ZKBio CVSecurity: "Viskas viename" platforma, skirta įvairiems naudotojų saugumo poreikiams tenkinti

Paskelbta 2022-06-06

ZKTeco "ZKBio CVSecurity" yra "viskas viename" internetinė saugumo platforma, kuri gali padėti patenkinti įvairius naudotojų saugumo poreikius. Šiame straipsnyje aptariama, kas tai yra ir ką ji gali padėti naudotojams.
 
Galutiniams naudotojams saugumas yra labai svarbus. Projektuose su keliais įėjimo taškais apsaugos operatoriai turi prižiūrėti, kas įeina pro pagrindinį įėjimą, kas naudojasi liftais ir kas įvažiuoja į automobilių stovėjimo aikštelę. Tačiau operatoriams dažnai kelia problemų saugumo sistemos, kurios yra neintegruotos ir veikia atskirai.
 
"Yra daug scenarijų, kai sistema yra izoliuota: Pavyzdžiui, yra daug apsaugos posistemių, tokių kaip prieigos kontrolė, automobilių stovėjimo aikštelė ir išmanioji vaizdo analizė, o duomenų negalima sujungti", - sakė Raymond So, "ZKTeco Group" pasaulinės rinkodaros vadovas. "Problema taip pat yra žemas intelekto lygis, dėl kurio reagavimas į nenuspėjamą pavojų vėluoja. Duomenys yra išsklaidyti, o valdymo efektyvumas mažas".


 
Į pagalbą ateina "ZKBio CVSecurity

 
Bendrovė "ZKTeco" yra viena iš pagrindinių saugumo srities dalyvių, turinti didelę patirtį biometrinių duomenų, prieigos kontrolės ir vaizdo stebėjimo srityse. Bendrovė minėtus iššūkius sprendžia su "ZKBio CVSecurity" - "viskas viename" internetine integruota saugumo platforma, kuri veiksmingai sprendžia saugumo operatorių skaudulius naudodama šias funkcijas:
 

 •     Keli moduliai: personalo, laiko ir lankomumo, prieigos kontrolės, lankytojų valdymo, automobilių stovėjimo aikštelių, liftų valdymo, "FaceKiosk", išmaniojo vaizdo valdymo, kaukės ir temperatūros aptikimo bei patruliavimo, kurie apima visas galutinio vartotojo objekto apsaugos sritis;

 •     Galimybė apibendrinti visus duomenis ir pateikti juos vaizdiniame prietaisų skydelyje, kad vadovams būtų lengviau priimti sprendimus;
 •     Kompiuterinės regos technologija ir išmaniosios analizės programos, kurios yra visiškai integruotos, kad būtų galima iš anksto tinkamai įspėti, greitai reaguoti į incidentus ir tiksliai patikrinti po įvykio, užtikrinant veiksmingesnę žmonių, transporto priemonių ir objektų apsaugą.

     

 

 • Kompiuterinė regimybė iš tiesų yra "ZKBio CVSecurity", turinčios įvairių išmaniųjų vaizdo funkcijų, skiriamasis bruožas. Ypač išsiskiria šios:

 

 • Personalo kontrolė: Personalo kontrolė vykdoma prie įėjimo ir išėjimo arba pagrindinėse zonose. Vaizdo duomenų lentoje realiuoju laiku matomi darbuotojai, nepažįstami asmenys ir "užblokuotas" personalas; nustačius įtartinus asmenis arba "užblokuotą" personalą, platforma sutelkia dėmesį į mirksintį logotipą, kad primintų apsaugos darbuotojams greitai reaguoti.

 

 • "Tailgating" aptikimas: Asmeniui įėjus arba išėjus iš įeigos kontrolės arba vartų, išmanioji kamera arba "Intelligent Video Analytics Edge" užfiksuoja ir identifikuoja asmenį, o tada patikrina, ar asmuo turi atitikties įrašą prie įeigos kontrolės arba vartų. Jei įrašo nėra, tai reiškia, kad asmuo praėjo iš paskos arba neįprastai, o apsaugos darbuotojai gali laiku sureaguoti į neįprastas situacijas.

 
Be to, "ZKBio CVSecurity" turi papildomų funkcijų, užtikrinančių galutinio naudotojo organizacijos saugumą, efektyvumą ir veiklos tęstinumą. Tarp jų yra šios:

 •     žiniatinkliu pagrįsta "viskas viename" saugumo platforma: Vartotojai gali prisijungti prie centralizuotos sistemos bet kurioje vietoje naudodami savo interneto naršyklę ir nuotoliniu būdu valdyti tūkstančius atskirų terminalų ir valdiklių plačiajame tinkle (WAN).
 •     Glaudžiai integruota su "ZKBioHA": "ZKBioHA" yra didelio prieinamumo sprendimas įmonėms, užtikrinantis profesionalią verslo duomenų sinchronizaciją realiuoju laiku ir verslo tęstinumo apsaugą klientams.
 •     Išmaniosios scenos funkcijos, leidžiančios atlikti taikinių paiešką, nepažįstamųjų paiešką, nustatyti personalo trajektoriją, skaičiuoti žmones, tikrinti lankomumą ir apsaugoti perimetrą.
 •     Duomenų saugumas: Duomenų apsauga: "ZKBio CVSecurity" užtikrina itin saugų bendravimą kompiuterių tinkle naudojant HTTPS ir padidina saugumą naudodama TLS1.2, RSA2048 ir AE256 protokolus.
 •     Automatinis pranešimas: Sukurtas el. pašto serveris, sistema gali automatiškai siųsti el. pašto, "WhatsApp", "Line", "Amazon SNS" ir SMS pranešimus nurodytiems gavėjams.
 •     Operacijų žurnalas: Ši funkcija leidžia naudotojams patikrinti, kas atliko kiekvieną operaciją, kada ji buvo atlikta, kas buvo atlikta ir kur ji buvo atlikta.
 •     RESTful API, skirta trečiųjų šalių integracijai: "ZKBio CVSecurity" galima integruoti su daugeliu trečiųjų šalių programinės įrangos programų.
 •     Pavojaus centras: Įrengtas aliarmo centras, kuriame galima peržiūrėti visus veido, transporto priemonių, kamerų, prieigos kontrolės, priešgaisrinio ir visuotinio stebėjimo ir valdymo perspėjimus. Įrenginio piktograma šviečia GIS žemėlapyje, jei suveikia pavojaus signalas, o darbuotojai gali priartinti vaizdą ir nustatyti pavojaus signalo buvimo vietą vos vienu spustelėjimu.
 •     Hibridinis biometrinis patikrinimas: ZKBio CVSecurity palaiko įvairių rūšių biometrinius patikrinimus, įskaitant delno, pirštų atspaudų, veido ir pirštų venų patikrinimus.

     

 
Ar tai gerai tinka?

So teigimu, "ZKBio CVSecurity" daugiausia skirta vidutinės ir vidutinės bei aukštesnės klasės projektų rinkoms ir pirmiausia orientuota į viešąjį saugumą naudojant vaizdo stebėjimo ir kompiuterinės regos analizės galimybes. Svarstydamas, ar "ZKBio CVSecurity" tinka, naudotojas gali nuspręsti pagal projekte esančių durų skaičių.
 
"ZKBio CVSecurity" yra naujausia "ZKBioSecurity" versija. Tikslinis projekto dydis yra nuo 30 iki 500 durų. Šiuo metu 100 ir daugiau durų licencijos sudaro daugiau kaip 35 proc. visų mūsų pardavimų", - sakė So.

 
Lengvesnė veikla SI


ZKBio CVSecurity yra integruota saugumo platforma. Todėl ji gerai integruota su įvairia posistemės technine įranga, įskaitant: IP kameromis, įeigos kontrolės skaitytuvais, užtvaromis ir (arba) vartais, lankytojų kioskais, kuriuos, be kita ko, tiekia "ZKTeco" ir kiti prekių ženklai. Tai palengvina sistemų integratorių ir (arba) galutinių naudotojų darbą įgyvendinant projektus.
 
"ZKBio CVSecrutiy" jau turi patirties integruojant įsilaužimo signalizacijas (iš "Bosch/Risco"), o jei reikia integruoti kitų prekės ženklų signalizacijas, galime greitai tai įgyvendinti", - sakė So.
 
Jis pridūrė: "IP kameroms rekomenduojame "Bioserver ZKIVA-Edge T1" - išmaniąją vaizdo antikamerą, skirtą veidų atpažinimui ir perimetro apsaugai, prie kurios galima prijungti trečiųjų šalių / esamas kameras, pavyzdžiui, "Axis", "Sony", "Hanwha Techwin" ir kitų prekės ženklų, naudojant RTSP srautinį duomenų perdavimą. Greičio vartams ir užtvaroms rekomenduojame prijungti trečiųjų šalių užtvaras naudojant mūsų prieigos kontrolės įrenginį arba PGIC tinklo praėjimo valdiklį. Veidų skaitytuvų atveju yra galimybė prisijungti prie mūsų "InBio Pro" valdiklio per "Wiegand" arba RS485 ir taip prisijungti prie "ZKBio CVSecurity".

 
Tikimasi didelės paklausos

 
Integruotos platformos tapo svarbia saugumo koncepcija. Operatoriams naudinga visas sistemas valdyti iš vienos platformos ir mėgautis didesniu patogumu bei efektyvumu. Šiuo požiūriu "ZKTeco" gana gerai pasistengė, pateikdama "ZKBio CVSecurity", kuri sujungia vaizdo, įeigos kontrolės, parkavimo, lankytojų valdymo ir kitas posistemes į vieną platformą, kurioje taip pat siūlomos pažangios vaizdo žvalgybos ir verslo tęstinumo funkcijos. Kadangi naudotojai ir toliau reikalauja integruotų platformų įvairiems saugumo poreikiams tenkinti, galima tikėtis, kad "ZKBio CVSecurity" gerai seksis ir sėkmingai įsitvirtins rinkoje.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/ieigos-kontrole.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį