ilgametę patirtį turinčiomis įmonėmis. Turėdama visoje Jungtinėje Karalystėje veikiantį apmokytų kvalifikuotų specialistų tinklą, "Marine Energy Systems" gali aptarnauti visą Jungtinę Karalystę. O vienas iš klientų reikalavimų, su kuriais vis dažniau susiduria MES inžinieriai, yra išmanioji saugumo sistema laive.


 
Iššūkis

Saugumo problemos būdingos 2 iš 3 laivų savininkų. Ir šis nemažas poreikis susiduria su pasirinkimo stoka, kai reikia įsigyti apsaugos įrangą. Nepriklausomai nuo laivo dydžio, savininkai turi rinktis, ar išleisti daugiau kaip 5-6 tūkst. svarų sterlingų specializuotai sistemai, ar pritaikyti automobilio / motociklo signalizacijos sistemą. Pastarasis variantas yra gana sudėtingas, nes tikimasi, kad navigacija, pagrindiniai laivo rodikliai, valdymo ir apsaugos priemonės bus pasiekiamos skaitmeniniame prietaisų skydelyje ir išmaniajame telefone - bet kur ir bet kada.
 
Bendrovė "Marine Energy Systems" dirba su dideliais šio sektoriaus žaidėjais ir klientais, įskaitant gerai žinomą prabangių superjachtų gamintoją "Sunseeker" ir daugelį kitų.
 
MES pateikė prašymą tiekti laivams apsaugos sistemą, kuri būtų suderinama su jachtose esančia programine įranga. Sistema turėtų:
 

 •     palaikyti mobilųjį ryšį
 •     turėti mobiliąją programėlę, kuria būtų galima pranešti apie pavojaus signalus
 •     būti lengvai įdiegiama
 •     atrodyti elegantiškai, kad tiktų prie prabangaus interjero

 


Sprendimas

Išbandę "Ajax" įrenginius, "Marine Energy Systems" inžinieriai įvertino tai, kad sistemos diegimas buvo nesudėtingas. Visi detektoriai turi "SmartBracket" plokštes - nereikia ardyti korpuso. Norėdamas prijungti detektorių prie sistemos, inžinierius tiesiog nuskaito QR kodą naudodamasis "Ajax" programėle, ir prietaisas yra paruoštas konfigūravimui. Sistemos parametrus ir detektoriaus konfigūravimą galima atlikti iš darbalaukio arba mobiliosios programėlės. Ši sistemos funkcija padeda "Marine Energy Systems" teikti nuotolinę techninę pagalbą per visą laivo gyvavimo ciklą.
 
Akumuliatoriaus maitinimas tapo dar vienu praktiniu aspektu. Belaidžiams įrenginiams visiškai nereikia maitinimo iš laivo. Savo ruožtu "Ajax" valdymo skydai - koncentratoriai - gali būti prijungti prie laive esančios elektros energijos per 6 V maitinimo bloką. Atsarginės baterijos ir mažas energijos suvartojimas užtikrina ilgalaikę apsaugą be papildomos priežiūros. Priklausomai nuo modelio, šakotuvai palaiko 2G/3G/4G SIM korteles ir "Wi-Fi" ryšį, užtikrinantį stabilų ryšį - nereikia pirkti ir montuoti papildomų ryšio modulių.
 
Norint integruoti apsaugos sistemos valdymą su laivų programine įranga, "Ajax" suteikia inžinieriams Enterprise API. Ši API leidžia atvaizduoti apsaugos informaciją taip, kaip ji pateikiama "Ajax" programose:
 

 •     Sistemos nustatymai ir įrenginių konfigūracija
 •     Saugumo grupių informacija
 •     sistemos naudotojus ir jų teises
 •     Įvykių srautas
 •     Saugumo režimai
 •     Maitinimo būsenos
 •     Stebėjimo kamerų srautai

 
"Matau čia didžiulę galimybę. Dirbame su įvairiomis laivų statyklomis, statančiomis pramoginius, komercinius ir tarnybinius laivus, ir visoms joms reikia tam tikro saugumo sprendimo. Turėdamas 25 metų patirtį laivų pramonėje, manau, kad "Ajax" yra didelis šuolis į priekį, leidžiantis mums kurti sudėtingas sistemas, kurios tarnaus mūsų klientams visame pasaulyje", - sakė "Marine Energy Systems" operacijų vadovas Lee Smithas.

https://customers.ajax.systems/uk-yachts

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ajax-ismanioji-saugumo-sistema.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5509Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį