"Dahua" technologija: Saugesnio AIoT pasaulio link

Paskelbta 2022-06-01

Šiandien plačiai į tinklus sujungtame pasaulyje kibernetinis saugumas kelia vis didesnį naudotojų susirūpinimą, o plėtojant AIoT jis taps dar didesne problema. Daugelis gamintojų pradėjo aktyviai imtis veiksmų, siekdami saugesnių produktų, tiek aparatinės, tiek programinės įrangos sprendimų.


Būdama atsakinga gamintoja, "Dahua Technology" teikia didelę reikšmę kibernetiniam saugumui ir privatumo apsaugai. Ji palaiko aukštus kibernetinio saugumo standartus, kad naudotojams teiktų saugius produktus ir operatyvią pagalbą, vykdydama įvairias iniciatyvas, nuolat steigdama specialius fondus, skirtus produktų saugumo moksliniams tyrimams ir plėtrai bei pristatymui gerinti, pagrindinių saugumo technologijų tyrimams ir saugumo reagavimo į ekstremalias situacijas sistemų kūrimui.


Dėmesys saugumo ir privatumo technologijų tyrimams


Ilgą laiką "Dahua" nuodugniai tyrinėjo ir tobulino gaminių saugumo technologijas, kad naudotojams suteiktų patikimas saugumo garantijas. Siekdama padėti naudotojams geriau laikytis duomenų apsaugos įstatymų ir reglamentų visame pasaulyje, "Dahua" sukūrė saugumo technologijas ir pritaikė geriausią pramonės praktiką, susijusią su duomenų apsauga, pavyzdžiui, autentifikavimą, įgaliojimų valdymą ir vaizdo srauto šifravimą. Tuo pat metu gaminiuose, kuriuose įdiegta gaminių saugumo centro funkcija, galima analizuoti įrenginio saugumo lygį (pvz., silpnus slaptažodžius, funkcines konfigūracijas, saugumo modulius ir t. t.), padedant naudotojams patogiai ir greitai nustatyti tinkamą saugumo konfigūraciją, atitinkančią scenarijus.


Saugumo užtikrinimas per visą produkto kūrimo ciklą


Dahua kibernetinio saugumo institutas sukūrė profesionalų sSDLC (saugaus programinės įrangos kūrimo ciklo) procesą, kuris užtikrina saugumo valdymą, apimantį visą produkto kūrimo ciklą: nuo reikalavimų, projektavimo, įgyvendinimo, tikrinimo iki gamybos. Siekdama suteikti naudotojams "numatyto saugumo" ir "numatyto privatumo" garantijas, bendrovė nuo pat pradinio reikalavimų etapo taiko saugumo ir privatumo pagrindus, kad kiekvienam produktui būtų nustatyti saugumo standartai. Be to, siekiant visapusiškai sustiprinti produktų saugumą, taikomas "STRIDE + Attack Tree + PIA" grėsmių modeliavimas, standartizuotas atvirojo kodo ir trečiųjų šalių programinės įrangos valdymas ir kontrolė, statinė kodo analizė, daugkartinis saugumo testavimas ir "Pen-Testing".


Pažeidžiamumų valdymo ir reagavimo į ekstremalias situacijas sistema


Įsteigusi "Dahua" kibernetinio saugumo centrą (DHCC), "Dahua" siekia mažinti kibernetinio saugumo problemas, teikdama saugumo pažeidžiamumo ataskaitas ir dalydamasi kibernetinio saugumo žiniomis su klientais. Be to, "Dahua" turi savo produktų saugumo incidentų reagavimo grupę (PSIRT), kuri priima, apdoroja ir atskleidžia visas su "Dahua" produktais ir sprendimais susijusias saugumo spragas. Ji atitinka ISO/IEC 30111, ISO/IEC 29147 ir kitus pramonės standartus. Dahua primygtinai ragina partnerius, klientus ir galutinius naudotojus reguliariai atlikti programinės įrangos atnaujinimus ir techninę priežiūrą gaminio gyvavimo ciklo metu, o apie bet kokią aptiktą "Dahua" įrenginių pažeidžiamumą pranešti adresu cybersecurity@dahuatech.com.


Kibernetinės ekosistemos kūrimas kartu su tarptautinėmis saugumo institucijomis


AIoT ir kibernetinių atakų pasaulyje visi dalyvaujantys partneriai turi įsipareigoti toliau dalyvauti ir palaikyti atviras bendravimo linijas. Bendrovė "Dahua" visada laikosi pagrindinių atvirumo ir bendradarbiavimo vertybių ir nuolat siekia bendradarbiauti su tarptautinėmis autoritetingomis saugumo institucijomis, kad kartu kurtų patikimą saugumo ekosistemą, kartu tobulindama savo saugumo galimybes ir sprendimus. Bendrovė yra užmezgusi audito ir sertifikavimo bendradarbiavimą su daugeliu tarptautinių saugumo institucijų, įskaitant Britų standartų instituciją (BSI), "Bureau Veritas" (BV), "TÜV Rheinland", "Intertek EWA-Canada" ir daugelį kitų. Laikantis galiojančių įstatymų ir reglamentų, tokių kaip BDAR, "Dahua" produktų saugumo ir įmonės kibernetinio saugumo valdymo gebėjimai sertifikuoti pagal ISO/IEC27001, ISO/IEC 27701, FIPS 140-2, ETSI EN 303645, ETSI TS103645 ir kitus pasaulinius standartus.


Veiksminga kibernetinio saugumo ir duomenų saugumo apsauga yra raktas į nuolatinį ir nuodugnų AIoT vystymąsi. Nesvarbu, ar esate gamintojas, integratorius, ar galutinis naudotojas, judėkime pirmyn kartu siekdami atsakingos, atviros, profesionalios ir sistemingos kibernetinio saugumo aplinkos.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-irenginiai.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5449Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį