"Dahua Technology" suteikia "WizSense" naujų dirbtinio intelekto galimybių

Paskelbta 2022-05-27

 

Hangdžou, Kinija / 2022 m. gegužės 16 d. - "Dahua Technology", pasaulyje pirmaujanti į vaizdo įrašus orientuotų išmaniųjų daiktų interneto sprendimų ir paslaugų teikėja, į savo "WizSense" šeimą įtraukia naujas dirbtinio intelekto funkcijas. Naudojant nepriklausomą AI lustą ir gilaus mokymosi algoritmą, naujai pristatytoje "WizSense" integruotos SMD 4.0, "Quick Pick", AI scenos savarankiškas pritaikymas (SSA), AI kodavimas ir kitos išplėstinės AI funkcijos, kad klientams būtų užtikrintas tikslus aptikimas, greita tikslo paieška, supaprastintas valdymas ir visapusiški AI produktai.

"Vartotojų poreikiai tampa vis įvairesni, keliami vis didesni reikalavimai AI tikslumui ir geresnei vaizdo kokybei įvairiuose scenarijuose", - sakė "Dahua Technology" IP kamerų produktų direktorius Eaden Xie. "Štai kodėl mes pateikėme keturis pagrindinius atnaujinimus, įskaitant pavojaus signalų tikslumo optimizavimą, paieškos efektyvumą ir kt. Tikime, kad aukščiausios klasės "WizSense" kūrimas suteiks daugiau vertės mūsų klientams."


SMD 4.0: Dėmesys tikriesiems perspėjimams ir spalvotai informacijai

Dėl optimizuoto dirbtinio intelekto algoritmo SMD 4.0 dar labiau sumažina klaidingų pavojaus signalų, kuriuos sukelia dideli ir maži gyvūnai, skaičių. Palyginti su SMD 3.0, klaidingų pavojaus signalų dėl didelių gyvūnų (galvijų, arklių, elnių ir kt.) dažnis labai pagerėjo - nuo ankstesnių 5 % iki 2 %, o klaidingų pavojaus signalų dėl mažų gyvūnų (kačių, šunų ir kt.) dažnis dar labiau padidėjo - nuo 1 % iki 0,5 %. Filtruojant klaidingus pavojaus signalus, kuriuos sukelia netiksliniai objektai, naudotojams suteikiama galimybė gauti pagrįstus perspėjimus apie žmones ir transporto priemones, kurie gali kelti realią grėsmę, ir reaguoti kuo anksčiau. Tuo pat metu galinga SMD 4.0 dirbtinio intelekto funkcija gali aptikti drabužių ir transporto priemonės spalvinę informaciją, pavyzdžiui, transporto priemonės išorinę spalvą, viršutinę žmogaus drabužių spalvą ir t. t., o tai suteikia duomenų, kurie padeda atlikti įrodymais pagrįstą grįžtamąjį sekimą po įvykio.


Greita paieška: greita žmogaus ir transporto priemonės taikinių paieška

Šių metų "WizSense" įdiegta visiškai nauja funkcija "Quick Pick", kuri visapusiškai padidina paieškos po įvykio veiksmingumą 90 %, palyginti su SMD greitąja taikinių paieška. Quick Pick (su AI NVR) leidžia naudotojams greitai ieškoti dominančio taikinio (žmogaus arba transporto priemonės) naudojant AI algoritmu pagrįstą drabužių ir transporto priemonės spalvos išskyrimą ir palyginimą, užuot ieškojus iš masiškai kategorizuotų "žmonių" ir "transporto priemonių" atkarpų. Ji gerokai susiaurina paieškos rezultatus, kad būtų pateikiami tik naudotojų pasirinktų taikinių vaizdo įrašai, o tai labai taupo paieškos laiką ir darbo sąnaudas. Tai idealiai tinka įvairioms vertikalioms sritims, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos parduotuvėms ir prekybos centrams, kad būtų galima greitai surasti konkretų taikinį įvykio metu arba po jo.


Dirbtinio intelekto scenos savarankiškas atpažinimas (SSA): išmanus kelių scenų atpažinimas optimizuojant vaizdo kokybę

Naujosios "Dahua WizSense" AI SSA technologija, gebanti atpažinti stebimas scenas, kuriose keičiasi oro ir apšvietimo sąlygos, pavyzdžiui, lietus ir rūkas, foninis apšvietimas ir t. t., gali protingai pritaikyti kameros nustatymus (pvz., ryškumą, spalvą, kontrastą ir baltos spalvos balansą), kad būtų užfiksuotas aiškus ir aukštos kokybės vaizdas, atitinkantis realias vidaus ir lauko scenas. Taip montuotojams nebereikia rankiniu būdu reguliuoti įvairių kiekvienos kameros parametrų, o tai dažnai reikalauja papildomo laiko ir darbo sąnaudų, norint pagerinti vaizdo našumą. AI SSA palaiko kelių scenų atpažinimo funkciją, todėl tinka tiek patalpų (pvz., sandėlių, biurų, muziejų), tiek lauko (pvz., vilų, mokyklų, gamyklų, prekybos centrų) scenarijams.


AI kodavimas (IP sprendimas): Sutaupykite saugyklą ir kartu užtikrinkite taikinių vaizdo kokybę

Didėjant stebėjimo raiškai, atsirado didesnės saugojimo vietos poreikis. Remiantis CBR (Constant Bit Rate - pastovus duomenų perdavimo greitis), "WizSense" funkcija AI Coding, skirta IP sprendimams, dinamiškai paskirsto duomenų perdavimo greitį, kad būtų užtikrintas aiškus tikslo vaizdas, ir sutaupo iki 25 % duomenų srauto pločio, palyginti su H.265. Esant tokiam pat mažam bitų srautui, "WizSense AI Coding" teikia pirmenybę bitų srauto paskirstymui žmonėms ir transporto priemonėms, kad būtų užtikrinti aiškūs ir detalūs žmonių ir (arba) transporto priemonių taikinių vaizdai, o naudotojai sutaupytų saugojimo išlaidų.


Įdiegus minėtas naujas "Dahua WizSense" funkcijas, naudotojai dabar gali gauti momentinius įspėjimus įvykio metu, po įvykio greitai peržiūrėti ir ieškoti konkrečių taikinių SMD vaizdo įrašų kiekiuose, teikti pirmenybę atitikčiai, kad vaizdas būtų geriausios kokybės, taip pat taupyti saugyklą naudodami dirbtinio intelekto kodavimą, palengvinti įrodymų rinkimą po įvykio ir kartu užtikrinti privatumo apsaugą. Be to, tai suteikia galimybę sistemų integratoriams teikti išsamius saugumo sprendimus, naudojant "Dahua" "WizSense" portfelį, kuris gali paversti vaizdo įrašus naudingais duomenimis, taupant naudotojų laiką ir pinigus.

 

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5509Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį