Didžiausią paklausą perimetro apsaugai turi jutiklių ir analitikos derinys

Paskelbta 2022-05-16


Per pastaruosius kelerius metus perimetro apsaugos sprendimai patobulėjo, panaudojant pažangių algoritmų ir naujos techninės įrangos galimybes. Anot Gallagherio, dauguma šiandien naudojamų perimetro technologijų yra elektrinės impulsinės tvoros, kuriose naudojamas jutiklių ir vaizdo analizės technologijų derinys.
 
Neseniai kalbėdamas su asmag.com, Richardas Tsui, "Gallagher" techninio verslo plėtros vadovas Azijoje, paaiškino, kad jo bendrovė pastebi, jog vis daugiau objektų prašo centralizuotų platformų, galinčių integruoti šias technologijas ir padėti galutiniams naudotojams naudoti duomenis, kad sumažėtų klaidingų pavojaus signalų ir pagerėtų saugumas.
 
"Integravus visas sistemas į vieną saugumo valdymo sistemą, pavyzdžiui, "Gallagher" programinę įrangą "Command Centre", apsaugos operatoriai mokomi dirbti su viena programa, o iš vieno taško galima gauti išsamią informaciją, pavyzdžiui, apie tvoros įtampos lygius, operatorių naudojimo statistiką ar konkrečios zonos pavojaus signalų duomenis", - sakė R. Tsui. "Be to, integravus perimetro sprendimą su vaizdavimo sistema, objektams suteikiamas vaizdinis ir garsinis įvykių įrašas, kurį galima peržiūrėti tiesioginės transliacijos būdu arba prireikus juo remtis kaip įrodymu."
 
Pavyzdžiui, kai sistemoje esantys jutikliai aptinka galimą užpuolimą, naudotojai gali atlikti kryžminį patikrinimą su vaizdo įrašu ir atitolinti užpuolimą nuo perimetro iki įėjimo į pastatą per elektrinę impulsinę tvorą. Tuomet operatorius gali paskambinti apsaugos skyriui ir užrakinti zoną naudodamas prieigos kontrolės technologiją, taip sukurdamas kompleksinę apsaugos sistemą, kuri stebi ir valdo objekto saugumą.


ANPR, populiari analizė


Pasak "Maxxess EMEA" generalinio direktoriaus Lee Coplando, tarp įvairių perimetro apsaugai paklausių vaizdo analizės sprendimų, automobilių numerių atpažinimas yra vienas paklausiausių. Dabar, kai dėl tiekimo grandinės apribojimų ir ekonominių problemų įmonės patiria spaudimą, tai tapo dar aktualiau.
 
"Numerių atpažinimo integravimas su prieigos kontrolės ir lankytojų valdymo programine įranga ne tik sustiprina perimetro apsaugą, bet ir automatizuoja darbo eigą bei didina efektyvumą", - sakė L. Coplandas. "Pastebime didėjantį poreikį glaudžiau integruoti šias technologijas ir galimybę jas valdyti iš vienos vartotojo sąsajos. Tai ypač aktualu naftos ir dujų, pramonės, logistikos ir gamybos sektoriuose, nes jie neatsilieka nuo nuolatinės paklausos ir tuo pat metu patiria spaudimą dėl tiekimo grandinės sutrikimų, didėjančių prekių kainų ir darbo užmokesčio infliacijos, taip pat nuolatinių darbuotojų išlaikymo problemų."


Didelių projektų paklausa didesnė

Tokio integruoto požiūrio į perimetro apsaugą paklausa yra didelė dideliuose, ypatingos svarbos infrastruktūros projektuose, pavyzdžiui, komunalinių paslaugų, vyriausybės, pataisos, aviacijos ir gynybos srityse, kuriuose perimetro sprendimas diegiamas kartu su prieigos kontrolės technologija, siekiant apsaugoti savo objektą.  
 
Tsui pabrėžė, kad tokiose vietose dažnai didėja grėsmė ir jos turi atitikti griežtėjančius vyriausybės reglamentus. Neišvengiama naudoti pažangius perimetro apsaugos sprendimus, kurie apsaugo tvoros liniją. Tačiau tai nereiškia, kad nėra susidomėjimo iš kitų vertikalių sektorių.
 
"Didėjant žmonių saugumo ir apsaugos poreikiui, taip pat pastebime didelį švietimo ir gyvenamųjų namų rinkos susidomėjimą perimetro apsaugos sprendimais, kurie integruojami su vaizdo stebėjimo sistema, kad būtų galima sutaupyti daugiau lėšų", - sakė Tsui. "Prabangiose gyvenamosiose patalpose įrengus perimetro apsaugos sistemą padidėja bendra pastato vertė, o kartu suteikiamas papildomas saugumo lygis, užtikrinantis ten gyvenančių gyventojų ramybę."
 
Jamie Barnfieldas, IDIS Europe vyresnysis pardavimų direktorius, sutinka su šiuo teiginiu ir priduria, kad perimetro apsaugos sprendimų paklausa švietimo sektoriuje, ypač didelėse mokyklose ir universitetų miesteliuose, gerokai išaugo.
 
"JAV švietimo įstaigos susiduria su įvairiomis problemomis, įskaitant aktyvaus šaudymo grėsmes ir gaujų, kurios kontroliuoja studentų prekybą narkotikais, veiklą", - sakė J. Barnfieldas. "Ir jos turi daugybę finansavimo šaltinių, kurie padeda joms atnaujinti vaizdo stebėjimo galimybes. EMEA regiono mokykloms ir universitetams daugiausia grėsmių kelia vagystės ir asocialus elgesys. Jungtinėje Karalystėje didelį susirūpinimą kelia "grafystės linijų" narkotikų gaujos, kurios verbuoja ir vilioja moksleivius, orientuodamosi į juos netoli mokyklos teritorijos."


Klaidingi pavojaus signalai ir toliau kelia problemų

Nepaisant to, kad šiame sektoriuje atsiranda naujų technologijų, didžiausia problema išlieka didelis klaidingų pavojaus signalų skaičius. Kadangi perimetro apsauga dažnai susijusi su apsauga lauke, daugybė nereikšmingų elementų gali sukelti pavojaus signalą.
 
"Dėl klaidingų pavojaus signalų ne tik didėja veiklos sąnaudos, bet ir eikvojami personalo ištekliai, be to, jie sukelia daug nepatogumų, dėl kurių gali užtrukti reagavimo laikas", - aiškino Tsui. "Dėl šios priežasties darbovietėse visada ieškoma išmaniųjų perimetro sistemų, kurios sumažintų klaidingų pavojaus signalų dažnumą, nes atskirtų aplinkos trikdžius nuo įsilaužėlių atakų."
 
Kitas iššūkis, kuris yra toks pat aktualus kaip ir klaidingi pavojaus signalai, yra kibernetinis saugumas. Saugumo technologijoms nuolat tobulėjant, kibernetinio saugumo apsauga ir toliau bus gyvybiškai svarbi.
 
"Renkantis saugumo technologiją, labai svarbu laikytis kompleksinio požiūrio, kuris apsaugo kiekvieną komponentą - nuo tvoros linijos iki signalizacijos sistemos, - sakė Tsui. "Pasirinkę kibernetinės saugos gamintoją, kuris atitinka vyriausybės standartus, objektai gali būti tikri, kad jų fizinės saugos sistema yra apsaugota, jei įvyktų blogiausia."


Perimetro vertės užtikrinimas

Atsižvelgiant į didelę paklausą ir naujas technologijas, kaip sistemų integratoriams sukurti didesnę vertę šiame sektoriuje?
 
Tsui išvardija keletą būdų. Vienas iš jų - teikti galutiniams vartotojams profesionalias konsultavimo paslaugas, padedančias sukurti perimetro infrastruktūros projektą, pritaikytą unikaliems reikalavimams. Kiti - geresnė integracija.
 
"Dar vienas būdas - teikti objektams integruotą sprendimą, kuris kartu su perimetro sprendimu apima ir tokias technologijas kaip vaizdo stebėjimo sistema ar mobiliojo ryšio galimybė", - sakė Tsui. "Tai leidžia galutiniam vartotojui naudotis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, pranešimais apie įvykius su vaizdo ekrano įrašais arba galimybe valdyti ir kontroliuoti perimetrą mobiliuoju telefonu nuotoliniu būdu."
 
Integratoriai taip pat gali siūlyti sistemos priežiūros paslaugas, kad galėtų kasmet tikrinti sistemos būklę ir užtikrinti, kad jų objektai reguliariai naudotųsi programinės įrangos atnaujinimais, kad perimetro perimetro sprendimas veiktų optimaliai. Tokie paslaugų pasiūlymai taip pat gali padidinti integratoriaus nuolatines mėnesines pajamas, todėl tai tampa dar patrauklesniu verslo pasiūlymu.

 

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5509Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį