"Dahua" technologija padeda apsaugoti pelkių ekologiją ir paukščių migraciją

Paskelbta 2022-05-31

Pietiniame Jangdzės upės krante esančioje unikalioje pelkių ekosistemoje veisiasi įvairios žuvys ir vandens gyvūnai. Kiekvieną rudenį ši pelkė pritraukia žiemoti beveik 700 000 migruojančių paukščių (pavyzdžiui, gervių ir kitų retų paukščių rūšių). Jie gyvena darnoje su ežerais ir laukais, sukurdami nuostabų gamtos vaizdą. Tačiau dėl sudėtingo pelkės reljefo ir didžiulio migruojančių paukščių skaičiaus vietiniams darbuotojams buvo sudėtinga rankomis prižiūrėti rezervatą.
 

Pasinaudodama skaitmeninių technologijų galimybėmis, "Dahua" pateikė pažangią stebėjimo ir valdymo sistemą, pasižyminčią visų oro sąlygų stebėsena, ankstyvuoju perspėjimu ir ekologinių sąlygų analize pagrindinėse šlapynių teritorijose.


Didelės raiškos matomos šviesos PTZ kameros, termovizorinės kameros ir kita įranga buvo sumontuota ant lauko bokštų ir komunalinių tinklų stulpų, kad realiuoju laiku būtų galima fiksuoti paukščių ir pelkės vaizdus. Šie prietaisai automatiškai stebi ir fiksuoja migruojančių paukščių rūšis, kiekį, pasiskirstymą ir trajektoriją pelkėje, taip pat ežero teritorijos būklę, todėl stebėsenos darbuotojai gali nuotoliniu būdu saugoti pelkę. Tai labai padeda jiems atlikti kasdienes stebėsenos užduotis ir gerokai padidina jų darbo efektyvumą. Kartu skaitmeninė sistema, turinti išmaniąją aptikimo ir ankstyvojo perspėjimo funkciją, taip pat gali padėti prižiūrėtojams geriau stebėti ir tvarkyti pelkę, laiku ir veiksmingai užkirsti kelią pelkės pažeidimams, užkirsti kelią neteisėtam įsibrovimui, brakonieriavimui ir kitoms išorės grėsmėms, sukurti saugią ir ramią paukščių migracijos aplinką.


Vėjo ir saulės hibridinės elektros energijos gamybos sistemos varomi vaizdai laidiniu arba belaidžiu (įskaitant 4G) ryšiu perduodami į atitinkamą migruojančių paukščių apsaugos stebėsenos valdymo centrą ir provincijos valdymo centrą. Renkant realiuoju laiku ekologinius duomenis, kad būtų palaikoma sveika pelkių aplinka, sistema rūšiuoja duomenų istoriją ir kuria išsamią pelkių ekosistemos duomenų bazę. Draustinio valdytojai gali naudoti šiuos duomenis reguliariai peržiūrėdami šlapynių dinaminius pokyčius, migruojančių paukščių pasiskirstymą ir vertindami draustinio būklę, o tai padeda priimti sprendimus dėl šlapynių ekologinės apsaugos.


Šiuo metu šis "Dahua" sprendimas padėjo rezervate apsaugoti daugiau kaip 150 retų ir egzotinių paukščių rūšių, iš kurių daugelis yra nykstančios rūšys, taip pat nacionalinės pirmos ir antros klasės saugomus gyvūnus, pavyzdžiui, baltąją gervę, rytietišką baltąjį eršketą, kikilį, pilkąją gervę ir kt.


"Dahua", kurios misija yra "Saugesnės visuomenės ir išmanesnio gyvenimo kūrimas", ir toliau vykdys savo socialinę atsakomybę, dėdama visas pastangas aplinkos apsaugos, ekologinės pusiausvyros, biologinės įvairovės ir anglies dvideginio neutralumo srityse, išnaudodama savo stipriąsias skaitmeninio intelekto savybes ir padėdama tvariam pasaulio bendruomenės vystymuisi.

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį