Dahua Technology 2022-05-09 pareiškimas

Paskelbta 2022-05-26

 5 metų kokybės garantija

Nuo 2022 m. sausio 1 d. ir vėliau pristatytiems kai kuriems "Dahua" gaminiams, skirtiems projektams, nemokamai suteikiama atnaujinta 5 metų garantija.

"Dahua Technology" visada teikė didžiausią reikšmę gaminių kokybei ir klientų aptarnavimui. Nuolat dedame visas pastangas, kad mūsų gaminiai pasižymėtų patikima kokybe, stipriu veikimu ir novatoriškomis funkcijomis. Siekdami optimizuoti klientų išlaidas ir dar labiau padidinti mūsų gaminių naudojimo vertę, kai kurių gaminių linijų garantiją nemokamai pratęsiame iki penkerių metų.

 

Nemokamai ir užtikrinta ramybė

Ši penkerių metų garantijos politika klientams yra nemokama ir nereikalauja jokių papildomų mokėjimų. "Dahua Technology" ir toliau teiks aukštos kokybės gaminius, puikią pasaulinę aptarnavimo sistemą ir stabilų žaliavų tiekimą, kad klientai galėtų naudotis ilgesne gaminių verte nedidindami savo biudžeto.

 

Pasaulinės paslaugos

"Dahua Technology" turi pasaulinę rinkodaros ir paslaugų tinklo sistemą. Ji yra įsteigusi 57 dukterines įmones užsienyje, atstovybes ir paslaugų tinklus Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, Šiaurės Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir kituose regionuose, taip pat yra įsteigusi daugiau kaip 150 įgaliotų klientų aptarnavimo stočių. Ši puiki aptarnavimo sistema gali padėti užtikrinti, kad mūsų klientai be rūpesčių naudotųsi penkerių metų garantiniu aptarnavimu.

 

png

Nuo šiol mūsų klientai, vykdantys projektą, gali džiaugtis mažesnėmis išlaidomis, ilgesniu garantiniu laikotarpiu ir labiau užtikrinančiomis paslaugomis.

Leaflet_Dahua_5-year-Warranty_V1.0_EN_202205.pdf

 

(Pareiškimas paskelbtas 2022-05-09)

 

Gaminių, kuriems taikoma penkerių metų garantija, sąrašas

 

Gaminių linija / gaminių serija
Tinklo kameros: "WizMind" 5 serija, "WizMind" 7 serija, "WizMind" 8 serija, "WizMind" panoraminė serija, "WizMind" specialioji serija, "Pro 5" serija, panoraminė serija, specialioji serija
PTZ kameros: "WizMind" serija, "Ultra" serija, padėties nustatymo sistema, antikorozinės kameros, sprogimui atsparios kameros (išskyrus EPC-PTZ)
Tinklo įrašymo įrenginiai: "WizMind" serija, "Ultra" serija
Saugykla: EVS serija
HDCVI kameros: Pro serija, Panorama serija, Mikro dydžio serija
HDCVI įrašymo įrenginiai: "WizSense" serija (tik 4/8 Sata)
Perdavimas: Pramoninis PoE komutatorius, agregavimo komutatorius
Išmanieji vaizdo serveriai: Visos serverių serijos
Privatus debesis: Metaduomenų valdymo serveris, saugyklų mazgų serveris, 500 milijonų debesų duomenų bazių serveris, 2 milijardų debesų duomenų bazių serveris

 

Dahua gaminiai Eurodigital.lt:

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-irenginiai.html

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/dahua-hd-cvi-kameros.html

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5494Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį