"Hikvision" išleidžia panoraminių kamerų asortimentą su "ColorVu", suteikiančiu platų matymo lauką ir ryškias spalvas

Paskelbta 2022-05-13


Bendrovė "Hikvision" išleido naują panoraminių kamerų asortimentą, kuriame naudojama integruota "ColorVu" technologija, užtikrinanti ryškų ir spalvotą vaizdo vaizdą plačiame matymo lauke esant vos 0,0005 liukso - beveik visiškoje tamsoje.
 
Didelius plotus gali būti labai sunku apsaugoti, todėl dažnai reikia kelių kamerų, kad būtų užtikrinta visiška aprėptis. Naudojant tradicines kameras, stebėti tokias teritorijas gali būti sudėtinga ir esant prastam apšvietimui arba naktį.
 
Siekdama išspręsti visus šiuos iššūkius, "Hikvision" integravo "ColorVu" į savo pirmaujančias panoramines kameras, kuriose naudojamas "vaizdų sintezės" algoritmas, sujungiantis vaizdus iš dviejų šalia esančių objektyvų, kad vaizdas būtų vientisas, 180 laipsnių kampu.
 
Dėl to sumažėja įrangos poreikis (dideliems plotams aprėpti reikia mažiau kamerų), pagerėja situacijos suvokimas, nes matomas vienas plačiakampis vaizdas ir nėra aklųjų zonų, be to, galima užfiksuoti kiekvieną detalę visomis spalvomis - net ir beveik visiškoje tamsoje.

 
Itin plataus kampo vaizdas be aklųjų zonų

 
Naujosiose panoraminėse kamerose įdiegtos "Hikvision" vaizdo sintezės technologijos suteikia reikšmingų privalumų, palyginti su tradicinėmis plataus kampo kameromis. Naudojant kairės ir dešinės pusės jutiklių vaizdų suderinimą pikselių lygmeniu, išvengiama "aklųjų zonų", vaizdo iškraipymo ar iškraipymo.
 
Ne mažiau svarbu ir tai, kad vaizdo suliejimo procesas apima ryškumo ir spalvų apdorojimo technologijas, kurios užtikrina viso plačiakampio vaizdo nuoseklumą. Tai reikšmingas patobulinimas, palyginti su tradicinėmis panoraminėmis kameromis, kurios nekompensuoja skirtingo apšvietimo, kurį patiria kairės ir dešinės pusės objektyvai.

 
Dirbtinio intelekto galimybės, dar labiau didinančios saugumą

 
Visuose naujosios panoraminių kamerų serijos modeliuose naudojama "Hikvision AcuSense" dirbtinio intelekto technologija, leidžianti atskirti realias grėsmes saugumui nuo kitų judančių objektų, tokių kaip gyvūnai, krintantys lapai ar smarkus lietus. Tai padeda apsaugos komandoms sutelkti dėmesį į tikrus saugumo incidentus ir sumažinti brangiai kainuojančius klaidingus pavojaus signalus.
 
Be to, įrenginiuose galima įrengti "Hikvision Live Guard" garso ir šviesos signalus, kurie atbaido potencialius įsibrovėlius nuo patekimo į objektus ar pastatus - taip išvengiama nuostolių ar žalos turtui ir padidinamas saugumas.

 
Idealiai tinka įvairiems scenarijams ir vietoms

 
Naujosios panoraminės kameros užtikrina patikimą 24x7 apsaugą įvairiose ekstensyviose patalpose ir lauke. Tai automobilių stovėjimo aikštelės, parkai, vaizdingos vietovės, fermos, stadionai ir eismo sankryžos.
 
Norėdami sužinoti daugiau apie pagrindines naujų "Hikvision" panoraminių kamerų su "ColorVu" technologija savybes ir galimybes, apsilankykite svetainėje. Taip pat galite susisiekti su mumis dėl gaminių specifikacijų arba susitarti dėl susitikimo.

https://www.eurodigital.lt/vaizdo-stebejimas/hikvision-ip-kameros--.html

 

« Atgal
Elektronikos
prekėsVisi produktai
Vaizdo
stebėjimo
prekėsVisi produktai

EV krovimo įranga

Visi produktai

Elektros instaliacija

Visi produktai

Saulės energija

Visi produktai
5486Prekių pozicijos
1000 m²Sandėlis Europos centre
> 999Užsakymų per mėnesį

Užsiprenumeruokite mūsų naujielaiškį